Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наши города > Города: Полтава
Наши города тема для кучкования по территориальному признаку


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.08.2014, 19:23   #171 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Плану заходів з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР
это ломать. А строить?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2014, 19:42   #172 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ejen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Полтава

Снаряга: Armada TST '11/12, Elan Sling Shot '10/11
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
заходи щодо усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Полтавської області
Ага, выделят деньги из бюджета под "заходи" и пильнут их нарядненько. Про заходи по борьбе с амброзией писали уже. План борьбы составлен, деньги выделены и освоены. А амброзии в округе - леса непролазные : (
Думаю, это не самое главное сейчас - ломать символику СССР
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2014, 20:30   #173 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Цитата:
Коментар від ejen Переглянути коментар
Ага, выделят деньги из бюджета под "заходи" и пильнут их нарядненько. Про заходи по борьбе с амброзией писали уже. План борьбы составлен, деньги выделены и освоены. А амброзии в округе - леса непролазные : (
Думаю, это не самое главное сейчас - ломать символику СССР
ломать можно и бесплатно, на общественных началах, имхо
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom, ejen
Старий 20.08.2014, 21:02   #174 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від ejen Переглянути коментар
Думаю, это не самое главное сейчас - ломать символику СССР
Неистово "за"! Нравится Ульянов - принеси цветочек, не нравится - принеси ночной горшок, пофиг - ничего неси. Хочешь внести ясность - прибей табличку, сколько людей убило это животное. Но нефиг переписывать историю. Это не лучший период, но он же был. Его нельзя забывать и выламывать, хотя бы для того, чтобы еще раз не наступить на те же грабли.

Да хрен с ними, с памятниками! Они кушать не просят, и голубям счастье. За эти деньги нечего срочно построить? В городе идеальные дороги, ухоженные парки, чистые бесплатные общественные туалеты, удобные остановки общественного транспорта, велодорожки, дуракостойкие и классно оборудованные детские площадки?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2014, 21:27   #175 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для saleon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: Elan Magfire 78 168, Salomon X-Wave 10.
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Неистово "за"! Нравится Ульянов - принеси цветочек, не нравится - принеси ночной горшок, пофиг - ничего неси. Хочешь внести ясность - прибей табличку, сколько людей убило это животное. Но нефиг переписывать историю. Это не лучший период, но он же был. Его нельзя забывать и выламывать, хотя бы для того, чтобы еще раз не наступить на те же грабли.

Да хрен с ними, с памятниками! Они кушать не просят, и голубям счастье. За эти деньги нечего срочно построить? В городе идеальные дороги, ухоженные парки, чистые бесплатные общественные туалеты, удобные остановки общественного транспорта, велодорожки, дуракостойкие и классно оборудованные детские площадки?
А вы в мЭры Полтавы не хотите? Я бы за Вас голосовал , честно. Вот так классно все и по делу расписали.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) ejen, Lom
Старий 20.08.2014, 23:16   #176 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Tati
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Полтава

Снаряга: Rossignol experience E83 (2012)
Мы с дочкой тоже поучаствовали в покраске Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  LWYfRHLW-KY.jpg
Переглядів: 154
Розмір:  462,0 КБ
ID:	20003Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pK7TLlH0trk-1.jpg
Переглядів: 153
Розмір:  319,8 КБ
ID:	20002
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2014, 07:42   #177 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
это ломать. А строить?
Да там вроде как немного о другом речь
Цитата:
Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук розпорядився прибрати з комунальних установ символіку колишнього СРСР.
Типа убрать серпы с молотами, гербы СССР и т.д. с гос.учреждений... и заменить на украинскую символику.

Цитата:
Коментар від ejen Переглянути коментар
Ага, выделят деньги из бюджета под "заходи" и пильнут их нарядненько. Про заходи по борьбе с амброзией писали уже. План борьбы составлен, деньги выделены и освоены. А амброзии в округе - леса непролазные : (
Думаю, это не самое главное сейчас - ломать символику СССР
Жень, что за пессимистические настроения?
Хотя с последним твоим утверждением согласен.

Цитата:
Коментар від сергей67 Переглянути коментар
ломать можно и бесплатно, на общественных началах, имхо
Тем более, что у нас только клич брось...

Цитата:
Коментар від saleon Переглянути коментар
А вы в мЭры Полтавы не хотите? Я бы за Вас голосовал , честно. Вот так классно все и по делу расписали.
Та в предвыборных платформах все мягко стелят, да спать потом жестко почему-то!
Но за Лома таки да, - проголосовал бы!
Лом, баллотируйся.:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ saleon :) Lom
Старий 21.08.2014, 14:31   #178 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Стырено с ФБ

"Полтавщина. Край зародження українського дзенпохуїзму. Іноді складалося таке враження шо тут в повітрі персен який-то розпиляють. От десь на заході потоп, всі встривожені, а полтавчани садять городи і з видом "нам всьо похуй" несуть передачі мнсникам.Ніяких нєрвов, всьо як обично сохраняєм дзен, садим картоплю і передаєм надувні лодки кому нада.
Взимку тут тоже всім було похуй, наскільки похуй, шо мєсні алігархи возили людей на майдан даром. І про це ж ніхто не знав. Отак от з ліцом "мені всьо одінаково" взяли і поїхали волонтерити на майдан.
Або от Лубни, за той отпєтий пахуїзм я іноді лубенчан вахлаками називала... А взимку голими руками баби і таксісти стали і спинили і разоружили, автобус з тітушками.
Або от в країні война а тут борьба за урожай, кавуни блядь не вродили, корова тільна, порося не росте, хуйова екологія... от і всі разговори. А між тим в магазині банка для здачі "на потреби армії" і до обід вона повна.
Сьогодні пенсію давали. Прийшла сусідка питає "Таню, а чо з мене на армію не взяли? Казали шо братимуть і не взяли. Треба шоб брали."
Петрович приходив засікрєчєний "ти оце бля знаїш хто на танки собирає?Хочу на танк скинуться. Спиздив у баби тисячу, на пару траків хвате?" Якби ви знали його бабу, ви б діду тут же триждигероя дали.
Поїхали в райцентр. Я в футболці від @ukrfishka на ній великими літерами "бандерівка", баби стоять під банкоматом, вчитуються, радіють "от ловко".
В райцентрі майже в самому центрі двір, з колодязем, біля колодязя флагшток височенний на ньому червоночорний прапор. Ленін встав і пішов... куди пішов я точно не знаю, але мабуть туда куда йому нада. Замість нього чисте повітря і на постаменті петриківський розпис і "Слава україні" і мужикам біля пивнухи вродьби похуй, але чужого осмикують "оце тіки паруські нам тут нинада!".
Якийсь невиносімий край оця Полтавщина... вроді б і похуїзм, а вмєстє с тєм всьо так неоднозначно."
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2014, 17:45   #179 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для lexander
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Burton Ruler, Smith I/O, Smith Vantage, TrekSta Sync
Это так прекрасно, что я даже возьму в работу.
Только надо накопить подобного творчества о разных областях Украины.
Если видели подобные тексты, дайте, плз, наводку.
Ну, или сам напишу. Было бы время. Идея ведь отличная.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa
Старий 21.08.2014, 18:34   #180 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Сорочин Яр, Полтава Jolie Другие курорты Украины 277 04.01.2021 11:58
Корчак, Полтава wwa Другие курорты Украины 134 10.02.2017 21:49

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)