Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Праздники 2019-2023
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.01.2020, 14:54   #81 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igrus ,хорошей дороги и возвращайся
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 23:23   #82 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@igrus ,хорошей дороги и возвращайся
Как Адольф оденет красную форму, то приеду фоткатся
А вааще укатал он меня своим фаном, только спортом его догнать можно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2020, 07:07   #83 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
Весны, любви и счастья всем, кто относит себя к женщинам!
PS Толерантненько?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2020, 07:40   #84 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
С Праздником всех женщин!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2020, 12:02   #85 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Baralgin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: Elan Amphibio 14 Ti, Atomic Nomad (S), HEAD Raptor 120RS
От ГЛК "Буковель" в целом, и аттракциона Родельбан "Speed Fun" в частности, всех милых дам с праздником! Да пребудет с вами любовь, радость, весна, и чистый вельвет!
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200308_082519.jpg
Переглядів: 37
Розмір:  237,8 КБ
ID:	27236  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.07.2023, 13:06   #86 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Сьогодні День Тренера. Ігрус, вітаємо!

Дізнався про це свято з поста Богдани Мацьоцької в фб:

Сьогодні відзначається всесвітній день тренера.
Якось я писала, що для мене тренер це не той хто приходить на заняття, відбуває його і повертається в звичне життя. Тренер це приклад, це наставник, вчитель, друг, менеджер, кухар, дієтолог, психолог, митець.. Список довжелезний.

В радянські часи бути спортсменом було престижно. Це відкривало купу можливостей для людини, а найголовніше, ти входив в "еліту" яка мала змогу забезпечити своє життя адже сесесер фінансувала спорт по максимум ну і можливість виїзжати за кордон (так, так, хто не вкурсі, в ті часи тільки обраним можна було побачити світ). Так от бажаючих стати відомим, заслуженим, забезпеченим спортсменом, були мільйони. Державою були створені всі можливості для досягнення результату. Курорти, басейни, стадіони, навчально - тренувальні бази... Але тренери (в більшості) не цінували їх як особистостей. Спортсмени були "гарматним м’ясом". Травмувався перед важливими змаганнями - тю, не біда, на твоє місце вже черга з десятків таких самих талановитих які готові терпіти всі знущання, тільки б вирватись з болота в "еліту". Спортсменів не жаліли, ніхто не опікувався їх здоров'ям ні під час кар'єри, ні тим більше на пенсії. Тренувальні процеси нагадували дресирування в цирку. Біль, сльози, знецінення. Скільки "поламаних", викинуто за борт так і не досягнувши бажаного результату?

Часи змінилися, союз розвалився, фінансування в таких масштабах припинилося але "система" і далі працює. Більшість тренерів залишилися такими ж "дресирувальниками". Деякі стали на чолі наших спортивних федерацій. І що для них важливе? Хіба результат який приведе тренера на олімп слави, визнання, досягнення, любов до спорту? Ні. Вони вже біля "державного корита". Тепер важливо там втриматись. Любими методами і способами забезпечити собі "елітне" життя....

Спорт зараз "не на часі". Хоча я знаю, що він давно вже "не на часі". Державі ми не потрібні. Більшість досягнень відомих українських спортсменів та тренерів це ентузіазм і власні не маленькі кошти, або кому пощастило - спонсорська підтримка таких ж не байдужих людей.

Я опускаю руки. Напевно вперше в своєму житті я здаюсь. Як жеш мені важко це прийняти...скільки сил, нервів, часу та грошей витрачено. Скільки треба витримати негативу в свою сторону. Але є як є. Це мій досвід і я рухаюсь далі.

Побувши "слоником в цирку", правдою і працею вигризаючи собі "місце під сонцем", попрацювавши з "елітними" тренерами нашого спорту я зрозуміла, що не хочу так. Це не мій формат. Навіть створивши власну секцію ти все одно рано чи пізно стикаєшся з системою. Тою яку створила "еліта". Ця система не про спорт. Це бюрократія, ціллю якої є тільки результат. Навіть якщо він просто намальований на папері. Системі не цікава здорова нація і здоровий дух. Їм цікаві ті мізерні копійки які виділяє держава на спорт. Цього достатньо для забезпечення "елітного" життя. А спортсмени? Та пофіг на спортсменів..."гарматне м'ясо" ...

Тішить, шо зараз є приклади хороших тренерів. Тих які цінують спортсменів, працю інших і добре розуміють поняття "здорова конкуренція". Ці тренери і є майбутнє спорту в Україні. Приклад наполегливості та любові до своєї справи. Вас, справжніх тренерів, я хочу щиро привітати з професійним святом! І побажати, щоб не опускалися руки в боротьбі з системою.
Вірю, що скоро спорт стане здоровим та популярним🙏
Слава Україні!
Героям Слава!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Драгобрат сезон 2024 Sheridan Драгобрат 6218 08.03.2024 13:31
Кубок світу WC 2022-2023 HappySkier FIS территория 92 16.07.2023 19:33
Буковель сезон 2023 Witness Буковель 354 19.05.2023 21:46
Наші зустрічі: WSX 2019 Sheridan Наши Встречи 12 23.04.2020 21:04
Наші зустрічі: Бук 2019 Sheridan Наши Встречи 138 04.11.2019 19:42

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)