Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Выбор байка
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.04.2013, 10:16   #671 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
а ще забув вказати важливий фактор якщо розглядати заміну вилки то колір повинен бути білий (це жіночий байк)

Добавлено через 10 минут

Цитата:
Коментар від voventij Переглянути коментар
Приходьте в Велогранд, Velogrand, купить велосипед Ужгород - Велогранд, є вибір як велосипедів із жіночою геометрією рами так і унісекс
Я був і не один раз, там і купляв цей байк, але думав розглянути можливість заміни вилки, так як заміна байка обійдеться десь +1500-2000 грн.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 10:40   #672 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
А я наоборот сторонник апгрейда. точнее - если есть достаточно денег - то скорее всего стоит купить новый в сборе. Только та же Мука - слабовата, особенно если смотреть на вилку. Там стоит эластомерная вилка, котоая реально не работает.
Итого, что я делал бы. Оценил что реально не устраивает в велике: тормоза, вилка. переклюки, колеса. рама и т.д. Если компонентов много которые хочешь менять - то меняй весь байк на другой. Если не устраивает только вилка - то меняй только вилку, тем более что реальность такова, что нормальные масляные вилки ставят уже на совсем крутые велы, у которых уже стоят верхние переклюки - и стоят соответсвенно кучу денег. А отдельно хорошую вилку можно взять наверное около 200-25- долларов.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 10:52   #673 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
Необхідності в серйозному абгрейті немає, поки що все влаштовує, єдине вилка. Вилка на ньому стоїть жорстка, що при катанні по лісній чи польовій місцевості (приблизно 20-30% від загальних покатушок) трохи важко особливо рукам. Тому стоїть питання або заміни на звичайну амортизаційну вилку або заміна всього байку (бюджет виходить 1500-2000 грн.). Заміна вилки я думаю можна вкластись і в 100 у.о. Але яку вилку туди можна поставити поняття не маю....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 13:30   #674 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
Блин, не обратил внимание на твой велосипед. Если вынос выглядит так как на фотке которую ты указал - то значит там стоит дюймовая рулевая, амортизационные вилки такого стандарта - большая редкость и стоят относительно дорого.

Посмотри еще раз на вел - выглядит так

или так


Если второй вариант - то дюймовый шток . Если первый вариант - то вилка 1 1/8 дюйма и такую вилку легко найти.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 14:06   #675 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для kotandrey
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Alenquer, Portugal

Снаряга: Volkl Mantra 177 2011/2012 , Canonndale Trail 5 2012
Хлопці привіт!
Вибачайте, що встягаю в діалог, але в мене питання по рамі до байка, допоможіть будь-ласка.
Наскільки критичний розмір рамии?
До чого я веду, до того, що знайшов кльовий байк, за хорошу ціну, начинка від шімано XT, вот тільки рама розміру М ( в притул до пахової області )) а в мене розмір S ((
Тому і питаю, не хочеться втратити хороший шанс по купівлі байка.
Варіант заміни дуже дорогий та геморойний, чи ні?
Вдячний наперед!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 14:12   #676 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: на форумі
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Варіант заміни не складний, одразу і байк перебереш. Але чи вийде вигідно продати раму і купити іншу - не факт. А щодо розміру рами - то це може бути не надто критично для спокійного катання по місту/парку, але якщо їздити агресивніше - то рама тобі буде завелика, маневрувати/стрибати і т.д. буде важче.
Мій друЖБАН купив собі байк Л замість свого розміру М - по місту йому добре їздиться, а от в горах були проблеми.

Добавлено через 51 секунду

рами розміру М - найліквідніші, якщо щось
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 15:01   #677 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для kotandrey
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Alenquer, Portugal

Снаряга: Volkl Mantra 177 2011/2012 , Canonndale Trail 5 2012
Rain, купляю перший свій дорослий велосипед, бюджет як завжди обмежений, тому і не хочеться кошти на вітер викидати )) , думаю заздалегідь, щоб покупка була вдалою та не дуже дорогою.
Дякую за пораду Rain, .
Місця катання справді місто, парк, хоча.. хто зна.. , може і поперти, і тоді фрірайд і все таке, як з лижами було, спочатку підготовлені схили, буковель а тепер тільки цілина цікавить, драг пилипець ))
Хочеться щов байк був поки що максимально універсальним.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 15:26   #678 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Dimitry
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород / Львов

Снаряга: LightBoardCorp RAM 07, Elan rcg race 06, Icelantic Gypsy 180 2012 vs Marker Baron, Focus Black For
На ваш зрвст може і М-ка підійти, було би добре попробувати якщо така можливість є. Якщо немає то можна спробувати вирахувати за калькулятором, ось непоганий
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 15:47   #679 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для kotandrey
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Alenquer, Portugal

Снаряга: Volkl Mantra 177 2011/2012 , Canonndale Trail 5 2012
Я пробував, в притул по рамі (( , навіть більше, одним словом не підійде ((
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2013, 15:53   #680 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: на форумі
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Ну дивись, з заміною рами ця оборудка може стати не надто вигідною - на заміні рами ти можеш втратити усю вигоду, окрім того, доведеться шукати раму, до якої б підійшли усі компоненти. Словом, то трохи напряг.
Але, якщо ціна дуже приваблива, то може і є зміст напрягтись.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
MTB: Выбор детского велосипеда Ромашишка МТБ территория 54 24.11.2020 13:25
Выбор спец-снаряжения(железо, веревки..) Rio Снаряжение и трёп 66 16.10.2020 11:18
MTB: выбор Б\У велосипеда igrus МТБ территория 70 31.10.2011 19:59

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03342 (50%)16 (12%)2 (50%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month84694722258262864 (61%)1690 (36%)161 (3%)