Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наши города > Города: Полтава
Наши города тема для кучкования по территориальному признаку


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.05.2014, 19:20   #151 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для saleon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: Elan Magfire 78 168, Salomon X-Wave 10.
Я думаю буду! Кто еще?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa
Старий 19.05.2014, 19:22   #152 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Я в Киеве.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2014, 08:44   #153 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Полтавские водители написали матерные слова на Супруновском путепроводе / Новости Полтавы



Не, реально! Я в воскресенье был в Полтаве и проезжал по этому участку... подобные мысли и у меня возникали! Там полуметровые ямы и объехать их, если ехать со стороны Половков, можно только по встречке!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2014, 08:59   #154 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для saleon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: Elan Magfire 78 168, Salomon X-Wave 10.
Что говорить про другие дороги если главная кольцевая по которой больше всего транспорта ездит разбита просто в хлам. Второй мост (тот что с Зыгина) не в лучшем состоянии.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa + ejen
Старий 26.06.2014, 09:42   #155 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Да ладно!
В сравнении с Половчанским - мост на Зыгина просто паркет!
А вот вся Маршала Бюрюзова действительно в хлам. А ведь всегда была одной из самых комфортных дорог.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2014, 09:52   #156 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для saleon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: Elan Magfire 78 168, Salomon X-Wave 10.
Как там говорят: какой хозяин - такой у него и дом.

Ладно денег на асфальт, битум и ГСМ, так ведь банально даже кусты которые идут по самому центру корпусного парка уже сколько недель (или может месяцев даже) не обрезаются как раньше, да и в самом парке все заросло такими сорняками.. чтобы навести в этом порядок не нужен асфальт, битум и сотни литров соляры - нужно желание, дать указание и проконтролировать, все!

В общем просто нужно быть хозяином а все остальное это так, отговорки и отмазки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ ejen, wwa
Старий 26.06.2014, 10:42   #157 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
К величайшему сожалению Полтава сейчас переживает далеко не лучший из этапов своего развития. Развитие города, после ухода Кукобы А.Т., практически остановилось.
Пока он был жив, то по мере возможностей, даже будучи не у руля, постоянно и положительно влиял на процессы в городе. С его смертью....
Нет уже давно хозяина в городе, а горожане как-то пассивно наблюдают за тем, как Полтава приходит в упадок.
Жаль.
Но свой родной город я никогда не стану любить меньше. Он прекрасен.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2014, 10:55   #158 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для saleon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: Elan Magfire 78 168, Salomon X-Wave 10.
Согласен на все 100% по поводу Кукобы.

Дело в том что сейчас "сложно достучатся" до местного царя. Вот еле-еле выбили хоть начало работы над восстановлением кинотеатра Котляревского. Он просто уже на глазах рушиться, все падает на голову на остановке - пофиг!

Вот наглядное цирковое представление "мЭра"

Мер Полтави не знайде «дурнів», які б орендували кінотеатри ім. Котляревського та «Колос» / Новини Полтави
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa
Старий 26.06.2014, 11:26   #159 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Какой же Мамай недалёкий! Как был грузчиком без высшего образования, так ним и остался.
Когда его, за продпакеты пенсионерам (аля черновецкий), бабушки избрали
мером, я надеялся, что хоть город чистым будет, он ведь и опыт дворника имеет.
Я ничего не имею против грузчиков, дворников и маляров-штукатуров. Все профессии нужны, все профессии важны и почётны. Если ты профессионал своего дела.
А Мамай - позор Полтавы!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) saleon
Старий 20.07.2014, 19:23   #160 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Wall

Цитата:
Олександр Коба
вчора о 21:24
вітання з Полтави
перевели на амбулаторне у рідні краї, але стан ще відносно задовільний... сто метрів пройдених зараз приносять сильний біль й відчуття близькі до втрати свідомості..

задався питанням, що я тоді зараз можу зробити корисного, паралельно продовжуючи лікування... перший варіант поїхати на блокпост в зону ато й залягти з пмк стаціонарно, на жаль лікарі не дозволяють... тому переходжу до плану Б...

по перше як стану на ноги долучусь тренувати бат. полтава. робота на блокпостах, участь у зачистках, штурмах, прочисуванні, розвідці, дозволяє багато чого розповісти й показати, для тих хто їхатиме на зону. вважаю це своїм обов'язком

ми (зі Зламом) вже зустрілись з полтавським батальйоном небайдужих, й приєднались до їх складу. я закриваю до закінчення АТО, фактично усі наші зламівські проекти, за окремими виключеннями. особисто я не можу після побаченого на сході зараз займатись зараз будь чим іншим крім допомоги своїм побратимам, та військовим і спецпризначенцям яких не знаю, і не розумію, як можна у громадському контексті робити щось, що не стосується даних питань...

ночі під обстрілами, звірства терористів, нестача харчування і звичайної питної води, відсилання на фронт примусово, ненавчених бійців, зради з боку командування, перепродаж амуніції замість того щоб видати бійцям і тд. кількість вбитих і поранених применшена в рази... і все заради того, щоб мирне небо було над іншими містами нашої країни... уявляєте, ви десь увечері веселитесь із друзями в барі, а за якісь триста км під обстрілом у землі відстрілюються ваші однолітки, йдуть у атаку, помирають...

що ми можемо зробити? налагодити максимальну допомогу в зону АТО носки, бинти, кевлар, кетанол, балаклави, підсумки, листи броні, тушонка, вода, і тд. я бував в багатьох частинах ато, і бачив зовсім різне забезпечення, ми маємо зараз можливості доставляти ці ресурси будь якій частині в зоні
тому
1 усі хто хоче допомагати забезпеченню відписуйте з понеділка у приват з приміткою чим ви можете допомогти
2 якщо у вас є знайомі підприємці, спробуйте з ними поговорити, ящик згущенки, бідон меду, гроші на закупівлю кевларів, чи пнв, усе може знадобитись справі. мирне небо - запорука їх справи
3 потрібна буде і допомога у роздачі листівок, інформ роботі, можливо допомозі у транспортному пересуванні і тд
давайте далі більше і прогресивніше доводити, що Полтавщина це регіон, який може підставити плече у скрутну мить, для нашого народу

з.і коли вночі їхали містом, чесно було боляче дивитись на стурбованих молодих людей лише тим щоб нажертись, під гегіт.. поруч гинуть наші брати.. захищаючи ваші мирні вечори.. допоможіть хоч чимось, якщо не маєте можливості самим їхати й захищати країну

з.і.і і ще, хлопці, замість того, щоб кричати в угарі путін-х..ло.. під вікнами, долучайтесь, до батальйонів територіальної допомоги хоча б на кухню...
вибачте якщо когось образив, ще раз дякую усім хто зараз допомагає мені викарабкатись, у мене кращі друзі
прошу відрепостити запис, для допомоги по забезпеченню фронту
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Сорочин Яр, Полтава Jolie Другие курорты Украины 277 04.01.2021 11:58
Корчак, Полтава wwa Другие курорты Украины 134 10.02.2017 21:49

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0265017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95184335247832716 (62%)1475 (34%)191 (4%)