Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Почему бы и нет?
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Старый 03.03.2014, 23:24   #961 (ссылка)
English Deutsch Italiano 日本語

Сейчас: вне форума

Снаряга: Elan Mag Spice 2008, БОРД!!!!!!!!! Armada Cantica 2012, Specialized Rockhooper 2008
и Ольга Вязметинова - тоже " наша" . в прошлом году была бронза на том же Арнольде
Финалистки Арнольд Классик бикини | Фитнес бикини
пашет в зале в 10 потов
  Share with Facebook Ответить с цитированием

Старый 08.03.2014, 12:44   #962 (ссылка)
Координатор Форума

Взял годовой абон и начинаю новый фитнес сезон!

Старый 10.04.2014, 11:17   #963 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Honda XR250R, Head iSupershape Magnum 177, 2011
Апну тему. Не давно відкрив для себе дуже цікавий варіант в плані тренувань, не знаю як це правильно назвати, я називаю це фітнесом - . Повівся на рекламу по MTV і не пожалів . По натурі страшний лінтяй, займався по трохи всім чим можна, зарядка, ігрові види, зал, біг і т.п. Можу сказати що по відношенню затрачений час/результат - це найкращий варіант який я пробував. Займаюсь вдома, на площі всього в 3 квадратних метри.
Всього 25 хвилин на день, без гантель степів і т.п. виснажує так як я ще не виснажувався ніколи в житті ( хіба що коли мали "забіг" по Чорногорі ).
Якісно знято, хороша музика, Шон Ті гарно мотивує. Раджу спробувати всім, всього є три рівні: альфа, бета, гамма. Кожен з них рзрахований на 5 тижнів. Я поки що пройшов тільки Альфа. Вправи підібрані дуже грамотно, є спеціальний календар по якому треба робити. Також один день відводиться під ростяжки. Спочатку було досить важко, проте уже втянувся. .
Старый 11.04.2014, 19:20   #964 (ссылка)
Недавно на форуме

Снаряга: прокатные :)
Старый 11.04.2014, 19:31   #965 (ссылка)
Rio
Стропобалансер

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
narayan, хм...попробую-ка я совмещать зал и эти тренировки .
Правда сначала гляну программу. Уже качаю .

Добавлено через 1 минуту

А пока я качаю, что там за растяжка? Мне она очень нужна сейчас .
Старый 12.04.2014, 10:29   #966 (ссылка)
Всегда на форуме

Я не знаю що тобі відповісти, я можна сказати вперше бачу комплекс по розтяжці, тому порівняти з чимось важко, але мені сподобалась ( можливо тому, що це сама халява з усіх вправ ), також з альфа рівня найбільше подобається AB intervals - вправи на прес, а кардіо для мене найважче.
В альфа рівні основна увага відводиться на ноги, трохи менше на спину та прес + виносливість, руки практично не задіяні, думаю в наступних рівнях руки будуть працювати більше.
Доречі ролік з розтяжкою в деяких торрентах битий, ось ссилка на повний. ONLYSTRETCHT25.rar
Відпишешся як тобі. Stay in focus!

Последний раз редактировалось narayan; 12.04.2014 в 19:59.
+ Rio
Старый 12.04.2014, 15:43   #967 (ссылка)
Всегда на форуме

Сейчас: на форуме

Снаряга: Fischer RC4 Superior SC; Fischer Koa 110
narayan, чудова тема! подібний принцип пропагують тут - Start Bodyrocking | The DailyHiit
Цитата:
Hiit stands for High Intensity Interval Training. It’s the best way to burn fat and reshape the body. Our program is called the daily hiit because we do a new hiit workout with you everyday. Our workouts are short (12 minutes or less) but intense.
Тобто всього 12 хвилин інтенсивного тренування на день - і вуаля
Там більшість програм для дівчат, але і чоловічі є непогані, як на мене. Непоганий набір вправ. Можна підписатись на програми, розраховані на декілька днів - щодня отримуєш на пошту посилання на workout. Для прикладу:

Єдине "але": майже всі програми включають вправи із обладнанням (гантелі, мячі, шось типу штанги і т.п. - ну шось же їм треба продавати ), проте є й такі, в яких можна обійтись і без нічого, достатньо килимка, кросівок і натхнення.

ФБ "для мальчіков" - https://www.facebook.com/SeanLightBodyRock.TvHost
ФБ "для дєвочок" - https://www.facebook.com/BodyRock.Tv?fref=ts (мені жіночі програми в них більше подобаються)
Канал на ютюбі - https://www.youtube.com/user/charliejames1975

12 чи 25 хвилин - no exuses по-любому
Старый 12.04.2014, 19:43   #968 (ссылка)
^^/\^/\/\^/\^

Снаряга: Armada Norwalk, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Сообщение от narayan Посмотреть сообщение
Доречі ролік з розтяжкою в деяких торрентах битий, ось ссилка на повний. http://s10.uploadboy.com:8080/d/vrna...STRETCHT25.rar
Відпишешся як тобі. Stay in focus!
пише
Цитата:
404 Not Found
nginx
Старый 12.04.2014, 20:07   #969 (ссылка)
Всегда на форуме

То виявляється то була одноразова ссилка, виправив, спробуйте ще раз, тільки не нарвітся на загрузку ilivid. Для того щоб завантажити відео напряму вибираємо Free Download (лівий спідометр ) - чекаємо 30 секунд - тиснемо Creat download link - і накінець, нижче, жовту велику кнопку Download NOW.

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Сообщение от Lesya_Kl Посмотреть сообщение
narayan, чудова тема! подібний принцип пропагують тут - Start Bodyrocking | The DailyHiit

Тобто всього 12 хвилин інтенсивного тренування на день - і вуаля
Там більшість програм для дівчат, але і чоловічі є непогані, як на мене. Непоганий набір вправ. Можна підписатись на програми, розраховані на декілька днів - щодня отримуєш на пошту посилання на workout....[/URL]

12 чи 25 хвилин - no exuses по-любому
Як на мене 12 дійсно маловато, а 25-35, саме то, в мене якраз зарядка займала 30 хв., тепер роблю ці вправи. Також порівняно з Вашими роликами, Т25 знятий веселіше ( все ж таки комерційний варіант ) - музика, супровід, "актори", я вже навіть дав деяким з них клички .
Всього є 3 рівні, в кожному рівні 5 різних роликів + шоста розтяжка. Один рівень розрахований на 5 тижнів. Послідовність занять визначається згідно календарю для кожного рівня. В пятницю - подвійне тренування, в суботу вихідний ( в мене навпаки майже завжди виходить ). Саме класно якраз то що в перших рівнях нічого додатково не потрібно, головне бажання та терпіння. Я вже пройшов 5 тижнів. Але ще додатково робитиму альфа рівень 2 тижні щоб краще підготуватись до наступного рівня, а на свята зроблю тиждень перерви між рівнями.
Старый 12.04.2014, 21:53   #970 (ссылка)
Всегда на форуме

Сейчас: на форуме

Снаряга: Fischer RC4 Superior SC; Fischer Koa 110
Я не один раз чула, як ті баришні-ведучі кажуть - як вам мало 12 хвилин, то повторіть цикл 2 рази, скільки зможете, щоб відчути "приход"
Календарі в них також є, програми різні, підписуйся і щодня отримуй безкоштовне посилання - шо сьогодні треба робити. Але взагалі то більш жіночий варіант, немає такого хардкору, як мужики люблять. Ну хоча і в альфа-версії Т25 я теж особого хардкору не помітила, шоб аж очі репались від напруги може там далі буде...

Мені сподобались принципи, спільні для daily hiit і T25: короткі інтенсивні інтервали, достатньо різноманітних стрибків (вони дуже ефективні не тільки як кардіо, а й як силовий вид, про все це є у спорт-вікі), небагато часу займає все тренування.
Так шо да - було б бажання.
Дякую за наводку!
Ответ Есть непрочитанные страницы Главная Новые