Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наши города > Города: Львов
Наши города тема для кучкования по территориальному признаку


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.11.2010, 01:34   #1
Rain
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: на форумі
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Львов

Львів
  Відповісти з цитуванням
Старий 19.05.2014, 12:39   #691 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Terumo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ottawa, Canada. Львів, Україна

Снаряга: Snowboard
Цитата:
Коментар від jack Переглянути коментар
Було смачно як у дитинстві!

Aphrodite Swag Bitch
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 13:43   #692 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
zyalt: Плохой Львов

zyalt: Хороший Львов
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 15:02   #693 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Gavruk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Völkl Alright, Elan Vertigo, Morrow 2009, Norco Aurum, BOCK2
Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
zyalt: Хороший Львов
ооо перша фотка біля мене і Неона зроблена
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Rio
Старий 28.05.2014, 15:26   #694 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
Я прочитала десь до 10 постів цього автора (про Львів, Мінськ, Владімір, Твєрь та ін.) і ні в жодному я не побачила об"єктного бачення, гумору, фантазії, порівнянь, настрою. Всі тексти - як під копірку. Справжнього духу міста та його традиції відчути через його репортажі неможливо. Як така людина взагалі може бути фотоблогером, якщо у неї начисто відсутня фантазія та хоча б якісь літературні навички? Як можна писати про міста, якщо ти взагалі ні бум-бум у стилях будівництва, при цьому маю архітектурну освіту? Жесть. Читати скучно, фото переглядати нецікаво - з таким успіхом я можу бути таким самим тіпа блогером. Люди, які його читають, видать, такі ж обмежені, як і сам автор.

Про Львів вийшло унило, сіро, місцями пошло і достатньо нецікаво. Навіть місцеві родзинки показано якось нехотя, штибу, а це так, нецікаво, але хай у репортажі буде.

У Росії є багато блогерів, які красиво пишуть про міста, цілі райони, країни. Ось, зокрема, приклад справжнього фотоблогера: Варандей

Читаю цей ЖЖ багато років - його автор программер-математик, що добре розбирається в історії, архітектурі, містобудуванні та краєзнавства. У кого є час, почитайте його огляди різних куточків світу і порівняйте із писаниниою вищезгаданого афффтара.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 15:35   #695 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Варламов больше специализируется не на архитектуре, а на общественном транспорте и транспортных развязках, потому основа репортажа - велодорожки, пешеходно-трамвайные улицы и тп. Иногда начал его почитывать, когда во время Майдана был одним из немногих более-менее актуальных русских блоггеров освещавших события.

Добавлено через 1 минуту

Он и не делает статьи, которые стоит читать перед поездкой в город, чтоб знать где побывать, а скорее бытовуха и благоустроенность города, что интересно только жителям или знающим город людям.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 15:38   #696 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
Варламов больше специализируется не на архитектуре, а на общественном транспорте и транспортных развязках, потому основа репортажа - велодорожки, пешеходно-трамвайные улицы и тп. Иногда начал его почитывать, когда во время Майдана был одним из немногих более-менее актуальных русских блоггеров освещавших события.
Олег, де ж тоді згадка про знамениті львівські трамваї, які є одними із найстаріших в Україні?
Нашому трамваю 120 років! Блог КАРПАТИ.INFO - Львівський трамвай: від конки до казки

Якщо він такий крутий блогер, де факти, де дати, де старі фото, листівки, де, в кінці-кінців, фото найстарішого трампарку? Одна нещасна фотка із новим "Електроном" (у мене у фейсбуці лежить не гірша, із кращим ракурсом) і одна фотка відносно нової чеської "Татри".

"Нашему бегемоту - 120 лет!" (с) х/ф "Гараж", 1979.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 15:44   #697 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для TheGhost
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Völkl Gotama '15 + Völkl Step '14 + Salomon 24h '12
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Я прочитала десь до 10 постів цього автора (про Львів, Мінськ, Владімір, Твєрь та ін.) і ні в жодному я не побачила об"єктного бачення, гумору, фантазії, порівнянь, настрою. Всі тексти - як під копірку. Справжнього духу міста та його традиції відчути через його репортажі неможливо. Як така людина взагалі може бути фотоблогером, якщо у неї начисто відсутня фантазія та хоча б якісь літературні навички? Як можна писати про міста, якщо ти взагалі ні бум-бум у стилях будівництва, при цьому маю архітектурну освіту? Жесть. Читати скучно, фото переглядати нецікаво - з таким успіхом я можу бути таким самим тіпа блогером. Люди, які його читають, видать, такі ж обмежені, як і сам автор.
Ну хз, в ньому купа крутєнних постів.
Після його статей про Амстердам - я скорше всього поїду туди цього літа =)

І куча гарячих фоторепортажів з Майдану під час січня-лютого zyalt: Кровавый четверг на Майдане
Чи серія постів про Китай
zyalt: Полет над Китаем
zyalt: Пекин, часть 1
zyalt: Из Пекина в Шанхай!
zyalt: Гуанчжоу
До чого я... а, до того що Варламов достойний журналіст-блоггер.

Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Олег, де ж тоді згадка про знамениті львівські трамваї, які є найстарші в Україні?
Нашому трамваю 120 років!
краще б вони були найновішими
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 15:45   #698 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Jolie, ну, чтоб знать про трампарк, львовские трамваи и тп - надо читать о них. Это статьи, сделанные без подготовки о впечатлении от обычного хождения по городу куда глаза глядят в течении дня(он во Львове был только день). Татру и Электрон увидел - сфотографировал. Остальное видимо не застал.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 16:00   #699 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
Jolie, ну, чтоб знать про трампарк, львовские трамваи и тп - надо читать о них. Это статьи, сделанные без подготовки о впечатлении от обычного хождения по городу куда глаза глядят в течении дня(он во Львове был только день). Татру и Электрон увидел - сфотографировал. Остальное видимо не застал.
Дивний спосіб мислення - щоб погуляти по місту і розібратися у його специфіці, часу не було, а пертися на окраїни міста у спальні райони і фоткати, не пошкодувавши по 20-30 хвилин на добирання час знайшовся. Люди у всі країнах дуже схожі між собою - мене от у його пості здивував момент, де він дивується, що бабульки на лавочці спілкуються одна із одною різними мовами, будучи різними за національностями. Місто ж багатокультурне та багатомовне, тут із назв вулиць на карті зрозуміло, хто тут керував одні чи інші десятиліття і століття, чого дивуватись.

Може я відстаю від життя і не вкурюю тєму сучасних віянь блогерства у плані подорожей, але даний формат текстів особисто для мене виглядає досить скучним і примітивним.

Цитата:
Коментар від TheGhost Переглянути коментар
Ну хз, в ньому купа крутєнних постів.
Після його статей про Амстердам - я скорше всього поїду туди цього літа =)
От про Амстердам, Великобританію вистачило натхнення цікаво написати? А там тексти непогані, хоча я надто не заглиблювалась за браком часу.

Я не хочу здатись ура-патріотом свого міста, однак, пройшовшись вчора центром протягом 30 хвилин, я побачила куди більше цікавих, оригінальних людей та явищ, як в плюсі, так і в мінусі, аніж писалось у більшості туристичних статтей про Львів, прочитаних мною за останні 2 місяці (з періоду Паски). Зокрема, у нас на вулиці вже з"являються люди, які повсякденно одягаються під 1960-ті роки, роблять такі зачіски того періоду і їздять на старовинних велосипедах; раніше я таке лише закордоном бачила. Господіну Варламову або нєповезло із сюжетом, або нє прішло вдохновеніе.

До чого я веду: якщо ти себе позиціонуєш, як блогер-журналіст, що об"єктивно висвітлює життя у різних куточках світу, твоє завдання - це показати тамтешнє життя, яким воно є, а читач сам повинен прийти до висновку, чи це добре, чи це погано. Не люблю, коли мені розжовують думку та пхають до рота вже готовий висновок; у тому ж пості про Владімір я побачила набагато більше російської душі у тих старих будинках, аніж у тесті даного блогера. Писати про одних хороше і цікаво про одне, і нецікаво та унило про інше не є ознакою класу, інакше все це - суб"єктивізм і твоє ставлення, яке нічого спільного із журналістикою не має.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 16:14   #700 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Ок, не будем спорить. Но я думаю, это все из-за того, что во Львове он был день, а в Амстердаме намного дольше.

Кстати, а этот Электрон как? На вид красивый трамвай. Интересно мнение львовян.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кайзервальд, Львов Neon Другие курорты Украины 148 24.12.2018 20:31
Наші зустрічі: Выездное совещание. Львов Sheridan Наши Встречи 101 06.11.2010 01:47
Events: Львiв - FUN Jib Contest waterboy Events: made in Ukraine 15 05.11.2010 23:18
Наші зустрічі: Львiв 4.12.2009 Sheridan Наши Встречи 20 07.12.2009 15:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today128910 (77%)2 (15%)1 (8%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104804638258162833 (61%)1636 (35%)173 (4%)