Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Почему бы и нет?
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.04.2014, 19:31   #961 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
narayan, хм...попробую-ка я совмещать зал и эти тренировки .
Правда сначала гляну программу. Уже качаю .

Добавлено через 1 минуту

А пока я качаю, что там за растяжка? Мне она очень нужна сейчас .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2014, 10:29   #962 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Я не знаю що тобі відповісти, я можна сказати вперше бачу комплекс по розтяжці, тому порівняти з чимось важко, але мені сподобалась ( можливо тому, що це сама халява з усіх вправ ), також з альфа рівня найбільше подобається AB intervals - вправи на прес, а кардіо для мене найважче.
В альфа рівні основна увага відводиться на ноги, трохи менше на спину та прес + виносливість, руки практично не задіяні, думаю в наступних рівнях руки будуть працювати більше.
Доречі ролік з розтяжкою в деяких торрентах битий, ось ссилка на повний. ONLYSTRETCHT25.rar
Відпишешся як тобі. Stay in focus!

Востаннє редагував narayan: 12.04.2014 о 19:59.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rio
Старий 12.04.2014, 15:43   #963 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
narayan, чудова тема! подібний принцип пропагують тут - Start Bodyrocking | The DailyHiit
Цитата:
Hiit stands for High Intensity Interval Training. It’s the best way to burn fat and reshape the body. Our program is called the daily hiit because we do a new hiit workout with you everyday. Our workouts are short (12 minutes or less) but intense.
Тобто всього 12 хвилин інтенсивного тренування на день - і вуаля
Там більшість програм для дівчат, але і чоловічі є непогані, як на мене. Непоганий набір вправ. Можна підписатись на програми, розраховані на декілька днів - щодня отримуєш на пошту посилання на workout. Для прикладу:

Єдине "але": майже всі програми включають вправи із обладнанням (гантелі, мячі, шось типу штанги і т.п. - ну шось же їм треба продавати ), проте є й такі, в яких можна обійтись і без нічого, достатньо килимка, кросівок і натхнення.

ФБ "для мальчіков" - https://www.facebook.com/SeanLightBodyRock.TvHost
ФБ "для дєвочок" - https://www.facebook.com/BodyRock.Tv?fref=ts (мені жіночі програми в них більше подобаються)
Канал на ютюбі - https://www.youtube.com/user/charliejames1975

12 чи 25 хвилин - no exuses по-любому
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2014, 19:43   #964 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Коментар від narayan Переглянути коментар
Доречі ролік з розтяжкою в деяких торрентах битий, ось ссилка на повний. http://s10.uploadboy.com:8080/d/vrna...STRETCHT25.rar
Відпишешся як тобі. Stay in focus!
пише
Цитата:
404 Not Found
nginx
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2014, 20:07   #965 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
То виявляється то була одноразова ссилка, виправив, спробуйте ще раз, тільки не нарвітся на загрузку ilivid. Для того щоб завантажити відео напряму вибираємо Free Download (лівий спідометр ) - чекаємо 30 секунд - тиснемо Creat download link - і накінець, нижче, жовту велику кнопку Download NOW.

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
narayan, чудова тема! подібний принцип пропагують тут - Start Bodyrocking | The DailyHiit

Тобто всього 12 хвилин інтенсивного тренування на день - і вуаля
Там більшість програм для дівчат, але і чоловічі є непогані, як на мене. Непоганий набір вправ. Можна підписатись на програми, розраховані на декілька днів - щодня отримуєш на пошту посилання на workout....[/URL]

12 чи 25 хвилин - no exuses по-любому
Як на мене 12 дійсно маловато, а 25-35, саме то, в мене якраз зарядка займала 30 хв., тепер роблю ці вправи. Також порівняно з Вашими роликами, Т25 знятий веселіше ( все ж таки комерційний варіант ) - музика, супровід, "актори", я вже навіть дав деяким з них клички .
Всього є 3 рівні, в кожному рівні 5 різних роликів + шоста розтяжка. Один рівень розрахований на 5 тижнів. Послідовність занять визначається згідно календарю для кожного рівня. В пятницю - подвійне тренування, в суботу вихідний ( в мене навпаки майже завжди виходить ). Саме класно якраз то що в перших рівнях нічого додатково не потрібно, головне бажання та терпіння. Я вже пройшов 5 тижнів. Але ще додатково робитиму альфа рівень 2 тижні щоб краще підготуватись до наступного рівня, а на свята зроблю тиждень перерви між рівнями.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2014, 21:53   #966 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Я не один раз чула, як ті баришні-ведучі кажуть - як вам мало 12 хвилин, то повторіть цикл 2 рази, скільки зможете, щоб відчути "приход"
Календарі в них також є, програми різні, підписуйся і щодня отримуй безкоштовне посилання - шо сьогодні треба робити. Але взагалі то більш жіночий варіант, немає такого хардкору, як мужики люблять. Ну хоча і в альфа-версії Т25 я теж особого хардкору не помітила, шоб аж очі репались від напруги може там далі буде...

Мені сподобались принципи, спільні для daily hiit і T25: короткі інтенсивні інтервали, достатньо різноманітних стрибків (вони дуже ефективні не тільки як кардіо, а й як силовий вид, про все це є у спорт-вікі), небагато часу займає все тренування.
Так шо да - було б бажання.
Дякую за наводку!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2014, 17:15   #967 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
narayan, 20 минут назад закончил первые 25 минут .
Это то шо надо. Один минус - придется делать эти упражнения после тренажерки, а не до. Скорей всего тренажерка утром, а эти занятия вечером. И все бы ничего, но как выжать из себя эти 25 минут после дня ног я хз. В пятницу увижу . Это как раз то, что я искал для развития подвижности + глянем что там за растяжка. Еще как обустрою себе зал поищу что-то для развития прыгучести.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2014, 08:48   #968 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Якщо просто включити ролик сидячи за компютером то здається що там взагалі немає нічого важкого, проте варто тільки спробувати позайматись і картина зовсім інша . Я спочатку пробував займатися зранку, замість зарядки, але мені не пішло, організм ще сонний, досить важко увійти в ритм, тому роблю також в кінці дня.
На ранок хотів би знайти якісь толкові вправи схожі до йоги, тип легкої розминки, розтяжки, дихальні вправи і т.п., можливо хтось бачив щось схоже?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2014, 16:52   #969 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2014, 22:42   #970 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ blot
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор Горнолыжных Ботинок kaha Выбор горнолыжных ботинок 3567 05.02.2024 22:16
Как мы падаем? mopo3 Карвинг: техника катания 453 27.01.2021 08:00
RB: Почему агрессивщики не одевают шлем? Ненависть Роллер территория 32 04.08.2012 23:44
Почему хрустят новые лыжи? Olegoleg Мастерская 16 16.12.2010 17:39
Почему freeride лыжи продают без крепов? Levod Снаряжение для фрирайда и бэккантри 21 06.03.2010 17:02

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today038229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95104298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)