Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 03.01.2014, 13:43   #1
Sheridan
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: на форуме
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 

Старый 04.11.2014, 22:44   #7411 (ссылка)
Ридонли
 
Аватар для Valdemar
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Харьков

Снаряга: atomic vario scandium_2011+XTO10, Volkl Mantra_11+Marker Griffon
Цитата:
Сообщение от Lom Посмотреть сообщение
в т.ч. с Конституцией
А про майдан там писали? Как он к конституции?
  Share with Facebook
Спам? toto75 Facepalm сергей67 Тролль? Bob_Kneissl, griig

Старый 04.11.2014, 22:45   #7412 (ссылка)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Сейчас: вне форума
Откуда: www.sif.com.ua

Снаряга: Salomon 24h Daytona, X-Race
Да, писали. Право на собрание, право на самозащиту.
  Share with Facebook
Старый 04.11.2014, 22:53   #7413 (ссылка)
Ридонли
 
Аватар для Valdemar
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Харьков

Снаряга: atomic vario scandium_2011+XTO10, Volkl Mantra_11+Marker Griffon
Т.е. вам можно, а им нет?
Да и реализация этих прав четко прописана в законах Украины. Там даже статья есть "Как правильно свергнуть власть".
Я Вас понял, спасибо. Можете не отвечать. Вернусь через пару дней. Или в ЛС.

Добавлено через 3 минуты

Сам ты тролль.))))
  Share with Facebook
Тролль? 983, Bob_Kneissl, Sova Facepalm ag74
Старый 04.11.2014, 22:53   #7414 (ссылка)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Сейчас: вне форума
Откуда: www.sif.com.ua

Снаряга: Salomon 24h Daytona, X-Race
А зачем Вам отвечать? Можете сами почитать соответствующие законы. Кстати, свержения власти в Украине не было.
  Share with Facebook
Старый 04.11.2014, 23:21   #7415 (ссылка)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Сейчас: на форуме
Откуда: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Володимир Парасюк
Сказав "А", кажу і "Б".

1. Коаліція і парламент.
В Українського суспільства є ідеї, які потрібно втілити у життя. За них ми боролись у час Майдану. Через неспроможність їх реалізації і був розпущений старий парламент і призначені вибори. Зараз, за виключенням регіоналівських недобитків, у Верховну Раду пройшли усі партії, які декларують проєвропейський вектор розвитку держави, необхідність реформ тощо. В таких умовах коаліція мала б бути створена в максимально короткий термін, адже в Раду пройшли фактично однодумці. Але це теорія. На практиці виглядає так, що створення коаліції перетворилось у суто політичну гру та інструмент для перерозподілу впливів і фінансових потоків в країні.

За результатами дослідження руху «Чесно» українці оновили Верховну Раду на 56 відсотків. Відтак туди потрапляють 64 народних депутати, що голосували за закон 16 січня, а також принаймні 37 фігурантів журналістських антикорупційних розслідувань. Це означає, що старі політики і далі тягтимуть нас на дно.

Одразу з перших днів роботи нового Парламенту стане зрозуміло, хто насправді любить Україну, а хто ні. Перше чого я буду домагатись – це скасування депутатської недоторканності, впровадження механізму відкликання народного депутата, а також кримінальну відповідальність за бездіяльність народних обранців. Якщо цей склад Верховної ради прийме ці зміни до законів, це означатиме, що ці депутати й справді готові до реальної роботи на благо України і ми рухаємося у правильному напрямку. Якщо ні, то це ще один провальний і бездіяльний Парламент в історії України.

2. Уряд.
Він має бути технократичний, а не політичний. Не може вся країна ділитись за квотним принципом. Щоб в державі почались реальні зміни, а не їх ілюзія, необхідно посадити в міністерські крісла справжніх професіоналів, які «зуби з’їли» у сфері економіки чи медицини. Ці люди просто будуть виконувати свої обов’язки і не думати про те, чи треба щось партії, чи не треба. Тобто в парламенті роблять інструменти, а в уряді на них грають. Країна буде жити від виборів до виборів, якщо ми не вирвемося від принципу партійного «кришування».

Третє і найголовніше. Війна на Сході.
Ми ніколи не переможемо Росію, якщо будуть працювати російські банки у Львові чи Києві, чи будь-де інде в Україні. Всі питають «Як перемогти?», а все дуже просто. Ми маємо змінити своє ставлення до війни і припинити танцювати перед Росією. Ми – центральноєвропейська держава, яка відіграє важливу роль в економіці цілого світу, бо так сталось, що є труба і через неї качають газ, який так необхідний Європі. Це наш головний козир і основний аргумент, але ми його чомусь не використовуємо. Тому, якщо в країні проводиться АТО, дайте нам його завершити. Операція не може тривати вічно – це абсурд. Під час АТО не домовляються. А якщо хочете переговорів, тоді оголошуйте військовий стан, покажіть, хто є ворог і сідаємо, думаємо як його побороти, якщо війною, то війною, якщо дипломатією, то дипломатією.

Але перед тим найперше і найголовніше – це повна люстрація командного складу ЗСУ та керівництва інших силових відомств.
Країна, в якій іде війна, не так має поводитись, не про зарплати всім треба думати і не про коаліції та урядові посади, а про життя хлопців. Я буду називати все так, як воно є, тому що легко виходити на президентську чи парламентську трибуну і розказувати, як ми все контролюємо. Та вартує поїхати на один Яворівський полігон і подивитися на хлопців, які готуються їхати на Схід і тоді все стає на свої місця, і правда виглядає зовсім не так, як нам її озвучують по телебаченні.

Тому оця всеукраїнська кулуарщина мене не цікавить. Хто хоче реальних змін в країні, з тими мені по дорозі, а хто хоче бавитись в домовленості і якісь таємні, незрозумілі кроки, тих людей мені шкода, бо українське суспільство найбільше не любить зради так званих своїх, тих, хто бере національну ідею і кидає її під ноги.

Як треба було скористатись перемогою Майдану, то дуже швидко з’явились «лідери». Не вірю я у важкі політичні процеси. Я вірю в ідеї Майдану, які буду втілювати в життя.


Володимир Парасюк
Сьогодні до мене приїхали три прекрасні людини: Tonya Levchuk (Tonya Levchuk), Iryna Pylypenko та Kirill Pilipenko. Це наші співвітчизники, українці, які проживають в США. Вони роблять в 1000 раз більше для Української армії, ніж усі наші міністри разом взяті.

Їхній ентузіазм і любов до України врятували життя не одному солдатові. Від початку війни на Сході нашої держави Тоня, Ірина та Кирило кожного дня збирали допомогу і відсилали її на фронт. Вони передали тони ліків, одягу, спецзасобів, а також пересилали гроші, за які ми купували автомобілі, реанімобілі та все, що необхідно простому бійцю на фронті.

Події останнього року довели, що українська нація - згуртована і небайдужа до долі своєї Батьківщини. Українці зі всього світу допомагають та підтримують один одного.

Серце нашої держави б'ється тут, в Україні, але усі наші діаспори - це артерії, які наповнюють серце кров'ю. Саме так ми і переможемо, разом, хтось зі зброєю, захищаючи нашу державу на передовій, а хтось самовідданою волонтерською працею і турботою про наших хлопців.

Слава героям!
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: mMLsesXXPiE.jpg
Просмотров: 81
Размер:	136.0 Кб
ID:	20149  
  Share with Facebook
Старый 04.11.2014, 23:28   #7416 (ссылка)
Ридонли
 
Аватар для caffein
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Одесса

Снаряга: elan waveflex 78 TI, TST
Цитата:
Сообщение от Lom Посмотреть сообщение
Внутри Украины нет конфликта
Зачем выдавать желаемое за действительное? Может жителям Киева или западной Украины этот конфликт не виден, но на юге он весьма заметен. Пророссийских настроений здесь придерживаются пожалуй больше половины населения. Правда стараются их по некоторым причинам не особо демонстрировать. Но при определенных обстоятельствах себя проявят, можете не сомневаться.
  Share with Facebook
Тролль? Bob_Kneissl
Старый 04.11.2014, 23:28   #7417 (ссылка)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
новейшая история донбасса в трех диалогах:

- мы вас кормим!
- в бюджет посмотрите, дятлы. сколько там субсидий на донбасс.
- какие еще субсидии? мы вас кормим всех! а вы русский язык запрещаете!
- как вообще можно запретить язык?
- фашисты!!!

через два месяца:
- домбас независим!
- с дуба упали? что это за чуваки с автоматами?
- наши ребята нас защищают!
- от чего защищают? от денег и еды?
- от хунты и правого сектора! фашисты!!!

через полгода:
- хунта, отдай наши деньги!
- какие еще деньги?
- заработанные! пенсии там, субсидии!
- домбас независим!
- фашисты!!!
  Share with Facebook
Старый 04.11.2014, 23:42   #7418 (ссылка)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gurzzuff
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: Volkl Mantra+ Tyrolia Attack 13, остальное продал-Elan Amphibio 12 и Armada TST
Цитата:
Сообщение от caffein Посмотреть сообщение
Зачем выдавать желаемое за действительное? Может жителям Киева или западной Украины этот конфликт не виден, но на юге он весьма заметен. Пророссийских настроений здесь придерживаются пожалуй больше половины населения. Правда стараются их по некоторым причинам не особо демонстрировать. Но при определенных обстоятельствах себя проявят, можете не сомневаться.
определенных обстоятельств не допустим, можете не сомневаться тоже!!!
  Share with Facebook
Старый 05.11.2014, 00:02   #7419 (ссылка)
Ридонли
 
Аватар для caffein
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Одесса

Снаряга: elan waveflex 78 TI, TST
Цитата:
Сообщение от Gurzzuff Посмотреть сообщение
определенных обстоятельств не допустим, можете не сомневаться тоже!!!
Кто не допустит? Эти:
  Share with Facebook
Тролль? Bob_Kneissl Бесполезный пост 983, griig
Старый 05.11.2014, 09:01   #7420 (ссылка)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Сейчас: вне форума
Откуда: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Гражданская активистка Екатерина Мальдон вручила актеру Михаилу Пореченкову медаль "За Лугандон" прямо на премьере спектакля "Трамвай "Желание" в МХТ имени Чехова.

Девушка устроила антивоенную акцию, когда актеры вышли на поклоны, пишут "Грани.ру".

Охрана не пустила активистку на сцену, она кинула Пореченкову самодельную награду с изображением колорадских жуков на колодке и игрушечный пистолет с криками "На, Миша, постреляй! Любишь в украинцев стрелять?! Пристрели меня!".

Активистку не задержали.

Как рассказала Мальдон, некоторые из зрителей выразили ей поддержку, другие, наоборот, были возмущены акцией. С ее рюкзака пытались сорвать желто-голубую ленточку.

  Share with Facebook
Закрытая тема Есть непрочитанные страницы Главная Новые 

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе

При цитировании Горнолыжного форума на других ресурсах, активная ссылка на extreme.com.ua обязательна.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today01162489106 (65%)44 (26%)13 (9%)
Yesterday123741269195 (52%)84 (22%)95 (26%)
Month191659264339115592 (60%)2669 (28%)1003 (12%)

bigmir)net TOP 100

Спасибо ZCarot и **support.org за помощь! Вы - лучшие!