Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.01.2014, 14:43   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 
Старий 24.01.2014, 23:22   #161 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для dada29
 
Зараз: поза форумом
Звідки: одесса

Снаряга: свои
Слава богу ,а то я думал что анализировать информацию сейчас не модно...согласитесь что с пояснениями это видео по другому выглядит,не так-ли?
А это дааалеко не единственный случай.
  Share with Facebook
Оскорбление aliensky, Pivoman, Terumo, Yell_NW Не согласен vovan, Nadejda, Sova, Bob_Kneissl Facepalm nomeaning, Rio, Neon, Rossteg, NBomb, Dimalew, wwa
Старий 24.01.2014, 23:34   #162 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для portos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ровно

Снаряга: прокатные :)
упс
  Share with Facebook
Старий 24.01.2014, 23:37   #163 (посилання)
Белый Брат
 
Аватар для Константин
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Зона АТО

Снаряга: Здоровым спорт не нужен ,а больным он вреден (С)
Facepalm Pivoman Не согласен Nadejda
-1Оскорбление aliensky
Аргументируйте
  Share with Facebook
Старий 24.01.2014, 23:40   #164 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для portos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ровно

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від dada29 Переглянути коментар
Вот опять,ответов почему можно коктейлем молотова,а водой нельзя,я так и не получил,вся эта бла бла про нквд и опричну тоже слышал и не раз,я был рожден при ссср,и это была нисмотря ни на что великая держава,совка не помню,зато помню бесплатное образование,здравоохранениеи зарплату учителей на которую можно было позволить купить раз у пол года литровую банку черной икры,и Нет фашизму! А сейчас спокойно в центре идеализируют фашистов,собралась гопота чтоб безнаказанно "бить мусоров" ведь они стоят не потому что не могут разогнать фашистов,у них просто нет приказа атаковать. Я против любого фашизма,ЛЮБОГО!! И то что там сейчас транслируется на всю страну мне омерзительно!
Уважающий себя человек не будет стоять под знаменами фашизма!! И да ИМХО.
Я тобі відповім. Коктель молотова - зброя протестувальників, вода - влади. Не можна воду коли нижче 0 по цельсію, негуманно. Чому коктель молотова можна - да теж неможна, теж негуманно. Але безвихідь в людей. А якщо міліція гуманними і законними способами не може згамувати юрбу - то тут щось нетак. І проблема не в міліції і не в юрбі, а в причинах через які люди пішли битися з міліцією. Чи ти думаєш що просто комусь скучно стало і він вирішив з міліцією по-протистояти?
Я як і ти був народився в СРСР. Да, велика держава. або навіть так: ВЕЛИКА. Настільки велика, що коли я вчився в школі батьки дзвонили до сусідів (бо отримати власний телефон дома було досить непросто) і казали, що мені треба піти в такийто магазин, там мене вони зустрічали і ставили замість себе в чергу, бо їм треба назад на роботу. І стояв я там не годину і не дві, навіть і не знаючи за чим черга. І що саме страшне - дорослі люди які навколо стояли теж незнали за чим вони стоять... Бо щось привезли, а чи ще є те що їм треба чи нема - невідомо... А років через 5 після розвалу ВЕЛИКОЇ держави я узнав що моя баба була незаконно репресованою, пожила трішки десь під мурманськом, за що - досі невідомо. А дід - взагалі поляк, якого з братом,сестрою і мамою вивезли з Польші під Одесу. ВЕЛИКА держава розширювалася.
Безкоштовне лікування в ВЕЛИКІЙ країні - вітаю тебе, тобі пишуть з того світу. Коли мені було 4 місяці - пролежав майже 3 доби з температурою під 42, лікарі плюнули, непонятно в чом причина і як лікувати, 1 лікар і пару медсестр цілодобово збивали температуру, бо дід попросив за внука, а дід сапожнік їм взуття гарно ремонтував.
Про вчителів можу написати багато, в мене тітка, вона ж хресна вчитель. якщо коротко - то навіть писати небуду, освіту решормували так що її нема.
І про фашизм. Модне якесь зараз слово.
Фаши́зм (итал. fascismo от fascio «союз, пучок, связка, объединение») — обобщённое название крайне правых политических движений, идеологий и соответствующая им форма правления диктаторского типа[1][2], характерными признаками которых являются национализм[3][4], культ личности, милитаризм, тоталитаризм - це цитата з вікіпедії.
Ітого: що з НИНІШНЬОЇ влади підпадаж під це визначення: форма правления диктаторского типа, культ личности, милитаризм, тоталитаризм.
Уточню зразу: я проти навіть ліберальних націоналістичних озганізацій, це на випадок якщо мене почнуть називати бандерівцем і т.д.
Але: вчора я півночі займаючись своїми справами дивився що відбувається на нашому Рівненському майдані перед ОДА, і якби полізли "правоохоронці" їх розганяти - був би там і да збереже маска dunlop плуго-горнолижніка від смердючого газу
P.S. Извеняюсь что написал ответ на украинском языке, у меня мама родом из сибири, могу еще раз перепечатать на русском. Или на английском. Или даже на ассемблере, кодировку выбери только для вывода
  Share with Facebook
Старий 24.01.2014, 23:47   #165 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від %D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D 0%B8%D0%BD Переглянути коментар
Таки в век информации врать не слишком получается.
Константин, я з Вами повністю згоден. Важко брехати текстом, особливо таким, який так "детально" описує реальне відео. Майже все збігається
А потім ще послухати коментарі постраждалого, так і сумнівів нема:

При нагоді знову знайду відео з реакцією постраждалого про такі аргументовані коментарі силовиків про самопідпал.
П.С. Труси, мабуть, також горять, що скажені.
  Share with Facebook
Старий 24.01.2014, 23:51   #166 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
2 Константин, dada29: такое чувство, что несмотря на шлемы, при приземлении с марса вы головой ударились, и верите всякой чернухе без авторства. Кстати, одежда после попадания под беркутовский газ очень сильно воняет.
  Share with Facebook
+ Nadejda, ars77, Bob_Kneissl, dudunyk Оскорбление dada29 :) vovan
Старий 24.01.2014, 23:55   #167 (посилання)
Белый Брат
 
Аватар для Константин
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Зона АТО

Снаряга: Здоровым спорт не нужен ,а больным он вреден (С)
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
Константин, я з Вами повністю згоден. Важко брехати текстом, особливо таким, який так "детально" описує реальне відео. Майже все збігається
А потім ще послухати коментарі постраждалого, так і сумнівів нема:
і.
Буду щаслив, если выложенная в моем посте информация, обычная тернотовская утка.

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
2 Константин, dada29: такое чувство, что несмотря на шлемы, при приземлении с марса вы головой ударились, и верите всякой чернухе без авторства.
Не знаю за dada29, а за себя скажу,приземление было давно ,и розовые очки с меня точно слетели
  Share with Facebook
Старий 24.01.2014, 23:59   #168 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sova
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Armada JJ 2012
2 Константин, dada29,
я еще видела подборку видео, где этого парня задерживали и статью под этим. Не могу ссылку найти. Но видно, что он не самосажжением занимался. Лед долбил?
  Share with Facebook
Старий 25.01.2014, 00:05   #169 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
у меня только один вопрос.. как?

  Share with Facebook
Старий 25.01.2014, 00:13   #170 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цитата:
Коментар від Константин Переглянути коментар
Не знаю за dada29, а за себя скажу,приземление было давно ,и розовые очки с меня точно слетели
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 4 (учасників - 0 , гостей - 4)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)