Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Filmmaking
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.11.2019, 17:54   #1 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Оскільки у нас тут не тільки лижний форум, і багато хто з нас знімає і монтує свої відео, назріло питання про створення окремої теми з цього приводу, де ми будемо обговорювати свої відео,техніку,монтаж і таке інше. Творчого натхнення усім! Да прибуде з нами світлосила!

Додано через 24 хвилини

Перше, про що я хотів би поговорити, це - музичний супровід фільмів. Багато хто не приділяє уваги цьому, але то дуже велика помилка, адже за допомогою музики ми можемо задати ритм нашому відео, розставити акценти. Мова йде не тільки про музичні треки, а й про звуки, які можуть суттєво покращити аудіо картинку і підсилити сприйняття відеоряду. Я сам нехтував цим і не звертав на то уваги, допоки не спробував доповнити своє відео різними звуками і для прикладу пропоную переглянути моє відео з Єгипту, де всі звуки - то окремі файли, які були зведені разом під час монтажу.


Додано через 12 хвилин

І запап'ятайте один раз і назавжди - ніколи не використовуйте при монтажі блютус навушники і колонки, тільки дроти! Тому, що ви не зможете якісно синхронізувати відеоряд з аудіо і будете постійно непопадати в потрібну точку перетину звуку і відео. Це через те, що існує затримка в передачі звуку через блютус програвачі

Востаннє редагував Korben Dallas: 11.11.2019 о 20:33.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2019, 19:37   #2 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Про перехід зі стандартного софта до моєї камери на щось більш цікаве я почав думати майже відразу після початку роботи з відео, але мене зупиняла можливість цього софта вставляти записану камерою GPS-інформацію, що для мене дуже важливо. Якщо ж все ж таки переходити на більш потужний софт, то у мене є такі міркування і вимоги до нього:
1. Купувати MacBook чи дорогий софт для Windows і робити професійну відео-студію в моїх планах поки-що нема, бо в мене точно не вистачить часу на ще одну професію і я поки-що не впевнений, що мені монтування відео не набридне за півроку-рік.
2. Ми на роботі при розробці наших проектів вже більше десяти років як перейшли на Linux і використання вільного (open source) ПЗ (програмного забезпечення). За цей час мізки остаточно відірвалися від совкових звичок красти і використовувати ламане ліцензійне ПЗ.
3. Якщо вже «злазити» зі стандартного софта для камери, то оскільки я працюю на Linux і Windows ~50/50, то хочу знайти гарний відео-редактор з open source категорії, який би мав реалізації як під Windows 10, так і під Linux, так, щоб я міг працювати і там, і там, і не думати над сумісністю моїх проектів. Я знайшов такі варіанти
Бесплатные аналоги Sony Vegas под Linux (Видеоредакторы).
З цих варіантів, поки-що мені найбільше подобається OpenShot, оскільки він, з одного боку (як пишуть) достатньо потужний і простий у використанні, а, з другого боку, поширюється під стандартною і зрозумілою GNU GPL ліцензією.
Інтернет-відгуки я вже почитав, але було б непогано дізнатися більш ґрунтовну думку від «реальних» людей, які пробували працювати з цим софтом.
Якщо хтось працював, то буду вдячний за відгук.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2019, 22:31   #3 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@HappySkier ,не розумію, як може набриднути монтаж🤔 це ж так цікаво, складати пазли з відео, розповідаючи свою історію

Додано через 2 хвилини

Щодо ліцензійного ПЗ...ну таке...похвально звісно, але...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 12.11.2019, 23:23   #4 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Не, open source наверное круто, но... Как минимум, мои попытки сочинить рабочее место полиграфического дизайнера на свободном софте закончились ничем, при очень даже вдумчивом подходе . Относительно видео не занимался конкретно, но очень даже вряд ли.

Причин, куча. Самая простая, но ощутимая - проприетарный DirectX, т.е. полное использование возможностей видеокарты на Linux/MacOS (Unix)для рендеринга и даже просто прорисовки картинки при монтаже невозможно. Варианты решения проблемы - большой SSD, действительно Мас (только не ноут) или отдельный сервер о паре Ксеонов, дабы компенсировать программный цурес мощностью процессора (ов). Но аппаратная стоимость таких решений явно выше, чем даже покупка проф.софта для видеомонтажа под Виндовс.

Варианты "костылей" - использование старинных версий программ видеомонтажа для Виндовс, которые более не поддерживаются и поэтому юзать можно легально (Pinnacle Studio?) под Вайном, открытые он-лайновые редакторы типа встроенного в Youtube, ну или это....юзать андроидные приблуды на телефоне))

ЗЫ: За OpenGL в курсе, фуфуфу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2019, 23:32   #5 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Lom , ти звідкіля стільки матюків знаєш?🤣 в мене гуглу не вистачить то все загуглити😁
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 13.11.2019, 00:50   #6 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
как, ты не в курсе за слово "цурес"? Все остальное вроде как понятно...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2019, 00:55   #7 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Lom , мне ваш айтишный язык совсем не понятен)) я знаю вкл/выкл😎
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 13.11.2019, 08:26   #8 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@HappySkier ,не розумію, як може набриднути монтаж🤔 це ж так цікаво, складати пазли з відео, розповідаючи свою історію
@Korben Dallas, Ну поки-що ще не набридло.
Але тут "або шашечки, або їхати" - "або пазли, або гроші заробляти"

Добавлено через 15 минут

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Варианты "костылей" - использование старинных версий программ видеомонтажа для Виндовс, которые более не поддерживаются и поэтому юзать можно легально (Pinnacle Studio?) под Вайном, открытые он-лайновые редакторы типа встроенного в Youtube, ну или это....юзать андроидные приблуды на телефоне))
@Lom, дякую за поради. Робота на телефоні - це не для мене. Оскільки на професійний рівень виходити в мене поки-що планів нема, а є тільки потреба більш гнучко працювати зі звуком і додати якихось спецефектів типу перегортання сторінок, тощо, то можливо, OpenShot-а мені і вистачить. Ще подивлюся, повивчаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2020, 16:17   #9 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@HappySkier, до чего дошел прогресс

Реально крутые камеры 360 новичок взял и норм контент...
Хоть и они немного закрепощают оператора при съемке.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2020, 14:21   #10 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
О! Треба якийсь відосік запиляти...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)