Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Filmmaking
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.03.2020, 15:06   #11 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Пробую писати звук на зовнішній мікрофон - петличку. Доречі, вони бувають стерео? Студійні не влазять в шолом, так що не радьте навіть🤣 - YouTube
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2020, 08:57   #12 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
Пробую писати звук на зовнішній мікрофон - петличку. Доречі, вони бувають стерео? Студійні не влазять в шолом, так що не радьте навіть🤣
Мені зовнішні мікрофони ще не були потрібні у моїх записах, але цим питанням трохи цікавився. Наприклад, мені сподобався ось цей огляд. Про петлички там також дещо є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2020, 10:07   #13 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@HappySkier ,дякую, гляну
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2020, 18:47   #14 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Передісторію цього фільму читайте у темі «Австрия, Зельден (Sölden)», а тут розповім трохи власне про його монтаж.
На карантині все ж таки часу з’явилося трохи більше, хоча б тому, що не треба нікуди їздити, і я присвятив (нарешті!) цей час освоєнню нового для мене відео-редактора OpenShot.
Цей редактор open-source-ний і не дуже потужний, навіть, я б сказав, слабенький. Крім того, спроби зробити анімовані написи на титульних кадрах провалилися із-за глюків при їх вставці.
Але, як я писав раніше, я використовую тільки ліцензоване або open-source програмне забезпечення, а ліцензія цього редактора дозволяє робити на ньому фільми без будь-яких обмежень.
Зі світлої сторони, наближення зображення на титулі і переходи між фрагментами фільму зробити таки вдалося. Хоча, наприклад, моїй дружині такі переходи не сподобалися.
Ще одна явна перевага цього редактора перед стандартним редактором до камери – це більш просте і гнучке суміщення зображення з музичними файлами.
Ну от якось так.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2020, 19:50   #15 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@HappySkier , навіщо ті переходи?🤔
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.04.2020, 09:32   #16 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@HappySkier , навіщо ті переходи?🤔
Мені і самому вони якось не дуже. Але треба ж було хоч один раз спробувати, щоб побачити, як воно виглядає в реальності, а заодно і думки інших почути.
Раз і Вам не подобаються, то, мабуть, в наступних фільмах більше їх робити не буду, або хіба-що тільки при дуже різких змінах картинки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2020, 21:37   #17 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Поговоримо про дуже цікавий момент при монтажу відео 🎬 Як хто поєднує в одному проекті матеріали з різною частотою кадрів? Наприклад, екшн камера 25 fps та відео з мобільного 30 fps. Я роблю так: створюю секвенцію з тією частотою кадрів, відео з якими більше. В моєму випадку - це секвенція з частотою 25 к/с. Потім, на таймлінії міняю метод інтерполяції ( time interpolation) на frame blending саме тих частин матеріалу, де частота кадрів відрізняється. В налаштуваннях самого рендерінгу Time interpolation обираю frame sampling. А щоб не мудохатись, то завжди думайте перед зйомкою, з якою частотою будете працювати і при рендерінгу обирайте саме ту частоту кадрів, з якою знімали. А ви як робите?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2020, 22:04   #18 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Korben Dallas ,ты псих)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2020, 22:08   #19 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igrus ,спасибо, я знаю🤣
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2020, 16:05   #20 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
А щоб не мудохатись, то завжди думайте перед зйомкою, з якою частотою будете працювати і при рендерінгу обирайте саме ту частоту кадрів, з якою знімали. А ви як робите?
@Korben Dallas, Саме так і роблю. Інакше навіть і не пробував.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)