Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.01.2014, 14:43   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 
Старий 01.04.2014, 15:13   #2911 (посилання)
Ne cede malis
 
Аватар для Yell_NW
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salo Elan
В Одессе хлопнули на взятке судью хозяйственного суда Одесской области - Меденцева (тупой как пробка!)
Отец его был прокурорским в городе. Судьей стал в очень молодом возрасте.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 15:28   #2912 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Jolie, извини, конечно, а как глядя на это видео можно догадаться, что оно 2-х летней давности? Научи
Більше цікавитись тим, що вєщають рупори усіх політичних партій в Україні на той чи інший актуальний політичний момент. Більше читати різномантних ресурсів, можна навіть на різних мовах. І зі всього вміти вибирати раціональні зерна. Я особисто іноді із задоволенням послухаю комуністів та інших маргіналів, крім відвертого сміху, це іноді допомагає зрозуміти, чим живе інша частина наших громадян і як можна запудрювати людям мізки. Це відео із розряду відеороликів про Фаріон у дитсадку, не здивуюсь, якщо і це відео, приурочене до якоїсь події, знову воскресне у неті.

Мене першим ділом здивувала ссилка на відео з Михальчишином - думаю, Михальчишин ще із Євромайдану сидить тихо і не рипається, особливо після тієї історії у Львові, коли він образив студентів на мітингу, після чого усе студенство Львова його послало прямо на сцені на все місто. Тому дивно, що він раптом отак вийшов і почав знову гнути політику партії. Виявилося - старе відео видають за нове, актуальне.

Зізнаюсь, у мене дуже змінилось ставлення до "Свободи" за останні 3 роки після усього всього, що вони зробили у Львові та у всіх західних областях загалом (а зробили і багато хорошого, і ще більше поганого), але я б радила людям таки розрізняти "мухи" і "котлети" та не вестися на всяке лайно із соцмереж та Ю-Тубу.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 15:40   #2913 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Тема не раскрыта
Вот гражданин Пупкин , например, впервые видит это видео. Читает: размещено 11 марта 2014 года. Что он должен думать? Отож...

Кстати, о Фарион. В том месте, где детей об именах спрашивала. Там она что имела в виду? Или не она? (интересно же)
  Share with Facebook
Facepalm Rain, Rossteg
Старий 01.04.2014, 15:46   #2914 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Тема не раскрыта
Вот гражданин Пупкин , например, впервые видит это видео. Читает: размещено 11 марта 2014 года. Что он должен думать? Отож...
Ну тоді єдиний вихід - запитати у людей, що живуть у цьому регіоні і яким ти довіряєш - правда це, чи ні, було таке, чи вигадали і змонтували.

Я дійсно вірю, що у вас інформаційна блокада стосовно життя західних регіонів - бо нам Добкіна із його спічами в той же день по всіх каналах покажуть.

Таким макаром можна будь-яке відео хоч з Польщі, хоч із Німеччини, хоч із Великобританії зняти і підписати, що це мітингуючі проти Путіна в Франції, проти Меркель в федеральній землі Саксонія чи ще кого там і бозна де. У Львові традиція мітингів-віче по неділях у центрі міста - це традиція; там якщо все знімати і записувати, хто про кого що і коли казав, то місця для архівів жодної телерадіокомпанії не вистачить, а найгостріші вислови можна хоч щотижня в інтернет закидати, велике діло - в нас завжди можна було говорити все, що думаєш, майже як у дурдомі у повісті письменника Ярослава Гашека.

А так, по суті, це інформаційні війни, з якими дуже тяжко боротися.

Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Кстати, о Фарион. В том месте, где детей об именах спрашивала. Там она что имела в виду? Или не она? (интересно же)
Та хєрню вона порола на камеру, але це ж не значить, що всі галичани такі ж, так настроєні проти російськомовного населення та російського аналогу словянських імен, і у випадку називання дитини "Машенька" слід одразу брати квиток у напрямку "чемодан-вокзал-Россия". Та якби вся Галичина була настроєна проти, то тут би не проживало стільки російськомовного населення, яке акліматизувалось тут ще із повоєнних 1940-1950-х років. І ніхто тут нікого не притісняє - інакше би після розвалу СРСР некорінне населення потягнулося б на батьківщину. А у нас в дворі живуть вихідці із Самари, Краснодара, Мінська, Гомеля, Кишенева, їхні діти і внуки виросли тут, хтось із дітей вже у Москві акліматизувався, хтось у Прибалтиці і нічого, всі один із одним спілкуються і живуть мирно, так само борються із ЖЕКами, щоб більше за подвір"я дбали, так само воюють із МАФами, як і жителі інших регіонів.

Щодо її професійності та освідченості у мене питань не виникає - я сама колись ходила на її відкриті лекції із української мови та літератури, вона дійсно розкриває очі на багато чого, про що по ТБ чи радіо не говорять. Українська мова далі шкільної лави у нас не викладається і це дуже велика проблема для сучасного суспільства. Тим більше, що сучасна українська мова невпорядкована та неадаптована до вимог теперішнього часу і необхідно складати сучасні словники, чим пані Фаріон і займається вже кілька років. Взагалі навіть якщо брати сучасну журналістику - це суцільний кошмар у ЗМІ та ТБ, де кожне речення кишить неграмотністю. Тому як науковець та викладач Фаріон робить велику справу. Але як політик та публічна особа...Тут коментувати не буду.

Ми ж нормальні люди, із освітою, розуміємо, що Добкін і Кернес - виродки і бандюгани і вони на своїх правах влади відповідно себе й ведуть, закликаючи до сепартизму, до боротьби із бандерами і т.п. У випадку ж, коли аналогічну чуш плетуть представники "Свободи", іноді дивно, що все це сприймається за чисту монету.

Повертаючись про "форум для багатих" - дуже багато хто із місцевих тусовщиків активно відпочиває і у межах України. Я - із таких. По закордонам зараз не їжджу (принаймні 4 останні роки), так як збираю гроші на житло, здоров"я теж підводить останні роки. Ну і з маленькою дитиною за таких обставин теж особливо не поїздиш. І таких як я, теж багато на цьому ресурсі.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 16:06   #2915 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для TheGhost
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Völkl Gotama '15 + Völkl Step '14 + Salomon 24h '12
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Кстати, о Фарион. В том месте, где детей об именах спрашивала. Там она что имела в виду? Или не она? (интересно же)
Она дура, очень умная и образованная, но дура. Весьма вероятно что она очень любит украинский язык и страну, но это уже в виде бзика.
Это и мое личное мнение и мнение нескольких друзей, которых она учила в Политехе. Она преподаватель украинского, если кто не в курсе.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 16:17   #2916 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
TheGhost, вот это от души!

****

Теперь об интересном мнении. Мне понравилось. Ещё больше понравится, если так всё и будет.
Радио ЭХО Москвы :: Финита ля комедия / Комментарии
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 16:27   #2917 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для TheGhost
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Völkl Gotama '15 + Völkl Step '14 + Salomon 24h '12
И ещё подниму пост о Европе и деньгах. Два сообщения
Цитата:
Коментар від Volonter-L Переглянути коментар
Нет, не пробовала. У меня нет визы и возможности ее оформить. Это во-первых.
А во-вторых, у меня нет таких средств. Я езжу туда, куда могу ездить без визы и куда мне хватает денег. Может за это вы осудите меня так же, как всех пенсионеров? Чем больше я нахожусь на этом форуме, тем больше убеждаюсь, что он для богатеньких.
Цитата:
Коментар від Volonter-L Переглянути коментар
Да и многие молодые семьи с детьми ездят оздоравливать детей не дальше Азовского моря (которое в 100км от нас) раз в год на недельку.
Первые числа Сентября 2013г.
Ездили с друзьями в Болгарию на 10дней.
Дорога, виза, страховка 110Евро. Отель в 50метрах от берега + шикарные завтраки (шведский стол) 125Евро с человека (250 за номер).

Найти аналогичную цену за "чуть подальше" с завтраком и ужином - не проблема. Для семей с детьми - самое то, не так шумно, как на набережной. В части отелей размещение ребенка до Х лет - бесплатное.
С нами ехала молодая семья, за 10дней заплатили 520Евро за всё (дорога на 3чел - 210Евро, визы для родителей - 70евро, 240 отель +завтрак+ужин (ребёнок на халяву). По осеннему курсу Евро - это 5600грн за 3их, или 560грн в день.
Это само собой не ***** отель, но за аналогичные условия в Крыму цена будет намноооого больше. На Азовском море, вангую, тоже.
А сервис, поверьте, выше. До этого я в 2010, 2011, 2012 отдыхал в Крыму летом.

P.S. Не богатенький, но что в Крым, что в Болгарию - ездил за свои. В роли студента и, уже, екс-студента.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 17:04   #2918 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
TheGhost, вот это от души!

****

Теперь об интересном мнении. Мне понравилось. Ещё больше понравится, если так всё и будет.
Радио ЭХО Москвы :: Финита ля комедия / Комментарии
Объективная статья, особенно четко описана участь Корпорации в глобальном плане. Если 3-этап санкций введут, то конец/ смена власти наступит быстрее, если не введут, агония продлится дольше.
Конечно, рано радоваться, но надежда на мирное решение, возрастает.
В этом ключе, еще статья из дружественного донецкого сайта(читаем все, и восточные и западные сайты)
Reuters описал 10 сценариев того, как Россия станет жертвой аннексии Крыма

Кстати, в Банско(Болгария), действительно хорошая каталка, но нужно ехать в конце сезона, чтобы снега больше было. Катали та в 2010глду, очень понравилось, особенно апре-ски! Механы там великолепные и очень дешевые, условия а отелях отличные. В 3-х местном номере(2-х комн) платили по 16евро с завтраком.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 17:19   #2919 (посилання)
983
ЁЖ ( технобомж)
 
Аватар для 983
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Mukačevo

Снаряга: добротное старьё
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Більше читати різномантних ресурсів, можна навіть на різних мовах.
Россиянам это посоветуй.
  Share with Facebook
Старий 01.04.2014, 17:46   #2920 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від 983 Переглянути коментар
Россиянам это посоветуй.
Всім все одно істини не докажеш, всіх не переконаєш, а в кого є мізки в голові, той і сам все розуміє. До речі, читаю блог Ілларіонова, там багато думаючих росіян: Андрей Илларионов

Зрештою, я і не беруся за просвітництво, просто трапився вопіющій случай, на який не звернули уваги, от і прийшлося вставити свої 5 коп.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)