Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Насоветуйте смартфон
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.11.2013, 10:40   #361 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Khimik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: K2 Apache Stryker (2006/2007)
Купив собі Нексус 5, побавився кілька днів, так що готовий поділитись враженнями.

Біла і чорна версії відрізняються. Чорна зроблена з софт-тач пластику, а в білої матовий твердий пластик і глянцевий обод. Чорний приємніше в руці тримати, на білому зато відпечатки пальців не залишаються.

Вразила швидкість роботи. За кілька днів не тормознув ні разу. Все літає - айфон плаче, так що про процесор і память говорити нема про що.

Екран також вражає. Виконаний без повітряного прошарку, тому зображення чуть не вискакує за межі телефону, аж іноді випуклим здається. Враження додають тонкі рамки збоку. Є і зворотня сторона - екран виглядає досить хрупким і навряд чи переживе падіння з велосипеда на асфальт, як мій старенький самсунг робив не раз. Тому для активного відпочинку рекомендую зразу замотувати його в якісь чохли. Екран дуже яскравий, правда автоматичний режим яскравості дещо глючить.

Зібраний телефон якісно - нічого ніде не скрипить і не люфтить, матеріали досить добротні і в житті він виглядає краще ніж картинках.

Батарея. Я думаю, що того хто придумав сюда поставити 2300mAh треба привселюдно випороти, іншим на науку. Життя без підзарядки сильно залежить від методів використання, але тримає він явно краще ніж Nexus 4. GPS трекер з музикою - 5 годин. Цього явно не достатньо для моїх велопокатух, тому думаю брати ще й зовнішній акумулятор. Включений екран - також 5 годин. Для економії бажано відключати LTE i NFC. В режимі послухати пісеньку, почитати фейсбук і почту - півтора дні.

LTE працює. В середньому на вулиці 30Mb/s down i 6Mb/s upload. Жаль в Україні неактуально.

Звук в навушниках досить пристойний. А вот динамік підкачав. По-перше він досить тихенький - можна пропустити дзвінок. По-друге, розташований в такому місці, що в албомній орієнтації постійно закривається рукою.

Камера. Вище середнього. Знімає досить непогано, але не можна сказати що найкраща. Зараз гугл ще допилює програмне забезпечення для камери, тому про неї ще рано щось говорити конкретно.

Нюанси. Не працює tethering в мого оператора. Тепер викидує на сторінку оператора, де пропонує включити послугу. В інтернеті є рішення цієї проблеми під рутом.

Загалом телефон справляє дуже гарне враження і однозначно один з найкращих на ринку. Для туристів, велосипедистів і інших лижників рекомендую додаткову батарею і чехол.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 10:48   #362 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Khimik, а як там справи з новим Нексус 7? Проблема з GPS вирішена? Може ще якісь баги і мінуси знайшов за час користування ним?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 10:54   #363 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Khimik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: K2 Apache Stryker (2006/2007)
Проблема з GPS в Nexus 7 вирішена. Але там була ще маленька проблема з мультитачем. Коли два пальці знаходяться на одній осі, він починав глючити. Воно в повсякденному користуванні майже не помітно, але мені не подобалось, і я його здав назад в магазин. Як там воно зараз з цією проблемою я не знаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 12.11.2013, 11:15   #364 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Народ, вопрос ко всем.
Надо 3Г интернет для планшета, кто какой юзает?
Нужен для каждодневного пользования: мейл, фб, скайп и всякая такая фигня.
С нормальной скоростью.
И, желательно, не очень дорогой.
М?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 11:53   #365 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: на форумі
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Rain, если еще и скайп то только интертелеком или пиплнет. У меня первый.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 12.11.2013, 11:55   #366 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
А сколько платишь?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 12:01   #367 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Marauder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Rossi Zenith, Surface NewLife
Rain, Покрытие критично? В планшете есть 3Г модуль? Или подойдет внешний?
Я как перепробовавший всех 3Г операторов могу сказать, что если надо быстрый интернет на 90% Украины - Интертелеком. Если интернет преимущественно в городе, можно смотреть на остальных (укртелеком, мтс, пипл). У укртелекома преимущество в UMTS - подойдет обычная мобилка и может уйти в роуминг киевстара со 100% покрытием (но скорость ГПРС 100-150кбс). Мтс неплохи, но со своим оборудованием на 450 Мгц (в крупных городах нехватает пропускной способности - средняя скорость в будни днем скорость 250-500кбс). Интертелеком и пиплы работают в CDMA на 800 мгц, подходит куча девайсов со штатов. Так есть внешние автономные мосты 3Г-вифи или же мобильная точка доступа (в народе их называют mifi - как первые устройства). Позволяют сидеть в нете на скорости 3мбс (или даже 14мбс в CDMA revB) в течении 5 часов (самые простые) как минимум. Поддерживают одновременное подключение до 5 девайсов
За ценами - на сайты операторов выбирать тарифы.
ЗЫ. Есть еще такой нюанс - UMTS/GSM имеют большую пиковую скорость, но большое врямя отклика. CDMA меньшую пиковую скорость, но пинг минимальный - он сравним с обычным вифи. Так что если критичен этот параметр, это тоже надо учитывать. Критичным к этому параметру, ну кроме игр, я встречался только с клиент-банком, который не хотел работать при пинге за 250-350 (обычное дело у UMTS) и думал, что соединение прервалось. Также изза пинга возрастают потери пакетов при движении в авто. CDMA лишен этих недостатков, но за это расплачивается большим потреблением энергии в режиме ожидания.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 12.11.2013, 12:10   #368 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: на форумі
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
У меня 5 грн. сутки если пользуешься. Но есть неплохие тарифы
Интертелеком :: Тарифы 3G до 3,1 Мбит/с :: 3G свобода 30,60
Интертелеком :: Тарифы 3G до 3,1 Мбит/с :: Супер Безлимит 100, 150
Интертелеком :: Тарифы 3G Турбо до 14,7 Мбит/с :: Турбо Безлимит 100, 200

В догонку Marauder Наши обновки 2012
Получше роутер, но на одного оператора Huawei EC5805.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 12.11.2013, 12:20   #369 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
У меня Тримоб какой-то. Сколько пользуешься, столько и платишь. Перешел на этот пакет с мегабезлимита по причине того, что замахало платить 120 грн в месяц, используя планшет раз в две недели.

Не помню, как называется пакет, но за 100 грн живу уже три месяца. Не знаю, сколько там осталось...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 12:27   #370 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Marauder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Rossi Zenith, Surface NewLife
Укртелеком, Утел, Ого, Тримоб это одно и тоже - менялось название и форма собственности.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today110263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52695403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)