Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.01.2014, 14:43   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 
Старий 18.02.2014, 22:18   #951 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
  Share with Facebook
Старий 18.02.2014, 22:21   #952 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Эту фоточку да каждому беркутовцу подарить, чтобы снилась потом ему, чтобы научился читать присягу не между строк, а по глазам своих сограждан.
  Share with Facebook
Старий 18.02.2014, 23:55   #953 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
  Share with Facebook
+ Sova
Старий 18.02.2014, 23:59   #954 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Мы сегодня в Мариинском тоже в такой цепи передавали, и в мешки-кульки собирали. Никогда не думала, что буду таким заниматься...
А потом была зачистка парка беркутом и титушками, но с боевым оружием.
Силы и средства борьбы оказались неравными...
  Share with Facebook
Старий 19.02.2014, 02:58   #955 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Mustafa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Terra

Снаряга: Форт-14Р(для начала)
"У мене на руках помер хлопець" - @Mira_mp

18 лютого у твітах київської студетки та сноубордистки @Mira_mp, яка побачила війну на власні очі
  Share with Facebook
+ wwa, Sova
Старий 19.02.2014, 03:03   #956 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Десятки депутатов Партии регионов улетели из Украины

Цитата:
Двадцать шесть регионалов улетели из Украины чартером Азарова-младшего. Они покинули Украину около полуночи.

Об этом «Хвиле» сообщил источник в Партии регионов.

Другой источник отметил, что спикер Верховной Рады Владимир Рыбак заявил, что завтра никакого заседания парламента не будет, потому что фракцию Партии регионов невозможно собрать в принципе.
Крысы паскудные
  Share with Facebook
Старий 19.02.2014, 03:12   #957 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Янукович неадекватно реагирует на ситуацию - а может нету вообще никакого януковича? ну вот как в "Поколении П". Как живой человек может себя так вести?! кто и чем его "держит"?
Вечером, выйдя из офиса (Печерск, недалеко от...), впервые в жизни услышала настоящую перестрелку, вот уж никогда не думала, что доведется.
Сейчас с ужасом слушаю тишину Одесской трассы, проходящей под моими окнами - НИ ЕДИНОЙ машины по направлению в Киев! впрочем, по направлению из Киева тоже почти никого. Одно дело читать об этом в соц.сетях от "очевидцев", совсем другое - слышать эту жуткую тишину своими ушами и своими глазами видеть абсолютно пустую полосу трассы в 3 ряда.
Всегда шутила (да я и вправду искренне так считала! и считаю!) - главное, чтобы не было войны...
  Share with Facebook
Старий 19.02.2014, 07:18   #958 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Янукович о 05:38 оприлюднив своє звернення до народу

Цитата:
У нас з вами були різні випробування. Але сьогоднішнє, мабуть, найважче з них. Сталася біда – загинули люди. І це великий біль і трагедія для кожного з нас. Однак і це ми разом мусимо пережити і подолати.

Про це йдеться у Зверненні Президента Віктора Януковича, яке оприлюднене на офіційному сайті о 5.38 ранку.

Подаємо в повному обсязі

Дорогі співвітчизники!

У нас з вами були різні випробування. Але сьогоднішнє, мабуть, найважче з них. Сталася біда – загинули люди. І це великий біль і трагедія для кожного з нас. Однак і це ми разом мусимо пережити і подолати.

З самого початку нинішнього протистояння я закликав до діалогу, будучи категоричним противником силових варіантів, а тим паче – кровопролиття. Це мій життєвий принцип – жодна влада не варта й краплі пролитої за неї крові. Саме цим принципом я керувався у 2004-му році, коли зупинив своїх прихильників від зіткнення з прихильниками мого опонента. Тому і в нинішньому конфлікті я робив ставку на діалог. Бо Господь дав людині мову для того, щоб вона могла порозумітися з іншою людиною.

Повинен сказати, що певний діалог таки відбувся. Ми реалізували дві амністії – першу після грудневих подій. І другу, що вступила в дію 17 лютого. Треба ж було опозиційним лідерам так зробити, що вже наступного дня, 18 лютого, вони закликали радикальну частину майдану до збройної боротьби. Опозиціонери не лише не дочекалися відкриття засідання парламенту, на якому повинні були голосуватися закони, які змінили б Україну. Вони навпаки – заблокували Верховну Раду, не давши можливості ухвалити ці зміни. Поставили вимогу – всю владу опозиції і негайно. Не маючи на це мандату народу, в незаконний спосіб, порушуючи Конституцію України, ці, з дозволу сказати, політики, вдаючись до погромів, підпалів і вбивств, намагалися захопити владу.

Опозиційні лідери знехтували основним принципом демократії – владу здобувають не на вулицях чи майданах, а лише на виборчих дільницях. Я не раз говорив їм – незабаром вибори. Якщо народ довірить вам – будете при владі. Якщо не довірить – не будете при владі. Але і перше, і друге має статися в законний спосіб, так, як велить Конституція України.

Межу вони перейшли, коли закликали людей до зброї. А це – кричуще порушення закону. І законопорушники повинні стати перед судом, який визначить їм міру покарання. Це не моя забаганка, це мій обов’язок як Гаранта Конституції – забезпечити мир в країні, спокій громадян і справедливість стосовно кожного.

Виходячи з цього, я ще раз закликаю лідерів опозиції, які переконують, що вони теж прагнуть мирного врегулювання, негайно відмежуватися від тих радикальних сил, які провокують кровопролиття і зіткнення з правоохоронними органами. Або, у разі, якщо вони не бажають відмежовуватися – визнати, що вони підтримують радикалів. І тоді з ними буде інша розмова.

Скажу щиро, у мене бувають радники, які намагаються мене схилити до жорстких варіантів – до застосування сили. Але я завжди вважав застосування сили помилковим підходом. Є кращий і більш ефективний спосіб – знайти спільну мову. Піти на компроміс. Домовитися. Я вже казав не раз, що у такому випадку дещо втратить влада. Втратить і опозиція. Але виграє Україна.

Я наполегливо закликав утриматися від радикальних дій. Але мене не почули.

Повторюю і звертаюсь знову. Ще не пізно дослухатися. Ще не пізно зупинити конфлікт.

Так, ми вже не повернемо загиблих. Так, ми вже заплатили дуже дорогу ціну за амбіції тих, хто рветься до влади. Але щоб ціна не була ще вищою, закликаю – схаменіться! Треба сідати за стіл переговорів і рятувати Україну. Бо прийдешні покоління нам не простять, якщо ми зруйнуємо державу, яка має належати їм – нашим нащадкам.

Дорогі співвітчизники! Дорогі люди, які втратили рідних і близьких у цьому безглуздому конфлікті, дозвольте мені висловити вам глибоке співчуття. Я знаю, що словами горю не зарадиш. Я розумію, яка страшна трагедія вас спіткала. Але я хотів би, щоб ви відчували в ці хвилини мою підтримку і мій щирий жаль.

Зараз всі ми повинні усвідомити одне – навіть найбільш жорстке протистояння закінчиться. А Україна має залишитися навіки. У цьому наше завдання. І це – наша головна і найперша мета.

Віктор ЯНУКОВИЧ
Просто беспрецедентный пример лицемерия и цинизма! Ничем не прикрытое противопоставление себя народу!
Я не верю в неадекватную оценку ситуации януковичем, о чём сейчас говорят многие. Совершенно очевидно, что это осознанные, умышленные действия...
  Share with Facebook
Старий 19.02.2014, 07:25   #959 (посилання)
ZbishkoBand. Главарь
 
Аватар для Zbishko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: город хорьков

Снаряга: SETH 2007, FISСHER RC4 RACE SC 2007, ARMADA JJ КОГТЕДРАЛ 2013
Шок . Иначе не назовешь наше состояние . Я в Гудаури , со мной 15 человек , лагерь разделился . Украинских новостей нет , только Интернет . Россия врет безбожно и с улыбкой обсуждает насколько еще обвалится гривна .
Сложно удерживать ситуацию внутри коллектива , сложно самому оставаться беспристрастным и отстаивать свое мнение с холодной головой .
Несмотря на свежий снег катать не тянет , сейчас организуем на горе украинский лагерь . Грузины поддерживают . Слава Украине !
  Share with Facebook
Старий 19.02.2014, 08:09   #960 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
На Майдан прибыли первые автобусы из Львова
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0693910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month94994309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)