Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.06.2018, 19:24   #3081 (посилання)
Теоретик кунг-фу
 
Аватар для Вован Сидорович
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Народная республика 605-й микрорайон

Снаряга: ELAN Speedwave 12, 168 см.
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
...
А учить своих чему-то не важно чему, особенно горным лыжам - изначально глухой номер. Ничем кроме обиды это не кончится. Потому что свой - не авторитет, самому ничего пытаться сделать не надо, а не получается потому что "ты неправильно меня учишь". Так было всегда и так будет
+ 1 000 000 000
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.06.2018, 11:58   #3082 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Та ладно! Просто учить надо начинать вовремя: когда сильно попросят, не раньше)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.06.2018, 15:23   #3083 (посилання)
Водяной
 
Аватар для ag74
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Amplid Rockwell & G3 Onyx, La Sportiva Spectre, КНБ81, Neris K4 Turist
Слегка постаревший Т-1000 говорят сейчас в Карпатах "все ще шукає клятого курви сина" Джо Коннера



З.Ы.
Роберт Патрик в Карпатах на съемках фильма Ахтема Сеитаблаева «Захар Беркут» по мотивам повести Ивана Франко.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2018, 10:32   #3084 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для kvitkar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Я тут живу.

Снаряга: ARMADA TST , Kellys VIPER 2.0
Найвищий ступінь алкоголізма коли твоя @belka розвіртуалізовується і приїзджає до тебе на гостину.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2018, 23:30   #3085 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Як тяжко бути тупим лижним інструктором... От вчора бачив футбол на правому моніторі, там ще було написано що то Колумбія/Англія і це вважається за круто. Здається, я починаю розуміти суть цієї гри...

Учасники відрізняються кольором одягу. Одні в жовтому, другі в червоному. В жовтому деякі подібні на латінос, але не всі. В червоному теж не всі. Іншої різниці не помічено.

Зрозуміло, що футбол стратегічно ділиться на дві основні половини: коли суддя бачить, і коли не бачить.

Якщо бачить, то всі по черзі копають один м’яч і неактивно штурхаються. Хто кому копає і в якому напрямку, від кольору форми не залежить. Якщо хтось починає здуру кудись швидко бігти, суперник копає вже не м’яч, а його ногу, щоб той не грав у вар’ята. Типу хотів по бальону, але не втрапив. Якщо суперник промазав по нозі, а м’яч втік самий, то треба впасти на газон, злапатись собі за якусь ногу і заплакати від співчуття до промазу суперника. Якщо так не зробити, то це ображає суддю і він не дає копати м’яча дальше.

Всі розуміють, що заштовхати м’яч до ворожих воріт не дуже реально, хіба що випадково. Тому так і бігають 90 хв і ще скільки скаже суддя. Всі чекають на екшн - "пенальті". Мені пенальті теж подобаються, але я не знаю чому перед ними треба стільки дурної бігати.

Коли суддя не бачить, то футбол дещо цікавіший: футболісти штурхаються значно активніше і навіть трохи б’ються. За що битися - я так і не зрозумів. Нє, я розумію, що всі вони хочуть копати один м’яч, але драчки від наявності бальона явно не залежать. З часом градус агресії зростає, то всьо нарешті бачить суддя і сильно свистить. Всі йдуть до нього сваритись щоб не свистів бо грошей не буде. Він якийсь час терпить, потім показує щось жовте. Напевно, то є щось добре, бо всі бєкіцер перестають робити рейвах і далі мирно біжать копати бальон.

Поки що точно зрозумів то, що основна мета фуболу - задовбати суддю. Насправді він єдиний нормальний пацан на полі - чесно весь час бігає, старається нікому не заважати копати бальон і не лізе в драчку. Напевне, футбольний м’яч є власністю судді, бо він його дає і відбирає як собі хоче, а всіх давить жаба, бо вони не мають такого файного м’яча. Тому суддю ніхто не любить, і він від того є нервовий.

Може, це ще не всьо, і є зміст подивитись ще якийсь футбол? Я поки що не зрозумів необхідності при дивленні футболу пити пиво, голосно кричати, сваритись негарними словами і робити ще якийсь гвалт коло хати..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2018, 20:52   #3086 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
@Lom Я это называю иммунитет от телеспорта. Сам таким наслаждаюсь, но пиво люблю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 09.07.2018, 23:43   #3087 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для murrena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків

Снаряга: K2 T9 Sweet Luv
Сумасшедший флешмоб в ФБ - украинские пользователи пидорасят пропутинских коррупционеров из ФИФА.

На 22 часа более 125-ти тысяч низших оценок.
Инструкция:

1. Заходим на FIFA - Startseite | Facebook
2. Нажимаем на многоточие
3. Выбираем "Написать отзыв"
4. Выбираем оценку "одна звезда" и в комментариях пишем "Слава Украине"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2018, 19:22   #3088 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Не знаю до якої теми притулити запитання,запитаю тут. Маю бажання катнути в Румунію і Болгарію на авто...
Питання перше: в правому,верхньому куті лобовухи є тріщина довжиної 10-15 см...придовбуться,чи ні?
Питання друге: яку кількість цигарок,бухла,їдла можна провозити на одну людину?
Дякую
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2018, 22:11   #3089 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lexa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head i.Peak 74
Цитата:
Коментар від Валерій Трегуб Переглянути коментар
Не знаю до якої теми притулити запитання,запитаю тут. Маю бажання катнути в Румунію і Болгарію на авто...
Питання перше: в правому,верхньому куті лобовухи є тріщина довжиної 10-15 см...придовбуться,чи ні?
Питання друге: яку кількість цигарок,бухла,їдла можна провозити на одну людину?
Дякую
воно ж не в зоні дії двірників? по ідеї не придобвуться.
цигарок ніби 2 пачки
бухло краще купити в дьютіку на вїзді до Румунії. ціни дуже приємні.
їдло там коштує як і в нас.
Минолого серпня були.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2018, 22:34   #3090 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Lexa ,до зони роботи пасажирського двірника сантиметрів 15...дякую за відповідь

Додано через 20 хвилин

@Lexa ,про тонування передніх вікон я вірно все зрозумів - краще зняти заздалегідь?)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0393910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month94964309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)