Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > ГАИ Украины
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.02.2010, 13:50   #71 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Irish Переглянути коментар

P.S.
Моя шкільна вчителька української мови, з якою я підтримую тісні контакти досі, виправляє червоною ручкою граматичні і синтаксичні помилки у протоколах, складених ДАІ, коли її з чоловіком зупиняють. Як правило закінчується все тим - що їх відпускають, бо по декілька разів переписувати не береться ніхто.
Юра, це ж еврика! Виправляти ручкою помилки - це справжня знахідка для мене і мого чоловіка, мене ж це сама професія робити зобов"язує. А як я люблю людям вказувати на неграмотність, ти навіть не представляєш .

Все, взяла на озброєння дане правило - ліквідуємо безграмотність у органах державної патрульної служби .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2010, 14:43   #72 (посилання)
Человек Красии
 
Аватар для Gorec
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: elan magfire 10 2006
Цитата:
Коментар від Irish Переглянути коментар
P.S.S.
І ще - я ніколи не даю на лапу. Або грамотно складений протокол з усіма витриманими і не порушеними процедурами - або гуляйте!
Повністю підтримую. Жодного разу не давав хабаря, деякі з них мене вже впізнають. Звісно я деколи порушую, як правило це перевищення швидкості, але в межах розумного, й у правильних місцях. Разом з тим, 2 останні інциденти з даішниками показали, що в жодному разі не можна з ними поводитися з позиції доброго цуцика...
1-ий, їхав по рідному місту, перед мною офіху....льна яма, обїзжаю її спокійно і через 50м зупиняє даішник. Причина - перетнув суцільну. Поки на нього не почав гарчати не заспокоївся.
2-ий, зупинка в нічний час без причини, типу відпрацювання міста. Просить вийти з авто, не вихожу.
Він: "ну що, будемо складати протокол?".
Я: "причина?"
Він: "не працює підсвітка номерного знаку".
Виходжу з авто, підхожу до номера, стукаю по кришці багажника, підсвітка запрацювала. Їх це не обходить, однаково наполягають на протоколі. У поясненнях пишу, що враховуючи стан наших доріг, дивно що підсвітка іноді працює, разом з тим, працівники ДАІ самоусуваються від покладених на них обовязків попереджувати правопорушення спровокованих незадовільним станом автодоріг, шляхом, наприклад, складання адміністративних протоколів на службових осіб відповідальних за стан і ремонт автодоріг.
В кінці опусу роблю ремарку, що іспектори натякають в заувальованій формі на матеріальне заохочення.
У них був шок, пригрозили що ще попадусь

Добавлено через 7 минут

І ще. Буду відвертим, не люблю я їх брата. Вважаю як мінімум несправедливим, той факт, що більшість з них заробляють таким чином в десятки разів більше за нас, освічених, культурних і чесних.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2010, 16:29   #73 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Gorec Переглянути коментар
не можна з ними поводитися з позиції доброго цуцика...
Это точно, если увидят в глазах испуг, а в голосе почувствуют заискивание... хана! Хотя бывают редкие исключения, в ГАИ ведь и порядочные люди тоже работают, просто система гнилая...

Приведу и свой пример из последней поездки в Карпаты.
После Ровно, населённый пункт не помню, настроение просто шикарное (в Подобовец на лыжах катать едем, в мыслях уже на склоне), скорость примерно 110-115 км/ч т.к. на крыше бокс с 4-мя парами лыж.
Сначала у меня начал попискивать радар-детектор (на ровной местности пеленгует за 1,5-2 км), потом встречные начали предупреждать о засаде.
Не смотря на то, что я двигался ещё вне населённого пункта, скорость сбросил до 75 км/час по спидометру (навигатор вообще показывал 71 км/час) и на этой скорости вкатился в населённый пункт.
Когда снова заверещал радар-детектор я глянул на спидометр, стрелка была в районе 69-70км/час, т.е. реальная скорость 66 максимум 67 км/час (о погрешности знают все).
Впереди машин не было поэтому совершенно очевидно, что стреляют по мне.
Ситуация живо обсуждалась моими детьми, на предмет того, что у нас есть классный, хитрый, приборчик (Кранч) и ГАИшникам не повезло... мы с женой поддерживали тему.
Каково было моё удивление когда я увидел выброшенный мне жезл!
На вопрос о причине остановки инспектор продемонстрировал радар на котором красовались 86 км/час!!!
От возмущения у меня по первах "в зобу дыханье спёрло" (с), зато как прорвало потом!!!
Весь свой монолог передавать не буду, стока букаФ Вы не осилите, но расказал я ему очень многое... и о том, зачем я купил радар-детектор, и спросил ли я на идиота имея его лезть на рожон, и что у него выросло на месте где была (если была) совесть, и что делать с радаром и жезлом, что я сейчас наваяю ему в протоколе и ещё о многом....
Вообщем когда я остановился дух перевести, он даже не попросив моих документов, сказал, что из-за таких скандалистов ему иногда на работу выходить не хочется, и не попрощавшись пошел к своей машине.
Я обалдев второй раз за 5 минут поехал дальше к манящим Карпатским горам и снегу...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2010, 16:54   #74 (посилання)
Энерджайзер
 
Аватар для Зёбра
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Salomon Shogun 2010 Rockette 2013
В таких случаях, я всегда начинаю разговор с того, что мой фен круче выглядит чем прибор для измерения скорости, и для продолжения разговора, требую предъявить мне справку из служб стандартизации и метрологии, о том, что прибор прошол в этом году надлежащие исследования и не показывает данные с рассхождениями. Раза два проконало.
Один раз мою тираду слушали, слушали и отпустили по причине просьбы второго водителя, которого тоже остановили. Я неслась на Ланосе по двухрядке, после Ракошино за очкастым мэрсом, меня с ним остановили..... "фен" показал 150, мы как-то разогнались и....в общем, про фен я не вспоминала, но про турбулентные потоки, созданные мерсом я таки сказанула, водитель мэрса, попросил доблестных стражей, чтоб меня отпустили, а то ему стыдно, что он не убрал подкрылки и не выключил турбоподдув и меня "зацепило", по ходу ржали все..... меня отпустили с миром, а дядечка мэрсоидный остался убирать подкрылки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2010, 17:16   #75 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Это всё я знаю... здесь больше возмутил 100%, наглый и ничем не прикрытый расчёт на лоха, который сразу будет пытаться решить вопрос полюбовно!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 01:13   #76 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Dimalew
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: HEAD Supershape Magnum
No comments



Думав у "Смішинки", але це всеж таки ГАІІІІІІІІІІ.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 01:27   #77 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Osja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
"Це не наші..." (с)Л.Подерев'янський
Это рашовые... Задержали таджиков с анашой... Нашим так отрываться неуставные животы не позволили бы...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 08:07   #78 (посилання)
Новичок
 
Аватар для v.v.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: kiev

Снаряга: блицард смх10
Всем Добрый день! А подскажите пож как много "продавцов полосатых палочек" в окрестностях Буковели?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 21:10   #79 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Цитата:
Коментар від Dimalew Переглянути коментар
Думав у "Смішинки", але це всеж таки ГАІІІІІІІІІІ.
тю, судя по белым рубашкам у пацанов праздник. Ничего особенного. Чуваки отрываются, дискач себе устроили. На гражданке и похлеще бывает. Они не при исполнении. Шож они, не люди, что ли? Им тожа расслабитсо охота. Представьте себе их, но в гражданской одежде и всё, ролик теряет всякую привлекательность и необычность
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 21:20   #80 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Olddog
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Speedwave-12, 2009
Цитата:
Коментар від v.v. Переглянути коментар
Всем Добрый день! А подскажите пож как много "продавцов полосатых палочек" в окрестностях Буковели?
От Франковска до Яблуницы встретили 5 постов, когда ехали обратно - та же картина.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные Школы Украины (перепись) elannews Украинские горнолыжные школы 499 31.12.2019 01:52
Events: Чемпионат Украины DHi (Пилипец) Sheridan Events: made in Ukraine 39 11.09.2011 13:19
Второй этап открытого чемпионата Украины sithlordrevan Водный Мир 0 07.07.2011 09:45
MTB: Первый открытый чемпионат Украины Maximilian МТБ территория 3 06.06.2010 22:49
ФИНАЛ Чемпионата Украины по горным лыжам Alexxey Events: made in Ukraine 8 18.03.2009 17:25

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)