Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   МТБ территория (https://extreme.com.ua/forum/51-mtb-territoriya/)
-   -   MTB: Выбор байка (https://extreme.com.ua/forum/mtb-territoriya/743-vybor-baika.html)

deema 06.09.2008 20:37

Выбор байка
 
Еще один способ получить дешевый адреналин - это велосипед, его Downhill направление.
Вот мой аппарат :)
http://extreme.com.ua/forum/members/...3-20-25-23.jpg
рама UMF Freddy
вилка Marzocchi 888 SL ATA
система Truvativ Hussefelt
шатуны Truvativ Husseflt
передний тормоз Hayes Stroker Trail, 224mm disc
задний тормоз Shimano 555 203 disc
переднее колесо Novatec, Double Track, Minion DH 42a SuperTacky 2.7
заднее колесо Novatec, Double Track, MinionDH 42a SuperTacky 2.5

Junior 06.09.2008 21:20

Адреналин то может быть и дешевый, но вот велосипед, бинты и мази - че-то не очень...:pleasantry:

deema 06.09.2008 21:54

У темі 3 додатків
Слава богу, получается редко падать - во многом из-за моей осторожнсти и полного комплекта защиты.
А цена велика - это дело не настолько важное, да и не покупал я его сразу - а апгрейдил свой кросскантри велик в течении последних 4 лет. Это моя третья рама и четвертая вилка.

Sheridan 07.09.2008 12:46

А вот мой

http://extreme.com.ua/forum/members/...6-bighit-3.jpg

Specialized Bighit 3 2006
Marzocchi 66 2006
Truvativ всё
Shimano XT перекидка
Shimano Saint front XT rear brakes
Double Tracks

Катали в этом сезоне мало. Будапешт, Красия, Боржава только. Да и вооще лето пролетело как-то быстро очень :cry:

jurabike 07.09.2008 13:23

а я фанат Спешиків, починав з хардтейла Р.3(2005р), потім був підвіс Ендуро Експерт (2005р), зараз юзаю БігХіт 1 (2008р). Він продається , що буде далі ще не вирішив. Ще маю кантрійний Магелланчик для їзди на роботу.
Якшо розберусь з приєднанням фот, то виложу свою колекцію...

DeepSilent 07.09.2008 20:30

2 Junior кстати кто-то мне еще аптечку висит после Красии :))))

deema 08.09.2008 17:36

У темі 1 додатків
Хочу порекомендовать очень хорошую книгу по развитию техники катания на велосипеде. автор - Брайан Лопес, многократный чемпион мира по Four-Cross. Книга переведена на русский. Размер - 55 Мб.

Скачать книгу

jurabike 19.09.2008 08:59

У темі 5 додатків
Я почав кататись на велі пізно - буквально три роки назад. Тобто катався і колись та , думаю, що дитячі Зайчики та АИСти до уваги можна не брати.

перший вел вибирав довго. Наша екстримальна тусовка агатувала мене на ДХ . Тому вибрав Specialized P.3 . На наступний рік поміняв раму на трохи довшу і вилку на довгохіднішу.


Та на камінні всеодно трясло дуже сильно і на на 2007 рік я проміняв Р.3 на двопідвіс ЕНДУРО. Двопідвіс - це сила. І Крим і Карпати це підтверджують.


на 2008 рік я хотів потестити щось "жирніше" і ДХшніше. Вибір знову впав на Спешалайзед . Не можу пояснити чому але вони мені ДУЖЕ подобаються. І по ТТХ і по дизайну. Може, особливо, із-за дизайну. Вони просто кардинально щороку міняються і не звертають увагу на загальноприйняті тенденції світової моди велопродукування.
В їзді Біг Хіт - просто монстр. Дозволяє все , їсть всі каміння, рівчаки ітд ітп...




а для ізди на роботу і для крос-кантрі зібрав собі кастомний байк на рамі Магеллан. Компоненти ХТR та обода MAVIC зекономили вагу і зараз він важить 11 700.

Sheridan 19.09.2008 09:29

Юра, я надеюсь, ты эту левую вилку на Бигхите поменял на что-то правильное?

deema 19.09.2008 14:53

Да, для ДХ хорошо бы что-то подлинноходнее - типа тех же 888 :) После замены вилки начнешь удивляться себе, как ты пролетел там, где раньше боялся и думать ехать :)
Когда уверен в своем железе на 100% - то меньше колеблешся, чувствуешь себя намного увереннее на трассе.
Если сейчас думаешь что брать - я бы конечно советовал брать Specialized Demo 8 II - правда он стоит дай боже - но и едет соответвенно. Как компромис - может просто Demo 8 - он тоже очень неплох, Boxxer Race и Fox DHX 4.0 должно хватить. Demo 7 - уже не для чистого DH, хода маловато как спереди, так и сзади. BigHit следующего года вообще ушли в слоупстайл - про них уже можно забыть :(
Кстати - вы слышали что со следующего года Спеш делает очень модную команду райдеров на WorldCup - к ним переходят Samuel Hill и Brendan Fairclough. Из области слухов - что Хилл будет в 2009 году катать на Demo8, а к 2010 сезону - начнет обкатывать абсолютно новый байк на новой платформе, созданный с учетом запросов Хилла.

igrus 20.09.2008 01:33

вооще как немецкая фирма CUBE? может как лыжник лыжника я пойму,а то эти вело форумы :) так загрузят...

jurabike 20.09.2008 08:53

Цитата:

Коментар від deema (Коментар 5755)
Если сейчас думаешь что брать - я бы конечно советовал брать Specialized Demo 8 II - правда он стоит дай боже - но и едет соответвенно. Как компромис - может просто Demo 8 - он тоже очень неплох, Boxxer Race и Fox DHX 4.0 должно хватить. Demo 7 - уже не для чистого DH, хода маловато как спереди, так и сз.

ти читаєш думки на відстані ??? :acute:

на 2009 рік буду брати новий вел. Розглядаються і Санта Крузи і Інтензе але я ж фанат Спешів... можливо і Демо... дуже можливо. На днях був в Києві, пообглядав цьогорічні Демо, вони суперські...

Добавлено через 1 минуту

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 5737)
Юра, я надеюсь, ты эту левую вилку на Бигхите поменял на что-то правильное?

ги, ні

продав весь вел, буду міняти на щось нове, более правильне.:aha:

Добавлено через 16 минут

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 5779)
вооще как немецкая фирма CUBE? может как лыжник лыжника я пойму,а то эти вело форумы :) так загрузят...


© CUBE-BIKES © mtb-mountainbike-rennrad-trekking-fahrrad-freeride-dirt

вот оф.сайт виробника. Якщо коротко то це елітний німецький виробник преміум класу. Виробництво знаходиться ТІЛЬКИ (!!!) в Німеччині а не в Азіі.Іменно цей фактор увесь час і диктував ДОСИТЬ високу ціну на них . Та на 2009 рік зза ряду проблем азійські виробники підняли ціни на велопродукцію на 15-30%. А ціни CUBE залишаються на рівні 2008 року, на деякі моделі , навіть, знизили. Тобто при ПРЕМІУМ якості велів ціна на них буде досить пристойна. Комплектуються велосипеди тільки якісними компонентами : вилки ROCK SHOX та FOX, гідравлічні гальма MAGURA та FORMULA, обода та втулки DT та SUN RIMS. Дизайн також на висоті. :good:

igrus 20.09.2008 09:53

...... на висоті. :good:

спасибо за подробный ответ.примерно так-же мне говорили в нашем маг-не диллеры кубе,значить цену не набивают и профи своего дела.
с января у них скидки и может что-то подберу. я так понял любая модель комплектуется супер качественными комп-ми. и еще определиться нужен ли мне двухподвес?

deema 20.09.2008 10:13

2 jurabike: очень правильный способ иметь всегда своременный супервелосипед :)
При сравнении интенса М3/М6, Сантакруза V10 и Спеш Демо - я не могу из них выбрать лучший - все практически идеальные велосипеды. Интенс и сантакруз - используют VPP (подвеска с виртуальной точкой вращеия - это фактически короткорычажная четырехрычажка, тот же FSR от спеша - только нижний и верхний линк очень сильно укорочены, а задний сделан в виде треугольника) - это очень хорошая подвеска, я имел возможность покатать на сантакрузе - работает очень хорошо. С другой стороны - легендарная уже Демо тоже имеет отличную , проверенную годами подвеску. Я катал на парочке Демо - они даже с дешевыми аммортами работают на ура.
В итоге - я бы советовал смотреть больше на навеску, цену, личные предпочтения и цвет - потому что иначе нельзя сказать какая из рам лучше :)

jurabike 20.09.2008 15:16

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 5792)
...... на висоті. :good:
. я так понял любая модель комплектуется супер качественными комп-ми. и еще определиться нужен ли мне двухподвес?

звичайно що сама бюджетна модель буде укомплектована компонентами туристичного а не експертного рівня, я би не радив зветати на них увагу. Краще купити вел класом вище і декілька сезонів не тратитись на заміну комплектуючих.

раніше двопідвіси були були важкі , неповортливі і довгоходні монстри. Користувались ними тільки любителі агресивної їзди. А зараз і для легких покатушок задній повітряний аморт не буде лишнім. Хід в 100-125 мм додасть комфорту, дозволить швидше проїжжати важкі ділянки і буде притискати заднє колесо до землі. Є моделі STEREO, AMS та XMS. Новітні технологіі гідроформовки рам та повітряні амортизатори знизили вагу цих велів до приємних 13-15 кг.

ваш веломагазин не просто дилер а "перші руки" і великий вибір КУБЕ.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:34.