Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Достойная музыка: наш выбор
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.07.2009, 13:24   #1 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Достойная музыка: наш выбор

Тут такое дело (с). З подачі Шерідана вирішила створити тему про музику. Не знаю, скільки там буде постів саме про музику українських команд та виконавців (дуже б хотілося, що її було більше, у нас багато цікавих проектів), і більшість, зрештою, слухає закордонний музон, однак дозвольте почати тему із київської групи Jabberheads.

Обкладинка альбому "Stories collection 2008"


Група створена у 2007 р. в Києві екс-гітаристом проекту «Вій» Костянтином Кондрашиним. Стосовно стилю, то тут дуже важко віднести цю команду до якої певної течії. Ось що про неї писали:

"«Jabberheads» умудряються сочетать в себе массу противоречивых вещей. В их музыке вас ждут головокружительные скачки от языческого фолка к городскому джазу, от него к нойзу, от нойза внезапно в блюз и обратно к фолку через арт-рок. Та же «разность» царит и в энергетике во время выступления группы: скачки от мощного, настоящего рокерского драйва к нежной и тихой мелодии. И конечно, вокал. Вокал забирает всего, без остатка. И держит от первой песни до последней. Группа активно выступает не оставляя равнодушным никого из тех, кто столкнулся с ее творчеством."









Лінки:

Офіційний сайт: JabberHeads Stories Collection 2009 (там же можна скачати усі пісні - для того, щоб скачати трек, який сподобався, клікайте на назву пісні на самому сайті і файл з піснею відкриється у контексному меню).

Адреса на myspace: Jabberheads on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads

Відео "On in a cafe" - MySpace Video - Jabberheads's Video Channel & Video Clips


Выдео на Ю-тубі:

Ще почитати і скачати треки можна тут: ПАРАЗИТАКУСОК: Jabberheads - Stories Collection 2008

Фотогалереї: Jabberheads в клубі «Чеширський Кіт» - Сумно?Ком

Статті: «Jabberheads» у «Чеширському Коті»: Любиш мене, люби мої концерти - Сумно?Ком

:: Киевский Рок Клуб :: Jabberheads: боятися нам нічого

Приємного вам прослуховування!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2009, 14:39   #2 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Джоли - умница

Я сначала подумал, что стоило бы ограничить эту тему исключительно украинскими исполнителями. Всё-таки достойных групп у нас хватает. Но потом всё-таки решил не ограничивать Вас в своих правах слушать не только Украину, но и похвастаться любимыми иностранцами.

Начну с себя. Основное влияние на выбор музыки оказал мой стиль вождения машины, так как ни на лыжах, ни на байке я в наушниках не катаю. Изначально это был трэнс, типа Blank & Jones, Armin Van Buuren и ещё кто-то... уже не помню. Понятно, что слушалось это очень громко А потом появилась альтернатива. SOAD, Disturbed, Limp Bizkit...

Сегодня, так уж получилось, что слушаются группы, частенько встречающиеся в саундтреках фрирайдных фильмов, как лыжных так и байкерских. Стиль, скорее всего - rapcore. Swollen Members, Hilltop Hoods, Sweatshop Union и др. На торрентах есть многое

Ну а из свежей достойной музыки... Впечатлил Dub FX. Рекомендую. Всё - чисто голос



На Ютубе его ещё много - YouTube - dub FX 18/04/2009
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2009, 15:30   #3 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
и... ну я як фанат чогось альтернативного.... пропоную до вашої уваги одну досить хорошу укр групу
Without Limits



існує група вже декілька років... але наскільки мені відомо має один чи два треки... і один кліп... задумка хороша але виконання і зйомка українська.

оф.сайт WITHOUT LIMITS

ps трохи про свої водобання.... декілька років назад я слухав в основному транс(арміна ван бьорена, тієсто ітд ітп...). пройшов час смаки змінились... і тепер я слухаю всяку музику(в основному всяка альтернатива, транс, днб ітд ітп...)... все залежить від настрою...
pps я абєзбашений фанат Linkin Park
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2009, 21:58   #4 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Бас-гитара. unbelievable
кто в курсе, тот поймет)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2009, 22:19   #5 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2009, 23:10   #6 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
2Ден
Сбрось это Блэкмору на официальный сайт, увидев такое он в Россию переедет жить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2009, 23:12   #7 (посилання)
Shut Up and Ski
 
Аватар для Scaramouch
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Skis: Elan SLX WC, Elan777, Salomon Quest115, Elan1111 | Bikes: Specialized S-Works Epic, RM ETSX70
А я подсел на Вариации классической и не классической "Spanish Guitar".
Особенно то, что творит Chet Atkins:



А эта весчь просто уносит:

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2009, 22:27   #8 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Блин, лучше оригинала

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2009, 22:47   #9 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurkis
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Rossignol Radical R9S Ti, Elan Pogo Sticks, Specialized Hardrock
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Блин, лучше оригинала
Не знаю, не знаю, цей специфічний голос ...



Хоча, хороша річ в любому хорошому виконанні звучить цікаво і достойно :aha:

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2009, 23:36   #10 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для [Toxa]
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Rossignol S5
Cradle of filth, Rammstein, SOAD, Billy Idol, Theatre of tragedy, Adept.....

Последнее время ооочень нравится эта песенка

а ещё (кто любит полегче)




Для могула, леса -


совсем полегче

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 5 (учасників - 0 , гостей - 5)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Достойные фильмы: наш выбор Sheridan Наша жизнь вне Форума 1213 19.05.2023 10:25
MTB: Выбор детского велосипеда Ромашишка МТБ территория 54 24.11.2020 13:25
Выбор спец-снаряжения(железо, веревки..) Rio Снаряжение и трёп 66 16.10.2020 11:18
Достойные книги: наш выбор Dolce Наша жизнь вне Форума 221 12.01.2019 19:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today04131715 (88%)2 (12%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32646095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)