Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Очевидное-невероятное
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.02.2010, 20:53   #31 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Цитата:
Коментар від Офигелия Переглянути коментар
Ага...страшные глаза были у меня, когда моя подруга, до этого момента спокойно шедшая рядом и разговаривающая о бирюльках, вдруг ломанулась от меня метра на три....обошла столб и вернулась опять ко мне. Оказывается. плохая примета ходить под столбами с расспорками, такие столбы с ножкой. Тваюмаць, я поняла тогда, что никогда не стану настоящей особью женского пола, что-то со мной не так. Я не реагирую на столбы!
Эта примета давняя, ровно как и то, что нельзя идя рядом просто обойти столб с разных сторон. Типо посоришся.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2010, 21:32   #32 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від christine Переглянути коментар
..... в особо сложных (для себя) местах, то замечаю какой-нибудь кусочек ветки или пятнышко на трассе, мусор какой-нибудь и думаю: .......
"Обходя розложение граблі, ми тєряєм бєзценний опит"@ ....
sory not rusian розкладки

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 01:27   #33 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Osja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
sory not rusian розкладки
Шовинист?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 01:54   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Osja Переглянути коментар
Шовинист?
Мені просто влом шукати пост нашого шановного Шері, в нього української чомусь нема. А так я "очівідно" зовсім не шовініст, що майже "нєвєроятно". Просто чомусь з того часу, як мені виповнилось 27 років, я зрозумів що живу в Україні, і мушу спілкуватися мовою тої країни в який живу, до того часу спілкувався ВИКЛЮЧНО російскою, навіть з коханками українкамаи, які мене з розпачем питали "ну чому ти не говориш українською" на що я їм з гордістю відповідав "Ну ти же мєня понімаєш", а потім ЩОСЬ сталось, що я зрозумів що, якби я жив у франції, я би не ідчував себе ПОВНОЦІННИМ громадянином, якби не ДУМАВ і не РОЗМОВЛЯВ тою мовою, в який країні я живу. І я відчув себе Українцем, (хоча в крові, монголи,кахахи,поляки,росіяни), але я ГРОМАДЯНИН України. Толернтно ставлюсь до всіх Людей, яки не можуть вивчити українську мову, напевно тяжко їм, що поробиш. А так "нівіроятно", те що маючи батьків, які розмовляли виключно російською (батько з Дондасу, мати СССР), вчився в російских навчальних закладах, а "вєроятно" навіть будучі в Москві, спілкувався з "мАсквічамі" виключно Укпаїнською. Факт в тому що мене ВСІ розуміли.
Доречі. Коли був на Домбаї, і розмовляв російською, на мене казали - бандЕровець. Як би я не старався, я ніколи не буду росіянином. Тка к раще ябуду Українцем у власній державі, чим хто зна ким в іньшій.
Соррі за многа букав. От тут якраз НЕЙМОВІРНЕ є ОЧЕВИДНИМ.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 14:30   #35 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Osja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Мені просто влом шукати пост нашого шановного Шері, в нього української чомусь нема. А так я "очівідно" зовсім не шовініст, що майже "нєвєроятно". Просто чомусь з того часу, як мені виповнилось 27 років, я зрозумів що живу в Україні, і мушу спілкуватися мовою тої країни в який живу, до того часу спілкувався ВИКЛЮЧНО російскою, навіть з коханками українкамаи, які мене з розпачем питали "ну чому ти не говориш українською" на що я їм з гордістю відповідав "Ну ти же мєня понімаєш", а потім ЩОСЬ сталось, що я зрозумів що, якби я жив у франції, я би не ідчував себе ПОВНОЦІННИМ громадянином, якби не ДУМАВ і не РОЗМОВЛЯВ тою мовою, в який країні я живу. І я відчув себе Українцем, (хоча в крові, монголи,кахахи,поляки,росіяни), але я ГРОМАДЯНИН України. Толернтно ставлюсь до всіх Людей, яки не можуть вивчити українську мову, напевно тяжко їм, що поробиш. А так "нівіроятно", те що маючи батьків, які розмовляли виключно російською (батько з Дондасу, мати СССР), вчився в російских навчальних закладах, а "вєроятно" навіть будучі в Москві, спілкувався з "мАсквічамі" виключно Укпаїнською. Факт в тому що мене ВСІ розуміли.
Доречі. Коли був на Домбаї, і розмовляв російською, на мене казали - бандЕровець. Як би я не старався, я ніколи не буду росіянином. Тка к раще ябуду Українцем у власній державі, чим хто зна ким в іньшій.
Соррі за многа букав. От тут якраз НЕЙМОВІРНЕ є ОЧЕВИДНИМ.
Таки, шовинист :ok:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 20:42   #36 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від Офигелия Переглянути коментар
Я не реагирую на столбы!
Памятаю малим я також на них інколи не реагував, що призводило до шишки на лобі або розбитого носа
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 00:19   #37 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
"Обходя розложение граблі, ми тєряєм бєзценний опит"@ ....
Особенно если это детские грабли...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2010, 08:39   #38 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Мистики в моей жизни хватает. Примеров очень много. О которых раскажу чуть позже. Одно из последних событий. Обычно на работу неопаздываю, если непроспал:wink: 8-го пообещал что буду вовремя С утра машина незаводится, что раньше за ней ненаблюдалось Все попытки завести, в течении 15-ти минут безполезны. Вдруг заводится с пол оборота. Есесно я опаздываю на встречу, а ведь я обещал Приезжаю на бук, и что я вижу, 14-й висит А, если-бы приехал вовремя

KIra:
не с глаголами пишется раздельно

)))))))))))))) простите, не удержалась
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2010, 12:50   #39 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Кира звиняй. Уже 12-ть лет живу в другой стране. Приходиться общаться и писать на другом языке. Хоть у меня и высшее образование. Но правила теряются, при длительном общении на чужом языке. Увы.

Добавлено через 31 минуту

Попал в автомобильную авариию Трое суток был без сознания+клиническая смерть. Еле откачали. После этого в течени года мне снился только один сон. Что я лечу над весенним цветущиим садом. По до мной красивый сад. Небольшой домик. А. под развесистой вишней большой струганный стол. Потом я почти забыл про этот сон. Прошло где-то около 3-х лет,я уже успел забыть об этом сне. И тут весной меня друзья приглашают на пикник. И когда мы прииезжаем на это место Я вижу этот домик,этот сад, и этот стол под развесистой цветущей вишней.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 13:01   #40 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Мама. Больше 20-ти лет небыла в Каховке. Решила найти могилку отца. Но как непыталась, бесполезно, кладбище за это время разрослось. Понимая что все попытки найти могилку безполезны.Нашла первую лавочку и разрыдалась. Когда подняла глааза, она увидела что сидит перед могилкой папы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)