Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Новости > Наши Встречи > Наши Встречи: Говерла 9 января 2010
Наши Встречи по датам и курортам

Закрытая тема

Опции темы Поиск в этой теме
Старый 08.01.2010, 21:56   #21 (ссылка)
Давно на форуме

Сейчас: вне форума

Снаряга: правильна
Цитата:
Сообщение от jurabike Посмотреть сообщение
я їду теж
нет дома вибило, от і не відписувався

а хто забере Ватербоя ?
олег його забере
  Share with Facebook

Старый 10.01.2010, 12:48   #22 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: Salomon ElDictator 2012,Salomon Quest PRO,Salomon STH 16
І опять драстье)
Знову відбулася чергова вилазка на беккантрі)Спочатку планувалося поїхати на Близницю),але дивлячись на невтішні прогнози,та погану ознайомленість з місцевісттю Свидовця було прийнято рішення їхати на Брескул(сусідку Говерли,висотою в 1911м)
Бажаючих назбиралося 12 чоловік.Виїжали 3 машинами в 6 ранку в сторону Заросляка).Дорога була відносно сухою,але туман в деяких місцях не сприяв швидкому пересуванню.Ніхто навіть не міг подумати,що на нас чекає така казкова погода!)
К-ка слів про підйом і спуск - піднімалися на Брескул через метеостанцію на Пожижевській,потім підйом до половини самої Пожижевської,звідти траверс на хребет,а далі і сам підйом на Гору)
Спуск - просто бомба)спускалися в кулуар між Брескулом та Пожижевською.Зверху були заструги,але спустившись в кулуар - сніг був просто шикарний,плюс видимисть - все,що потрібно для класного спуску)Снігу досить багато,топтучи шлях я часто провалювався по пояс в сніг,один наш друг бордер Коля розповідав,що внизу коли він йшов вже по площині,то провалився по шию і ледве звідти вибрався)
потім знову ж таки були стрибки з трамплінчика,де Діма (Вотербой) показав нам майстер клас - 180 з свічу,360 і навіть спробував бекфліп))
А решту судіть по фотках(з мильниці) :cool:

Юрабайк - а що то таке в мене на шиї?)

Ото ті київські)нагору навіть би топлес забігли)

Говерла)

сніжно-льодовий птах на фоні Гори)

Гарбуз)

Юля - які ж то в мене лижки гарні),червоні))))

фото бай Еос)

! Jolie:
Еос що, з вашої тусовки? Ну і ну :wink:
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 09:23   #23 (ссылка)
Райдер-Байкер

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
всавлю і свої 5 копійок
цей тур був кращим за Говерлянський (3 січня), сонячна погода, без морозу, багато (хоч і мокрого) снігу. Зранку ше встиг зробити добре діло - вивів киян на вокзал. Ну їду по центру забирати Гарбуза, бачу як бусік МВ100 тикається в тупіки що сліпе кошеня. Забрав Гарбуза. їду за Кексом а той бус далі крутиться на місці, Підїжжаєм, типу питаю як справи, дивлюсь - за кермом молоде симпатичне дівчиня. рядом хлопчина з джіпіесом з розгубленим видом, не можуть знайти дорогу на вокзал. А в нас весь центр пререгороджений такими клумбочками щоб авто не їздили. А в джіпіесах вони не прописані ))За дві секунди вияснив що вони катали Говерлу, вертаються додому та мають заїхати на вокзал і трохи зблудили...нУ довів їх, попрощався, забрав своїх пасажирів і в ГОРИ! По дорозі звернули увагу що чим ближче до гір тим менше снігу, в Ворохті снігом не пахло взагалі!. Та на Заросляку ситуація покращилась, лижі на плечі і вперед. Підйом, зараза , важкий. Чи то я здохлЄк чи то вгору важко йти, зморився від того підйому. Та на вершині забув про втому, важкий рюкзак і все остальне. Снігу стало всім, він був мокрий , важкий та спуск вдався. Все було супер , глибокий кулуар, страшнючий карниз ... ВАХХХ. Испанец з ЕОSос дропнули величеньку скелю, респект їм.
На Заросляку був трамплінчік і невтомний гарячий Ватербой кинувся його стрибати. Ну просто енерджайзер )

Я за той вас віддихався, попив чайку на базі. Потім познімкували як молодь стрибає, зібралися і в Ворохту до ТРутня. На цей раз ми відловивили все по повній програмі - гаряча сауна, карпатський чай і добрезна грибова юшка. Всі "рубали" так аж за вухами лящало )) Величезне дякую ТРутням за гостинність !

фот у мене небагато, деякі повторюються з Испанцем тому вивішую трішки і чекаєм на придворного парарации Олавіна(якщо його фот не глюкнув від фронтфліпів) )

метеостанція на Пожижевській

я та Кекс

горЄчий столичний козак

ну і два наших

Юля

табличка не така пафосна як на Говерлі

їхати вниз також не дуже легко, перекур

Заросляк

а буквально через пару км ситуація вигляда ось так

всім дякую за компанію, Ватербой молоток
хочу баагато свіжого снігу
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 11:42   #24 (ссылка)
Хрень дилер

Снаряга: Armada INVICTUS & Kufo
Говерла

Всем привет.

Есть огромное желание сходить на Говерлу на следующие выхи. Прогноз пока сопутствует, сегодня-завтра там идет снег
Надеюсь на присутствие веселой франковской тусовки
И Львов, думаю, тоже подтянется

Кто "ЗА"?
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 11:45   #25 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: HEAD Supershape Magnum
Шо з собою треба? На скільки? ...
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 11:51   #26 (ссылка)
salomonovod 33.33..%

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Сообщение от Junior Посмотреть сообщение

Кто "ЗА"?
а как же выборы!!! нельзя страну оставить без "смотрящего"...
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 11:59   #27 (ссылка)
Хрень дилер

Снаряга: Armada INVICTUS & Kufo
Цитата:
Сообщение от Dimalew Посмотреть сообщение
Шо з собою треба? На скільки? ...
Бажання... скоріш за все на один день, але можемо ще один день покатати на Дразі.

Цитата:
Сообщение от igrus Посмотреть сообщение
а как же выборы!!! нельзя страну оставить без "смотрящего"...
No friends in Powder Day...
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 12:06   #28 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: HEAD Supershape Magnum
Цитата:
Бажання... скоріш за все на один день, але можемо ще один день покатати на Дразі.
А шо з снарягою? Ще не був в таких містах з лижами. Не знаю чи мої підійдуть.
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 12:28   #29 (ссылка)
Райдер-Байкер

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
буколижі не дуже пасують, треба шось поширше і подовше, рюкзачок для виноса екіпа на гору, добрі трекові боти,ДУЖЕ дихаючу термобілизну, шолом ДУЖЕ раджу, фонаріки не помішають, енергетики, чай

це якщо коротко, типу на перший раз
  Share with Facebook
Старый 11.01.2010, 12:30   #30 (ссылка)
Недавно на форуме

Снаряга: Black Diamond Element 15
Цитата:
Сообщение от Junior Посмотреть сообщение
Всем привет.

Есть огромное желание сходить на Говерлу на следующие выхи. Прогноз пока сопутствует, сегодня-завтра там идет снег
Надеюсь на присутствие веселой франковской тусовки
И Львов, думаю, тоже подтянется

Кто "ЗА"?
а как добирание планируешь?
  Share with Facebook
Закрытая тема Есть непрочитанные страницы Главная Новые