Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.01.2014, 14:43   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 
Старий 21.02.2014, 02:14   #1071 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
  Share with Facebook
Старий 21.02.2014, 02:40   #1072 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Знакома с автором, уважаю его как человека и профессионала.

Президент Асоціації банків написав нищівний лист Януковичу

Пане Вікторе! Є різні причини, щоб звертатися до тебе на «ти», пошлюсь на те, що ми одного віку. Дозволяє і мій майновий стан – бо я, слава Богу, набагато багатший за тебе. Поясню – мої матеріальні потреби задоволені і проблем з їхнім нарощенням у мене немає.
Чому звертаюся? – Дістав, як і всіх громадян і давно.
Що хочу сказати? – Що ти наробив багато рокових помилок.

1) Ти не зрозумів, що не може паразит ковтнути того, на кому паразитує. Наприклад, клоп, чи кліщ не може ковтнути бика. Ти не поглинеш в себе український народ, на якому ти паразитуєш. Іншою мовою це може звучати ще й так: жадность фраєра погубіт.

2) Мені передали з твоїх лівоохоронних органів, після перевірки ДПА Асоціації українських банків в 2012 році, які не знайшли в АУБ злодійства, – такі твої слова: «Сугоняко щитаєт нас ворами, ми йому покажєм, что все вори». Господь тобі вже три місяці показує, що в Нього є такі люди, які не те що не крадуть, а віддають задля спільного блага українського народу, яке сьогодні полягає у звільненні від твоєї паразитарної влади. Віддають харчі, медикаменти, гроші, здоров’я і навіть життя. Ти цього не розумієш, бо ти жертва того кримінального середовища, в якому виховувався, жив і працював. Україна вміщує в себе не лише злодіїв, серед яких ти жив, але і добродіїв, яких тобі не доводилося, мабуть, знати.

3) Ти хочеш розігнати Великий Майдан кулями. Але він не за барикадами. Він в наших душах, а їх кулі не беруть. Це духовне явище. Ти не знаєш, що то воно таке. Розженеш, а Майдан залишиться і Віче буде. Українське суспільство прагне такої держави, в якій злодії караються, а добродії – заохочуються владою. Ти зробив навпаки. Тому ти більше не будеш керувати країною.

4) Ти патологічний неправдомовець. Вчора ти говориш про встановлення дня суспільного миру, а сьогодні даєш команду стріляти в людей. Погортай передвиборчий рекламний проспект «Україна для людей». Читай: «Я прєодолєю економічєскій спад, доб’юсь роста національной економікі», «Я гарантірую сохранность сбєрєжєній і стабільний курс гривни», « Я гарантірую стабільность в странє і соблюдєніє законності». Брехун, кажуть в народі, – гірше злодія. А тут два в одному. Біда, бо ти не знаєш, що так робити не можна. З неправдомовцем не можна вести переговори. Ти кажеш, що люди захоплюють державні установи. Ні, вони звільняють їх від зло-чинців, смотрящих, тих хто чинить зло українському народу у вигляді крадіжок, брехні, несправедливості, тепер вже відкритих вбивств. Чесні держчиновники переходять на сторону народу.
Що тут порадиш? Ти не став керівником держави і не став крупним бізнесменом. Талант інший треба. Став паразитом на народному тілі. Великим. Паразита віддирають, якщо він сам не відчіплюється. Але одну добру справу суспільству ти таки зробив. Будучи послідовним, справжнім зло-чинцем ти породив свою справжню альтернативу – людей честі і совісті, про яких ти не знав. Мені тебе шкода. Прокинься, пане Вікторе, за вікном інша Україна. Йди з посади.
Партійці з олігархами, розбудіть його, якщо самі прокинулися. Тільки не лякайтеся самі. Якщо на правді – то розпочинати переговори з вами Майдан може. Предмет переговорів: в якій Україні будемо жити завтра.

13:35 | 20.02.2014 р.
Олександр СУГОНЯКО, президент АУБ
  Share with Facebook
Старий 21.02.2014, 08:38   #1073 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Куда сбежит "Семья"?

1. в Россию.
2. в Белоруссию
3. в тундру.
4. варианты...

ПР переименуют в

1. партия "На крови"
2. "ворошиловские стрелки"
3. "Партия Зон"
4. варианты?

Руководители Крыма, выступившие за присоединение к России

1. Соберут чемоданы и с наворованным сами уедут в тундру?
2. не успеют и сядут туда, где им положено находиться?
3. раздадут награбленное в детские дома и попросят у людей прощения?
4. варианты?

В Харькове на самой большой площади установят памятник

1. Допа и Гепа в окружении титушек
2. Допа и Гепа пишут письмо Путину кровью народа Украины.
3. Допа и Гепа на "заслуженном отдыхе" "общаются" по фене.
4. варианты?
  Share with Facebook
Старий 21.02.2014, 08:49   #1074 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Не похоже на фейк, переговоры убийц:
  Share with Facebook
Старий 21.02.2014, 09:18   #1075 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для dr_che
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Armada JJ 2014 года рождения, Elan, зеленые такие 2010 г. рождения, TECNICA DRAGON 100.
Зовут эту мразину (оператора) сергей рулев. Очень активно помогал беркуту теплыми стельками. Агитировал за ТС.
Вот его феерический репортаж об истинных "защитниках" которых он очень любит...
ЯП файлы - Позывной Топаз из Мариинского парка
Финиш. ......топаз дай команду.
Я плачу.
  Share with Facebook
Старий 21.02.2014, 10:13   #1076 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Photo

Добавлено через 14 минут

Україна буде вільною - Статья для жителей Донбасса, оправдывающих действие "Беркута" в Киеве
  Share with Facebook
+ Sova
Старий 21.02.2014, 10:21   #1077 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Жестко, но четко: https://www.facebook.com/andrey.tymo...55281194579737
  Share with Facebook
+ Sova
Старий 21.02.2014, 10:24   #1078 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Повторю просьбу из "Нужна помощь" здесь.

"Звонили наши из одного из госпиталей Киева: не хватает АНАТОКСИНа (противостолбнячное и т.д.)
Особенность: в обычных аптеках он вряд ли будет, скорее при больницах.
Если есть возможность - узнайте и через местных евромайдановцев организуйте отправку."
  Share with Facebook
Старий 21.02.2014, 11:16   #1079 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Terumo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ottawa, Canada. Львів, Україна

Снаряга: Snowboard
"ИМ ВЕРИТ БОЛЬШАЯ ЧАСТЬ РОССИИ !!!
Российськие СМИ в ответе за разжигание межнациональной розни!
Помотрите этот БРЕД . Нет у них ни совести ни чести!"



  Share with Facebook
:( Sova
Старий 21.02.2014, 11:30   #1080 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Terumo, так уже с ноября киселёвская пропаганда действует, ничего нового.
Что можем делать мы, так это распространять видео no comment на российских ресурсах и общаться с теми кто вам доверяет.Через них кто хочет - тот услышит и задумается. У кого глаза и совесть зашорены - бесполезно: унылое гавно везде одинаково.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 7 (учасників - 0 , гостей - 7)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094288249132670 (62%)1467 (34%)190 (4%)