Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Зацепило
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.01.2016, 19:37   #461 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Alina Kosovska

Іноді хочеться задати собі питання: навіщо мені це все? Навіщо нам це все?

Більшість все одно живе своїм життям. Відсотків 70 українців навіть не згадують, що у нас йде війна. Неправильна, повна зрадницьких домовленостей, з незмінною протягом півроку лінією фронту, але все ж війна.

Позавчора я їздила в найближче місто - купити трішки їжі, бо запаси, привезені волонтерами, невпинно закінчуються. В 15 кілометрах від лінії розмежування про нас вже не згадують. Там ми вже нікому не потрібні. Цивільні хлопці призовного віку виносять з супермаркету пакети, повні дорогих алкогольних напоїв. І здивовано, та трохи зневажливо, дивляться на мене - дівчину в старенькій бойовій формі з пакетиком овочів та палкою ковбаси - все, що я змогла придбати до новорічного столу. Боєць, який їхав зі мною, спитав, чи можна йому вийти з машини зі зброєю. Можна, звісно. Але не зрозуміють. З огидою відвернуться і поспішно розбіжаться. В цей момент мені стало соромно за свою країну.

Зараз я воюю в одному підрозділі з трьома іноземцями. Так хочеться підійти до багатіїв, що пропивають залишки мізків в столичних кабаках - прямо звідси, в брудній формі - бо нема у що перевдягнутись, з червоними від холоду обличчями, і спитати: чому вони? Чому не ти? Чому я, а не тридцятирічний бізнесмен? Чому 21-річний хлопець із Білорусії, а не син українського олігарха? Чому так?

На нашу групу розвідки - одна машина. Яка зараз стоїть з безнадійно замерзлим бензином біля позиції. І не кажіть "тому що ви добровольці", у ЗСУ - те саме. П"ятнадцятиградусний мороз - по фронту пересуваємось тільки пішки. Випадково взялась за двері зсередини мокрою рукою - пальці ледь не примерзли до металу. В найтеплішому місці, де ми спимо, іде пара з рота. Поки хтось гріється в банях, їздить на дорогих машинах і скупляється в супермаркетах. Сьогодні я йшла до військових, взяти нашій забутій світом групі питної води. Відчувала, ніби йду по ожеледиці босоніж - в тоненьких літніх берцях. Пальці примерзли до кількох пляшок води й пакунка продуктів, якого нам вистачить на кілька днів. Ішла й думала: а нащо воно мені потрібно? А нащо воно нам всім потрібно? Молодим дівчатам, іноземцям, але тільки не чоловікам-українцям! За кого ми тут? Ні владі, ні більшості цивільного населення ми не потрібні.

Колись наївно мріяла після війни продовжити спортивну кар"єру і вивчитись на тренера. Написала в дніпропетровське училище: "Чи можна буде вступити без спортивних нормативів?", чітко пояснивши, що я учасниця АТО, і звісно, нема можливості підтримувати спортивну форму. "Ні. Ваші проблеми. Ваша війна."

Це Дніпропетровськ... Прифронтова область...

Чомусь хочеться, щоб артилерійські снаряди упали і в їхній двір. Чомусь не хочеться захищати мирне небо над їхніми головами. Заради кого ми тут?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2016, 15:27   #462 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vasyl57
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ужгород

Снаряга: монолыжа Rossignol и много всяких лыж
Аліна! Дозволь відповісти декілька слів. Мені соромно за наше сьогодення, мені вже не мало років, але я надіюся, що ми ще всі разом незабаром побачемо, коли з Вашого середовища, з середовища молодих людей, з'являться стількі нових обличь, схожих на тебе Аліна, що зможуть розпочати робити те, що не дуже вміє та хоче робити сьгоднішня влада, тоді і війни ніякої не буде!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2016, 20:37   #463 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Тю. Вчера по ТВ-ящику М.Ганапольский во время прямого эфира протранслировал весь мультфильм, восхитился и назвал его детищем "студии Pixar или типа того". На самом деле- дипломная работа студента Джейкоба Фрея... Студии Pixar наступают на пятки Компьютер или склон?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2016, 13:28   #464 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Сильно.



Лет 20 назад читал и удивлялся, что в Японии, например, человек продолжал уходить из дома на работу(хотя был уволен) чтоб близкие не знали...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2016, 15:25   #465 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Salseros,
очень сильное видео. вообще отношения детей и родителей это очень глубокая тема для социалки. Надо отдать должное - корейцы, вьетнамцы и китайцы делають очень сильные ролики по социальной рекламе. выворачивают душу прям наружу....

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Wilson Payne Переглянути коментар
Так хочеться підійти до багатіїв, що пропивають залишки мізків в столичних кабаках - прямо звідси, в брудній формі - бо нема у що перевдягнутись, з червоними від холоду обличчями, і спитати: чому вони? Чому не ти? Чому я, а не тридцятирічний бізнесмен? Чому 21-річний хлопець із Білорусії, а не син українського олігарха?
неправильная постановка вопроса. ИМХО. категорически неправильная. потому что и сыновья олигархов и 31-летние бизнесмены и богатые люди тоже присутствуют на фронте. армия - типичный срез общества. и пропорции те же что и в обычном обществе. погрешности есть - но в пределах статистики.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Оффтоп! Salseros
Старий 13.02.2016, 11:53   #466 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для murrena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків

Снаряга: K2 T9 Sweet Luv
красиво на Юконе

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2016, 14:26   #467 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Видеомонтаж от канадской команды паралимпийцев.
Невероятная мотивация! Уважение и восторг!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2016, 21:17   #468 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для lexander
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Burton Ruler, Smith I/O, Smith Vantage, TrekSta Sync
Поднакрыло сегодня, что-то
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2016, 23:42   #469 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Прошло два года, но боль и печаль о погибших на Майдане и на фронте наших ребятах, не утихает...
Зацепило очень. Самый сильный текст об окружения в Дебальцево. Думаю, что со временем, о таких парнях, как Саша Данилюк и его пациенты будут писать книги, делать фильмы, петь песни.

https://focus.ua/long/345898/
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa, voha
Старий 24.02.2016, 19:40   #470 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Інакше як подвигом не назвати. Чоловік (з Великої букви Чоловік) спасає з під колес автомобіля маленького хлопчика, що раптом вибіг на дорогу і при цьому видно, що ризикує власним життям. І дуже щасливий кінець цієї історії.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today008910 (77%)2 (15%)1 (8%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month94784638258162833 (61%)1636 (35%)173 (4%)