Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Наши войнушки
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.01.2016, 11:49   #201 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Брань и политику не поддерживаю, но считаю обсуждение инцидента вполне относящимся к тематике топика.
  Share with Facebook
Старий 13.01.2016, 11:56   #202 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для САН
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada JJ, Dalbello Panterra
Может сделать тогда отдельную ветку, типа - обсуждение этого события на Драге. Кто захочет, будет там читать, комментить и тп.
  Share with Facebook
+ Volchica Бесполезный пост Salseros, Bob_Kneissl
Старий 13.01.2016, 21:34   #203 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Volchica
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Украина.

Снаряга: Классика жанра...
Так не хотела вмешиваться в обсуждение. Не читала его в другой ветке, так как тоже люблю тематику по теме. Каждой теме как говорится свое место и я с этим полностью согласна. А вот зашла сюда и наткнулась.... Позицию свою долго объяснять не буду. Я не очевидец, и нюансов очень много, причем хреновых. Скажу только особо ярым любителям чисто горнолыжной тематики...."Девочки и мальчики, мы здесь пишем и на склонах катаем только потому, что где то в окопах сидят мальчики и девочки которые воюют там, в том числе и для того, чтоб мы здесь отдыхали, писали и наслаждались жизнью И если в скандале замешан ПС, то и тема будет как говорится гореть. Война у нас в стране, если кто не понял." ИМХО.
  Share with Facebook
Старий 13.01.2016, 23:27   #204 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цивилизованное государство с функционирующим законодательством и верховенством права, а не чего либо, отличает от других в первую очередь равенство перед законом и высокая эфективность органов правопорядка при обеспечении данного равенства. Во я завернул
Так вот. Если докажут, что виновники пс -наказывать их. Если есть сомнения в заангажированности суда-есть адвокаты. И мы все видели, что могут исполнять матерые адвокаты Корбана.
А мнение некоторых излишне резких камрадов - если ты против пс, ты против Украины ... Слишком далеко от истины, учитывая нынешний контингент пс ( не дук ).
Да. И если данные губера Москаля - правда, то это уже бандитизм , но никакого отношения к освободительному движению это не имеет.
В который раз убеждаюсь, что не бывает только белое или только черное, всегда получаеться что то мутное.
  Share with Facebook
Старий 14.01.2016, 09:32   #205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
Если докажут, что виновники пс -наказывать их.
"а судді хто?" (с)
чи ви забули, як судили майданівців? чи у нас вже пройшла справжня люстрація і "судді" сидять по в’язницях?

Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
Если есть сомнения в заангажированности суда-есть адвокаты. И мы все видели, что могут исполнять матерые адвокаты Корбана.
Повідомлення від адвоката друга "Бєса" та друга "Хорвата" Влада Добоша: "Важлива інформація!

За повідомленням мого колеги адвоката із Закарпаття Бухтоярова Романа Олександровича, дана вказівка викинути зі справи будь-яким чином адвокатів, навіть фізично. Що вже і почалося. Я повідомив мій колега, він отримав анонімне повідомлення щоб не користувався авто. Взявши свідків відчинив авто де виявив невідомі таблетки. Звертаюся до всіх! Будь які намагання дескридитувати чи перешкодити або нашкодити адвокатам Бухтояров Роман Олександрович, Устич Георгий Иванович та Добош Владислав Андрійович, повязане з справою з захисту хлопців по подіям в Драгобраті і робиться тими хто замовив саму справу."

Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
А мнение некоторых излишне резких камрадов - если ты против пс, ты против Украины ... Слишком далеко от истины, учитывая нынешний контингент пс ( не дук ).
я вже публікував інформацію про тих, кого побили і затримали мусора, але бачу, що ви її не читали. що ж, напишу ще раз. таки ДУК ПС?
і раз вже зайшла мова за те, хто проти, хто за, скажу, що на моє глибоке переконання, такі події, які стались на драгобраті, дуже чітко виявляють хто є хто. і справа тут зовсім не в правому секторі, а у відношенні пересічних людей до патріотів. а висновки кожен зробить для себе сам.


Учасники бійки на Драгобраті : хто вони?


Василь Малкович, “Хорват” – 1992 р. н., на Майдані керував “Загравою”, тренував і вишколював перших самооборонців. Перший командир 5-го Окремого Батальйону ДУК ПС, за його безпосередньої участі народжувався ДУК. Брав участь і командував батальйоном в найгарячіших точках, серед яких Карлівка, Іловайськ, Степанівка, Авдіївка, Амвросіївка, Савур-Могила, Піски… Був поранений в с. Піски підірвавшись на розтяжці Ф-1. Ставши на ноги, маючи залишки уламків від гранати в ногах та пересувайчись за допомогою милиць, приймав участь в створенні 13-го Запасного Батальйону ДУК ПС м. Київ і став його командиром. З осені 2015-го року – заступник Командира Корпусу по взаємодії між Запасними Батальйонами ДУК ПС. Керівник Оперативного Штабу Операції НВР ПС “Ввічлива Блока Криму”.

Антон Окороков, “Бєс” – 1987 р. н., морський піхотинець, проходив строкову службу в лавах ВМС України. Зачищав Водяне, Опитне. “Кіборг”. Керівник підрозділу ДУК ПС під час оборони ДАП, який відбув повну ротацію, не зазнавши жодних втрат серед бійців. Учасник найзапекліших боїв за ДАП, саме проти кадрових військ РФ – псковських десантників. Бійці ЗСУ називали його “Шалений Гранатометник”. З осені 2015-го року – командир 13-го ЗБАТу ДУК ПС м. Київ.

Петро Угрин, “Педро” – 1987 р. н., штурмовик 5-го ОБАТу ДУК ПС. Пройшов Карлівку, Іловайськ, Степанівку, Авдіївку Амвросіївку, Савур-Могилу, звільняв і згодом обороняв с. Піски. Коли оборона с. Піски перейшла в окопний формат, перейшов в підрозділ Корпусної Розвідки ДУК ПС, на базі якого згодом було створено ОТГ ДУК ПС ім. Капітана Воловика (підрозділ Окремої Тактичної Групи ДУК ПС названо на честь Капітана Воловика – “Сєви”, який загинув в листопаді 2014-го року під ДАП). Цікавим є той факт, що Педро – спадковий бандерівець.

Василь Василинюк, “Цвик” – 1987 р. н., штурмовик 5-го ОБАТу ДУК ПС. Пройшов Карлівку, Іловайськ, Авдіївку, Степанівку, Амвросіївку, Савур-Могилу, вже в Пісках дістав серйозне поранення, довго лікувався, одужавши – повернувся до боротьби в лавах ДУК ПС.

Сергій Тищенко, ” Нацик” (“Дровосєк”) – 1977 р.н. Допомагав ЗСУ в питаннях налагодження спец. зв’язку. З часом сконцентрував свою увагу на бійцях і потребах НВР ПС, волонтер.

Суди над бійцями ПС тривали 32 години. Усім 5-м обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою 2 місяці.


Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
Да. И если данные губера Москаля - правда
ви це серйозно? москаля, якого ставлять туди, де треба "кришувати" контрабандні потоки? хоча, якщо для вас система, яка існує в країні, чесна і прозора, то москаль каже правду.

P.S. як сказав нещодавно один з учасників ток-шоу: "простые люди хотят брать кредиты и покупать плазму, а не слышать о войне." ну що ж, хай так і буде.
  Share with Facebook
Старий 14.01.2016, 10:02   #206 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
@Wilson Payne, с уважением отношусь к Вашему мнению. И уверен, что следствие выявит истинных виновных. А вот если это не произойдёт или будет происходить вне правового поля, тогда надо аппелировать к политическим лидерам и депутатам и обществу.
Я бы не стал из всего, что происходит с пс делать "политику".
  Share with Facebook
Старий 14.01.2016, 10:57   #207 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Wilson Payne Переглянути коментар
я думав що у нас лише собака аваков оголошує людей винними до вироку суду.
Правда?!!? Повеселил
Позволю себе напомнить, что известный на всю страну холливар Аваков vs Саакашвили начался как раз с ОБВИНИТЕЛЬНОЙ фразы последнего БЕЗ СУДА И СЛЕДСТВИЯ .

Но это не помешало его адептам проигнорировать сей факт и называть "собакой" почему-то ЛИШЕ Авакова

Железная логика. (Настолько, что один товарищ не смог осилить и предпочёл самозастрелиться из друзей ) Но, ничего не поделаешь...Маємо що маємо..

Додано через 29 хвилин

По поводу событий на Драге .
Дальше заголовков не читал. Просто глядя на них УЖЕ не вижу смысла.
Подожду адекватной информации, которая появится как осядет вся патриотическая и заказная шелуха; как отстреляются диванные "журналисты"; как появится картинка.

Друзья, вы уже третий день обсуждаете В ТОМ ЧИСЛЕ бойцов ПС.
А что вы о них знаете? Об их состоянии? О том, в котором они вернулись с войны?

ДА ВАМ ПОФИК!

Вы не пытаетесь их понять. Вы мыслите сугубо гражданскими понятиями и повторяете идеологические штампы о героях, зраде и т.д.

Хотите со мной поспорить?
Тогда ответьте: кто из вас потратил 1,5 часа (всего-то! ведь вы ежедневно в инете сидите больше) на просмотр семинара ветерана вьетнамской войны Фрэнка Пьюселика о ПТСР (Пост Травматическое Стрессовое Расстройство) у солдат?
Я его посетил сам и размещал видео ещё год назад: тогда посмотрели ЕДИНИЦЫ(!!)

Он даёт понимание какие изменения происходят на войне. Я стал задумываться не только о том, что писать и говорить, но и оценивать ситуации по-другому. Стали понятны взгляды поколения , прошедшего ВОВ и т.п.

Так вот: без этого понимания многие господа ораторы рискуют попасть под раздачу, исренне недоумевая за что. А что ещё "ужаснее" узнать, что их герои могут совершенно справедливо оказаться за решёткой (!!??)

Впрочем, я об этом уже писал...

"Единственное , чему нас учит история, так это тому, что ничему не учит"(с)

Для тех, кто всё-таки задумается, прежде чем опять стучать по клавишам, напомню ссылку
  Share with Facebook
Старий 14.01.2016, 11:07   #208 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Place60
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head Peak 72'12
Цитата:
Коментар від Wilson Payne Переглянути коментар
і справа тут зовсім не в правому секторі, а у відношенні пересічних людей до патріотів
Ваша проблема в том, что вы априори считаете патриотов безгрешными. И у меня лично вызывает отторжение в ваших постах не защита участников конфликта со стороны ПС, а то, что вы сводите это всё к их патриотизму. Будто это является индульгенцией.
  Share with Facebook
Старий 14.01.2016, 11:42   #209 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Цитата:
Коментар від Alvio Переглянути коментар
Слушай. Уже не однократно просили прекратить развивать здесь демагогию по данному инцеденту. Истерию и "патриотизм" прошу высказывать в других ресурсах или спецразделах. Здесь люди по другим вопросам общаются.
Послушай, и ты, друже: благодаря патриотам, которые добровольно пошли защищать Украину, ты в своей Одессе сидишь в тепле и при свете, и не мерзнешь в окопах на фронте и как многие в мирные жители в зоне конфликта.
Благодаря им и многим другим защитникам, Украина выстояла, и ты, здоровый мужик, имел возможность расскатывать пухляк на Драге.
Потому сам не истери. Лучше скажи им спасибо.

Мы здесь не только лыжники и бордеры, мы человеки, потому нам не безразлично что твориться в нашей стране, потому и "болит" у многих. Но не у всех, к сожалению...
Мы не имеем инфо, что реально произошло на драге, история мутная и не понятная, и у меня есть сомнения, будет ли она расследована объективно( по причине закарпатских беспределов и продажных следователей и судьей) Многие прежние события и факты, вынуждают сомневаться в объективности.
Похоже, что хлопцев подставили, потому и не дают видео с камер и не допускают адвокатов. Будем надеяться, что истина все-таки всплывет.
Я так думаю.
  Share with Facebook
+ Витек, Igorco, GSM, Volchica, Bob_Kneissl, Kamasutra Оскорбление Alvio Facepalm caffein
Старий 14.01.2016, 12:49   #210 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Place60 Переглянути коментар
Ваша проблема в том, что вы априори считаете патриотов безгрешными. И у меня лично вызывает отторжение в ваших постах не защита участников конфликта со стороны ПС, а то, что вы сводите это всё к их патриотизму. Будто это является индульгенцией.
не вважаю нікого безгрішним і нікому не роздаю індульгенцій, не фантазуйте.

повторю, що я лише надав інформацію з першоджерела, яка показує зовсім інший перебіг згаданих подій, ніж офіційний коментар, та жовта преса. подальші коментарі стосувались реплік деяких користувачів форуму про "пьяную компанию", безперечну провину затриманих і т.п.

у мене теж викликає відразу позиція людей, які на перші ж повідомлення про затримання людей, яких влада оголошує бандитами, одразу засуджують їх, навіть не розібравшись в ситуації. так було в мукачево, з ротою "торнадо", групою "равлики", вбивством олега мужчиля, зараз в драгобраті.

ось коментар, наданий адвокатом затриманих:

Адвокат Владислав Добош взявся захищати бійців “Правого сектора”, яких звинувачують у резонансному конфлікті на Драгобраті. Він погодився розповісти “Репортеру” деталі інциденту.

“Хлопці прийшли у цей заклад, бо лише він був відчинений на той час, – говорить адвокат. – Вони вечеряли, навіть пригощали господаря. Конфлікт виник з охоронцем цього комплексу. Чоловік почав різко висловлюватися, провокував, був напідпитку. Когось із хлопців спровокував, тоді господар почав заспокоювати охоронця свого закладу. Хлопці вийшли на вулицю покурити, охоронець пішов за ними та продовжував конфліктувати. Це не політичний конфлікт, хлопці навіть не знали, звідки саме господар. Адже потім з’сувалось, що з Донеччини”.

“Хлопців почали молотити усім, що було під руками, – каже Владислав Добош. – До речі, вогнепальної зброї у хлопців не було. Навпаки зброя була у працівників комплексу. Один з хлопців казав мені, що куля пролетіла над його головою. Тим не менше, хлопці отримали поранення від пістолета, з якого гумовими кулями стріляли у них працівники комплексу. У одного поранення ноги, в іншого передпліччя і шиї, ще у одного – грудної клітки”.

“Хлопців постріляли, змотали ноги й руки скотчем та почали бити. Ви бачили на фото їх стан, – каже адвокат. – Їх били усі, хто хотів. Вони лежали півтори години на снігу. Просили, аби їх хоч перетягнули туди, де тепліше, але їх не слухали. Згодом працівники комплексу викликали поліцію. Коли правоохоронці приїхали, хлопці ще були зв’язані. Працівники готелю передали зброю поліції, але це не була зброя бійців “Правого сектора”.

“Навіть якщо був конфлікт, стріляти зі зброї з метою нападу – це точно не самозахист, – додав Владислав Добош. – Це не був політичний чи майновий конфлікт, там не йшлося про сепаратизм чи Схід-Захід. Це просто конфлікт, який виник раптово на побутовому рівні”.



Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Позволю себе напомнить, что известный на всю страну холливар Аваков vs Саакашвили начался как раз с ОБВИНИТЕЛЬНОЙ фразы последнего БЕЗ СУДА И СЛЕДСТВИЯ .
Но это не помешало его адептам проигнорировать сей факт и называть "собакой" почему-то ЛИШЕ Авакова
саакашвілі не має до мого ставлення ніякого відношення. а називаю я його собакою за ті злочини, які він вчинив проти народу і за які, я певен, дуже скоро буде відповідати. за те, що не покарані злочини проти майданівців, за переслідування, катування та ув’язнення патріотів, за показушну "люстрацію" та "переатестацію" самі знаєте кого.

в кельні глава поліції відправлений у відставку за масові згвалтування жінок мігрантами, авакова можна звільняти лише ось за цей випадок, а скільки таких випадків? Почему "правосекам" за драку - решетка, а мажору-убийце - VIP-палата в больнице?

Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
А что вы о них знаете? Об их состоянии? О том, в котором они вернулись с войны?
ДА ВАМ ПОФИК!
і з чого ж ви таке взяли? за фільм дякую, обов’язково перегляну ввечері після роботи.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Наши врачи Sheridan Медпункт 36 12.12.2018 11:51
Наши IM Sheridan Наша жизнь вне Форума 15 16.02.2015 17:51
Наши Ёлки waterboy Наша жизнь вне Форума 13 07.01.2015 16:06
SNB: Наши и не наши ПРО Sheridan Доски в сторону 43 05.02.2014 01:54

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094288249132670 (62%)1467 (34%)190 (4%)