Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > ГАИ Украины
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.08.2017, 21:44   #961 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
Цитата:
Коментар від MiroBachi2 Переглянути коментар
враховують всіх хто проходить паспортний контроль. В тому числі і «пересічників» - хто на автомобілі з іноземною реєстрацією кожні 5 днів виїжджає на нейтральну полосу і повертається в Україну. ( Я,наприклад, не маючи ні шенгена ні біометричного паспорту 70 раз в рік пересікаю кордон України ні разу не будучи за кордоном.) І я далеко не один такий.
Тому мені більш цікава цифра кількість організованих туристів яких трохи більше 220 тисяч. При тому в Угорщину та Словаччину таких туристів НУЛЬ, а в Польшу 10 тисяч з 10 мільйонів. Добавте тих в кого є родичі іще щось а інші заробітчани.
Ваші 70 разів у ту статистику не входять. Там нижче по країнах розписано, а Ви не перебували ні в одній із них.
Організований туризм:
Турція з 930 000 лише 93 000 організований, 827 000 приватна поїздка
Єгипет з 418 000 лише 23 000 організований, 394 000 приватна поїздка
Словаччина, Угорщина, Чорногорія 0 чол організований туризм??? Я не знаю що ДержСтат вважає організованим туризмом (то мабуть коли на транспорті турфірми перетинається кордон, а якщо поїзд, літак, рейсові автобуси і т.д. - то вже приватна поїздка). Приватна поїздка - це теж може бути подорож.
Ну не вірю я в 13%.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2017, 16:04   #962 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Слідом за штрафами за паркування на місцях для інвалідів також введено і євакуатор
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2017, 23:21   #963 (посилання)
Лётчик-космонавт)
 
Аватар для Gagaryn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
@Salseros , убирают брошенную машину, реализация изысканная, по всему видно что Харьков. Ещё бы водителей таким же образом загружали в машину полиции, о большем и мечтать нечего.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2017, 15:23   #964 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2017, 14:28   #965 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для evgenglu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: ATOMIC SL 12pb
штраф за противотуманки!

Всем привет!
Вчера 26.12.2017 около 18.00 был оштрафован на стационарном посту гаи №23 на 86 км трассы Киев-Житомир за "неправильное использование передних птф" и "перегоревшую лампочку подсветки заднего гос.номера" на 450 грн.
Аргумент гаишника таков, что согласно п.19.5 птф можно использовать только в условиях ограниченной видимости, а при отсутствии дождя и снега видимость нормальная, поэтому я, включив птф, нарушаю этот пункт.
Касательно, лампочки подсветки гос.номера, то мои пояснения, что при выезде на дорогу все лампочки горели, и умысла нарушать пдд я не имел, он просто не принял во внимание.
У кого какие мнения будут по данному инциденту? Действительно ли имело место нарушение пдд?
П.С. если кто может дать ссылку или прописать алгоритм обжалования решения инспектора с учетом последних изменений в законодательстве, буду премного благодарен (постановление не подписывал и копию себе не взял-так получилось ...однако на камеру "клопотання" по постановлению, касательно трактовки п.19.5 пдд что темное время суток по определению является условием ограниченной видимости, а также об отсутствии умысла, касательно лампочки подсветки, изложил).
С уважением, Евгений
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2017, 16:06   #966 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
Недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду ТОЩО.
Досить розмите поняття.
Лампочка підсвітки номера - то треба було рішати на місці. Дістали з бардачка запасну і поміняли. Такий варіант проходив навіть з лівою фарою ближнього світла. Нема в бардачку: "дякую, що сказали. зараз в найближчому магазині куплю і поміняю". Якщо не зажиратись, то теж проходить.
https://vodiy.ua/pdr/19/
В темну пору доби - птф лише разом з ближнім або дальнім...
Я не зрозумів: у вас ближнє було включене, чи лише птф? Якщо було - то можна і оскаржити. Якщо ні - то Ви порушили ПДР і без допомоги толкового юриста нічого не вийде
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2017, 16:09   #967 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Цитата:
Коментар від evgenglu Переглянути коментар
Всем привет!
Вчера 26.12.2017 около 18.00 был оштрафован на стационарном посту гаи №23 на 86 км трассы Киев-Житомир за "неправильное использование передних птф" и "перегоревшую лампочку подсветки заднего гос.номера" на 450 грн.
Аргумент гаишника таков, что согласно п.19.5 птф можно использовать только в условиях ограниченной видимости, а при отсутствии дождя и снега видимость нормальная, поэтому я, включив птф, нарушаю этот пункт.
Касательно, лампочки подсветки гос.номера, то мои пояснения, что при выезде на дорогу все лампочки горели, и умысла нарушать пдд я не имел, он просто не принял во внимание.
У кого какие мнения будут по данному инциденту? Действительно ли имело место нарушение пдд?
П.С. если кто может дать ссылку или прописать алгоритм обжалования решения инспектора с учетом последних изменений в законодательстве, буду премного благодарен (постановление не подписывал и копию себе не взял-так получилось ...однако на камеру "клопотання" по постановлению, касательно трактовки п.19.5 пдд что темное время суток по определению является условием ограниченной видимости, а также об отсутствии умысла, касательно лампочки подсветки, изложил).
С уважением, Евгений
Противотуманки можно включать только при тумане, все остальные случаи - нарушение пдд. По подсветке номера, имхо, можно и пободаться, если подсветка из двух лампочек
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2017, 16:25   #968 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для evgenglu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: ATOMIC SL 12pb
[QUOTE=yura.bogomol;у вас ближнє було включене, чи лише птф?[/QUOTE]
естественно, что ближний свет был...

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від сергей67 Переглянути коментар
Противотуманки можно включать только при тумане, все остальные случаи - нарушение пдд. По подсветке номера, имхо, можно и пободаться, если подсветка из двух лампочек
Вот и гаишник так сказал! Где в пдд об этом так категорично сказано (про птф)?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2017, 16:27   #969 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
19.5 Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг — лише разом з ближнім або дальнім світлом фар.
Не розумію суть порушення. Погано що копію постанови не взяли. Хотілося-б почитати, що вони там написали дослівно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2017, 16:33   #970 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для holodok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кировоград

Снаряга: HEAD Integrale 007 170 .2014
@evgenglu ,условия недостаточной видимости - снег, дождь, туман(все в виде осадков). Тёмное время суток не при делах.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные Школы Украины (перепись) elannews Украинские горнолыжные школы 499 31.12.2019 01:52
Events: Чемпионат Украины DHi (Пилипец) Sheridan Events: made in Ukraine 39 11.09.2011 13:19
Второй этап открытого чемпионата Украины sithlordrevan Водный Мир 0 07.07.2011 09:45
MTB: Первый открытый чемпионат Украины Maximilian МТБ территория 3 06.06.2010 22:49
ФИНАЛ Чемпионата Украины по горным лыжам Alexxey Events: made in Ukraine 8 18.03.2009 17:25

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today015131715 (88%)2 (12%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32766110243683129 (51%)2724 (44%)286 (5%)