Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Опросы > Шлем или шапочка?
Опросы мнения пользователей Нашего Форума


Результати опитування: Шлем или шапочка?
Горнолыжный шлем 393 80,04%
Фулфэйс 25 5,09%
Клёвая фапочка 73 14,87%
Голосували: 491. Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.01.2009, 11:56   #91 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Первый сезон, в прошлом году откатался в шапочке
На этот год уже купил шлем, уже катаю в нем и доволен

P.S Берегите головы и все остальное:aha:!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 12:19   #92 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
Так, знаю про таке чудо. У мого брата так закриваються. Я свій оглядала і коли купувала, і коли вже надуло мені . Але ... на жаль немає.

У мене ось такий (чорненький):
Називається так, язик зламати можна: Uvex X-Ride SL Lady IAS
Мда, мабуть, Ювекс вважає, що провітрювати голову потрібно тільки чоловікам, і то тільки в моделях, розрахованих на гарячу голову )))

Дійсно виходячи з фото, не бачу слайдерів, які б закривали вентиляційні отвори. Між тим, можна як мінімум трьома способами вирішити проблему гіпервентиляції мозку
[list][*]купити підшоломник, оскільки в тебе в шоломі має бути система гнучкого налаштування під об'єм голови (IAS)[*]відчепити сзередини тканинну підкладку шолома та заліпити непотрібні дірочки скотчем або ізоляційною стрічкою, або іншим способом повністю закрти протік повітря, повернути підкладку на місце[*]відчепити підкладку зсередини шолома, вирізати з паралону заглушки, що на пару мм більші від вентиляційних отворів, та заглушити цими паралоновими вставками отвори, що досить зменишть потік вітру, повернути підкладку на місце[/list]
ps: А шолом ти обрала досить стильний, за сполученням кольору і малюнку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Kaya
Старий 09.01.2009, 12:49   #93 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
Цитата:
Коментар від Bola Переглянути коментар
Мда, мабуть, Ювекс вважає, що провітрювати голову потрібно тільки чоловікам, і то тільки в моделях, розрахованих на гарячу голову )))

Дійсно виходячи з фото, не бачу слайдерів, які б закривали вентиляційні отвори. Між тим, можна як мінімум трьома способами вирішити проблему гіпервентиляції мозку
[list][*]купити підшоломник, оскільки в тебе в шоломі має бути система гнучкого налаштування під об'єм голови (IAS)[*]відчепити сзередини тканинну підкладку шолома та заліпити непотрібні дірочки скотчем або ізоляційною стрічкою, або іншим способом повністю закрти протік повітря, повернути підкладку на місце[*]відчепити підкладку зсередини шолома, вирізати з паралону заглушки, що на пару мм більші від вентиляційних отворів, та заглушити цими паралоновими вставками отвори, що досить зменишть потік вітру, повернути підкладку на місце[/list]
ps: А шолом ти обрала досить стильний, за сполученням кольору і малюнку.

Перший Віріант мені сподобався найбільше. Jolie мені так і рекомендувала. Треба вибратися на обід і купити поїхати, адже завтра уже на горку.
Інші варінти мені чомусь не до душі. Адже задуває лише на швидкості, а коли трошки повільніше десь їду, в черзі стою, на підйомнику їду - то ті дірочки в самий раз. Думаю, чудо вентиляції припиниться якщо я їх заліплю чимось.

ps: щодо кольору тут справа не проста. У мене на всьому екіпі (ну принаймі тому, що назовні) можна знайти лише два кольори - чорний і білий. Шолом, окуляри Uvex Сorus чорно-білі, костюм чорно-білий, рукавички теж. Чоботи білі. І тільки лижі і лінзи окулярів оранжеві.
При чому я не старалася щось купувати по кольору. Обирала речі, які підходять мені, що було дуже рідкісним явищем. І абсолютно випадково кольори складалися в одне. Шолом, наприклад, просто шукала XS. Ніде не було, а от один чорний попався маленький і з окулярами поріднився.
Мабуть я везуча, бо тепер все під все і під мене підходить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 14:42   #94 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
При чому я не старалася щось купувати по кольору. Обирала речі, які підходять мені, що було дуже рідкісним явищем. І абсолютно випадково кольори складалися в одне...... під все і під мене підходить.
Ну то так детально описала, що тепер тебе впізнати на схилі можна буде і без аватарки )) Тільки-но тепер - задача - до схилу дістатись (я про себе, бо це щастя буде не раніше кінця січня ))))))

Гарної каталки та снігу завтра!:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 16:01   #95 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
[QUOTE=Kayja;12671]Так, знаю про таке чудо. У мого брата так закриваються. Я свій оглядала і коли купувала, і коли вже надуло мені . Але ... на жаль немає.



мона скотчем залепить. Шутка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 16:09   #96 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
2Bola: сам катаю в UVEX X-Ride і коли купував то звернув увагу на те що є моделі в яких отвори закриваються а є в яких не закриваються, щоті що ті називаютсья UVEX X-Ride різниці в ціті теж кажись нема.. так шо це профтик людини яка купувала, хоча іншого варіанту могло небути
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 22:58   #97 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
Перший Віріант мені сподобався найбільше. Jolie мені так і рекомендувала. Треба вибратися на обід і купити поїхати, адже завтра уже на горку.
Інші варінти мені чомусь не до душі. Адже задуває лише на швидкості, а коли трошки повільніше десь їду, в черзі стою, на підйомнику їду - то ті дірочки в самий раз. Думаю, чудо вентиляції припиниться якщо я їх заліплю чимось.

ps: щодо кольору тут справа не проста. У мене на всьому екіпі (ну принаймі тому, що назовні) можна знайти лише два кольори - чорний і білий. Шолом, окуляри Uvex Сorus чорно-білі, костюм чорно-білий, рукавички теж. Чоботи білі. І тільки лижі і лінзи окулярів оранжеві.
При чому я не старалася щось купувати по кольору. Обирала речі, які підходять мені, що було дуже рідкісним явищем. І абсолютно випадково кольори складалися в одне. Шолом, наприклад, просто шукала XS. Ніде не було, а от один чорний попався маленький і з окулярами поріднився.
Мабуть я везуча, бо тепер все під все і під мене підходить.
Ви не повірите, однак на схилі до 2007 року я була як попугай - різнокольрова. Загляньте в мою галерею - в мене була фіолетово-зелена кутрка, білі червики, зелена шапка, білі рукавиці, чорні або білі штани, оранжеві або жовті лижі і сині палки . Так що на рахунок кольорів тут були всі цвєта райдуги .

Дівчаткам, які у шоломах: купуйте, як я і казала, дві речі під шолом: відстопер і підшоломник. Перший- на невеликий мінус і плюсову температуру, другий - на мінусову температуру .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2009, 11:48   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
Вчера купил себе шолом. Марка К2. Сделано в Китае. Надеюсь, что по лицензии. 650 грн. Перемерял кучу. Этот подошел луче других. Жду аж невтерпеж испробовать. В смысле не головой об дуб , а в процессе эксплуатации.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2009, 13:37   #99 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Norik Переглянути коментар
Вчера купил себе шолом. Марка К2. Сделано в Китае. Надеюсь, что по лицензии. 650 грн. Перемерял кучу. Этот подошел луче других. Жду аж невтерпеж испробовать. В смысле не головой об дуб , а в процессе эксплуатации.
Позравляем! ) Даа, это всегда приятно - обкатывать новой обмундирование ) Особенно когда в процессе обкатки понимаешь, что выбор сделан правильно, и ничего не нужно подрезать, подпиливать, подплавлять, заклеивать, запаивать, подшивать и всячески рихтовать.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2009, 13:43   #100 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
2Norik: то шо китай зробив за то непереживай... тепер китай робить норм якість, що іноді европейські заводи так нероблять...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
G: Прическа vs Шлем Apple Женские секреты 56 12.01.2022 16:26
Hand Made: аудио в шлем! Vyacheslav Остальная снаряга 8 27.03.2015 21:53
Реинкарнация лыж, или скиборды на колене aktivator Мастерская 5 04.02.2011 14:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)