Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наша жизнь вне Форума (https://extreme.com.ua/forum/7-nasha-zhizn-vne-foruma/)
-   -   Достойные фильмы: наш выбор (https://extreme.com.ua/forum/nasha-zhizn-vne-foruma/5814-dostoinye-filmy-nash-vybor.html)

rosty 27.01.2010 17:56

Давно і безуспішно шукаю фільм, який змінив життя цілих поколінь...
Зокрема, мого батька, який став екстремалом задовго до початку використання цього терміну.
Назва фільму "Happening in weiss", "Happening in white" , або "Хеппенинг в белом"

Деталі :
Рік випуску: 1969
Режисер Gunter Sachs
Runtime: 47 min
Country:Liechtenstein
Color:Color
Актори:
Nino Bibia (as Nino Bibbia)
Art Furer
Hermann Göllner
Ludwig Leitner (as Luggi Leitner)
Tom Leroy
Günther Matzdorf
Sonja Pfersdorf
Roger Staub


З розпоівідей знаю, що фільм був знятий на замовлення Lufthansa як напів- рекламно-оглядовий. Лижі там часів хотдоггерів (перскакування залізнодорожних колій в аспені, перший фрірайд). Але не лише лижі, там є дельтаплан, водні лижі і тд.
В савку він блиснув через московський кінофестиваль, і здається шось там взяв в категорії док. фільмів (точно не знаю) і як призер коротко пройшов в кінотеатрах.
Уявіть собі двох молодих пацанів (мій старий і його дружбан), що катають на лижах, які попали на такий сеанс в савку в 1969 або 1970 рр. -кришку зірвало обом наглухо. Результат: обоє КМС по водних лижах, гірськолижники без башні, дельтапланеристи (з досвідом випробування). Через них, я теж став таким вже понад 20 років тому.
Зараз фільм буде виглядати наївно трошки, але це реальна ікона і прорив в мозгах на той час.:shock: По впливу і резонансу, який він здійснив в радянському і пострадянському екстремальному спорті він еквівалентний до зустрічі сучасної цивілізації з інопланетянами.

На торрентах знайти не реально-хоча може вже шось змінилось -не знаю.
Мабуть, потрібно вихід на людину, яка би мала доступ до архівів телебачення або кіно.
Звертаюсь до всього форума про допомогу у пошуках.

:help:

Sheridan 27.01.2010 18:20

rosty, нету этого фильма нигде. Уже обыскались.

Keks 27.01.2010 18:21

Народ, кто знает где можно раздобыть фильм "La Bamba", с известной заглавной песней?

Rio 27.01.2010 18:28

А к моему любимому фильму даже трейлера нет.
Есть только самый известный отрывок, который лучше не смотреть, если таки собираешься посмотреть фильм.
Crossroads/Перекресток 1986го года выпуска.
Я когда то статейку писал, правда там был уклон музыкантам, а не лыжникам, но может кому то будет интерестно :) .
Журнал о киевской рок музыке! - Фильм Перекресток(Crossroads) 1986 года.

rosty 28.01.2010 10:41

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 54656)
rosty, нету этого фильма нигде. Уже обыскались.

Шкода, мабуть треба виходити на міжнародний рівень... Знайомі деколи їздять в Швейцарію -прийдеться грузити ше й їх.:)
Може виловлять там. Тоді поділюсь зі всіма...

klepakoff 28.01.2010 10:46

Цитата:

Коментар від Keks (Коментар 54657)
Народ, кто знает где можно раздобыть фильм "La Bamba", с известной заглавной песней?

это не он? :) Ла бамба / La bamba (Луис Вальдес /Luis Valdez) [1987 г., Драма, DVDRip] :: torrents.ru

li_ 28.01.2010 12:02

Цитата:

Коментар від rosty (Коментар 54647)
Давно і безуспішно шукаю фільм, який змінив життя цілих поколінь...
Зокрема, мого батька, який став екстремалом задовго до початку використання цього терміну.
Назва фільму "Happening in weiss", "Happening in white" , або "Хеппенинг в белом"

З розпоівідей знаю, що фільм був знятий на замовлення Lufthansa як напів- рекламно-оглядовий. Лижі там часів хотдоггерів (перскакування залізнодорожних колій в аспені, перший фрірайд). Але не лише лижі, там є дельтаплан, водні лижі і тд.
В савку він блиснув через московський кінофестиваль, і здається шось там взяв в категорії док. фільмів (точно не знаю) і як призер коротко пройшов в кінотеатрах.
Уявіть собі двох молодих пацанів (мій старий і його дружбан), що катають на лижах, які попали на такий сеанс в савку в 1969 або 1970 рр. -кришку зірвало обом наглухо. Результат: обоє КМС по водних лижах, гірськолижники без башні, дельтапланеристи (з досвідом випробування). Через них, я теж став таким вже понад 20 років тому.
Зараз фільм буде виглядати наївно трошки, але це реальна ікона і прорив в мозгах на той час.:shock: По впливу і резонансу, який він здійснив в радянському і пострадянському екстремальному спорті він еквівалентний до зустрічі сучасної цивілізації з інопланетянами.

На торрентах знайти не реально-хоча може вже шось змінилось -не знаю.
Мабуть, потрібно вихід на людину, яка би мала доступ до архівів телебачення або кіно.
Звертаюсь до всього форума про допомогу у пошуках.

:help:


В Київі його показували в кінотеатрі "Орбіта".
Теж дивилася не раз! Там ще був серфінг на великій хвилі...
Результат не такий, як у Вашого батька та його товариша, але відчуття польоту та свободи лишилося на все життя. „Кришку зірвало наглухо” не тільки їм.

А наївно виглядає фільм „Серенада Солнечной Долины”.
Хотя цитата "Я надену лыжный костюм, и все подумают, что я лыжница" не раз вспоминается на Буковеле.
Отправляясь в очередное неизвестное путешествие, говорю любимому: "Тебе не будет ни с кем так весело, как со мной!"…:)

rosty 28.01.2010 13:54

Цитата:

Коментар від li_ (Коментар 54804)
В Київі його показували в кінотеатрі "Орбіта".
Теж дивилася не раз! Там ще був серфінг на великій хвилі...
Результат не такий, як у Вашого батька та його товариша, але відчуття польоту та свободи лишилося на все життя. „Кришку зірвало наглухо” не тільки їм.

А наївно виглядає фільм „Серенада Солнечной Долины”.
Хотя цитата "Я надену лыжный костюм, и все подумают, что я лыжница" не раз вспоминается на Буковеле.
Отправляясь в очередное неизвестное путешествие, говорю любимому: "Тебе не будет ни с кем так весело, как со мной!"…:)

+100.

Серенада фільм теж забойний -і сцени з катанням я теж не ра згадував. кожен раз коли в славську дивлюсь на старі плакати і мозаїки в залах динами і ресторана- згадую цей фільм -техніка тих часів (кутове положення, вузьке ведення, довгі палки зі шкіряними ременями і бамбуковими кільцями...):mosking:

SMR 10.02.2010 21:31

Драйв с пятой минуты, запил с седьмой.
YouTube - Crossroads Guitar Duel
Хороший добрый фильм.

nep4uk!:) Намёк понял, "спец. для..." убрал:)

nep4uk 10.02.2010 21:41

У темі 1 додатків
Цитата:

Коментар від SMR (Коментар 58585)
Специально для Rio!!! Драйв с пятой минуты, запил с седьмой.
Хороший добрый фильм.

Єдиний фільм який в мене на харді вже 4-6 років :good:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:04.