Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Наши войнушки
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.12.2015, 12:40   #41 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Для меня эти несколько крайних страниц темы - психологический эксперимент. Хотелось бы, чтобы комментаторы написали свои должности и опыт работы, но, на самом деле, это неважно. Читаю и улыбаюсь
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 12:48   #42 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
@Sheridan, у меня давно желание вывести эти страницы в отдельную тему или в Колыбу
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 13:05   #43 (посилання)
давно на форуме
 
Аватар для Dimdan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vinnitsa / Lvov
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Для меня эти несколько крайних страниц темы - психологический эксперимент. Хотелось бы, чтобы комментаторы написали свои должности и опыт работы, но, на самом деле, это неважно. Читаю и улыбаюсь
Для чистоты эксперимента ещё и возраст не мешало б указать
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 14:16   #44 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Коментар від CAESAR Переглянути коментар
А я вот совсем не рекомендую читать данную модную хуетень. Этот Кеннеди наверное еще не в курсе, что Земля круглая и гавно всплывает! Впрочем, при диком, жестком американском капитализме, который пропагандирует автор, можно развивать и выводить на новый уровень задатки социопатов и психопатов.
Ти читав повністю? Можна конкретизувати, з чим саме не згідний?
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 15:58   #45 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для CAESAR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynastar legend pro rider 186, dalbello krypton pro, wilson k factor six.one 95
Цитата:
Коментар від Igorco Переглянути коментар
Ти читав повністю? Можна конкретизувати, з чим саме не згідний?
повністю не читав, тому що друга частина, яка стосується продаж мені малоцікава, оскільки маю повний імунітет до маркетингових уловок і рахую другу частину нудною (так, пробігся). Цікавила перша частина в контексті Жорсткого менеджменту, оскільки останні роки в банківській сфері вона топова і всі її впровадять в життя. Не згідний з базисами, відношенням до персоналу, відгородженням, віджиманням останніх соків і закликами до миттєвих звільнень. Власний приклад... перший мій керівник дотримувався авторитарного стилю керівнитва (за три роки його понизили до рядової посади через постійні конфліти), через рік на наступній роботі мені попався деспотичний диктатор зациклений на власному "Я", який вносив хаос и сваркі в колектив протягом 5 років аж до пенсії, після чого я очолив даний підрозділ, яким керував наступні 10 років на принципах рівності і робота стала нашою другою сім'єю. За останні 10 років наш підрозділ не програв жодної справи в суді, аудит не записав нам жодного порушення, а по показникам діяльності невеличке Рівне завжди було в 10 всіх областей.
Тому я досить негативно ставлюсь до бізнес-книжок, тренінгів, семінарів і інших неадаптованих до нашої країни псевдореформ.
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 17:48   #46 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Коментар від Dimdan Переглянути коментар
Вот так приблизительно? ...есть ньюансы...
Не зовсім, в роліку уже крайня форма. А в двох словах - пряник і батіг.

Додано через 1 годину 49 хвилин

Цитата:
Коментар від CAESAR Переглянути коментар
після чого я очолив даний підрозділ, яким керував наступні 10 років на принципах рівності і робота стала нашою другою сім'єю. За останні 10 років наш підрозділ не програв жодної справи в суді, аудит не записав нам жодного порушення, а по показникам діяльності невеличке Рівне завжди було в 10 всіх областей.
Все це дуже гарно, але ти пишеш хоч i як начальник вiддiлу, але все ж найманий працiвник, а не як власник бiзнесу.
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 18:44   #47 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для murrena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків

Снаряга: K2 T9 Sweet Luv
Цитата:
Коментар від Igorco Переглянути коментар
Все це дуже гарно, але ти пишеш хоч i як начальник вiддiлу, але все ж найманий працiвник, а не як власник бiзнесу.
А кто такой владелец бизнеса? Без людей, специалистов, без денег клиента он никто, просто человек с идеей. С людьми надо по-людски обращаться и бизнес строить на партнерских отношениях, тогда тем же и ответят. А пока у нас отношения - "ты начальнки - я дурак", или работника изначально подозревают в воровстве туалетной бумаги, то в обществе и в бизнесе фигня продолжаться будет.
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 18:59   #48 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Коментар від murrena Переглянути коментар
С людьми надо по-людски обращаться
Повнiстю згiдний
Цитата:
Коментар від murrena Переглянути коментар
А пока у нас отношения - "ты начальнки - я дурак",
Я такого не казав
Цитата:
Коментар від murrena Переглянути коментар
или работника изначально подозревают в воровстве туалетной бумаги, то в обществе и в бизнесе фигня продолжаться будет.
Я думаю, про кражi на пiдприємствах працiвниками для Вас не новина.
Пiти до знайомого лiкаря по лiкарняний, щоб не вийти на роботу без причини - теж всi вважають за норму.
Як це не сумно констатувати, але працiвник i працедавець завжди мають трохи рiзнi iнтереси.
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 19:10   #49 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для murrena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків

Снаряга: K2 T9 Sweet Luv
Цитата:
Коментар від Igorco Переглянути коментар
Як це не сумно констатувати, але працiвник i працедавець завжди мають трохи рiзнi iнтереси.
Решение этой проблемы, как и многих других - компромисс. На Западе уже давно практикуется гибкий рабочий день, работа из дому, если это возможно. Оговаривается число дней в году, когда работник может не появиться на работе (неделя в году как правило) по причине ОРЗ, свадьбы или др. При этом все сверхурочные часы, больничные, отпуск, работа в выходыне оплачивается. А пока в каждом работнике и работодателе сидит совково-азиатское тырить и обманывать, ничего не выйдет. А что бы прийти к компромиссу, надо работодателю ставить себя на место работника, и наоборот. А иначе - 2 барана на узкой дороге.
  Share with Facebook
Старий 07.12.2015, 20:14   #50 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
Ужас, просто спам/срам какой-то. Давайте прекращать. Работодатель и работник никогда не поймут друг друга. и это правильно, к сожалению.
PS Может этот диспут в тему типа Профсоюз снести? Умному работодателю и работнику поможет, а не и не
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Наши врачи Sheridan Медпункт 36 12.12.2018 11:51
Наши IM Sheridan Наша жизнь вне Форума 15 16.02.2015 17:51
Наши Ёлки waterboy Наша жизнь вне Форума 13 07.01.2015 16:06
SNB: Наши и не наши ПРО Sheridan Доски в сторону 43 05.02.2014 01:54

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)