Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Опросы > Шлем или шапочка?
Опросы мнения пользователей Нашего Форума


Результати опитування: Шлем или шапочка?
Горнолыжный шлем 393 80,04%
Фулфэйс 25 5,09%
Клёвая фапочка 73 14,87%
Голосували: 491. Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.12.2008, 16:19   #81 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Norik Переглянути коментар
Убедили. Куплю два. А теперь подскажите - где в Ужгороде есть нормльный выбор нормальных шлемов по нормальной цене?
2 Norik
Посмотри на Победы 2 (два) магазина Альпин и Экстрим (вроде), на паралельной Швабской - Адреналин, Кант, На проспекте - Вертикальный мир. Я брал на Победы в Экстриме - Карера. Тогда по цене был сай оптимальный, вместе с очками того же бренда.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2008, 16:26   #82 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
2 Sheridan:

100 %

Добре, що ми вміємо розумнішати :wink:.
І дякую всім, хто взяв участь в моєму переосмисленні шолома - Ваша заслуга.
Тепер я всіх своїх постараюся перевести на шоломи також.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2008, 18:15   #83 (посилання)
Мастер
 
Аватар для Funcarver
 
Зараз: поза форумом
Звідки: så by

Снаряга: Ski-og lurer
Цитата:
Коментар від Skirental Переглянути коментар
А по чем? Интересно с оригинальным Маплюсом сравнить...
170 Евро
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2008, 18:24   #84 (посилання)
Мастер
 
Аватар для Funcarver
 
Зараз: поза форумом
Звідки: så by

Снаряга: Ski-og lurer
2 Norik:

Хороший шлем будет стоить 100 евро и больше.

Думайте сами, решайте сами иметь или не иметь. И насколько дорога Вам ваша голова.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2008, 18:40   #85 (посилання)
ev
Старый лыжник ))
 
Аватар для ev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Girish 185 10/11, Nordica Enforcer 185 08/09
2 Kayja
Самое интерестное, что ощущение комфорта/дискомфорта очень относительное. Если шлем/очки /ботинки не доставляют каких-либо объективных проблемм - давит/запотевает/натирает, об этом эквипменте очень быстро забываешь в процессе каталки. После двух лет постоянного катания в хорошем шлеме у меня возникает ощущение дискомфорта именно когда я без него. Это уже на уровне подсознания!
Так же получилось и с г/л маской. После того, как давным-давно купил свой первый классный Скотт - с двойным фильтром, хорошей вентиляцией и обзором - маску практически не снимаю. Уже поменял третюю, но привычка осталась
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2008, 08:29   #86 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
2 Norik
Посмотри на Победы 2 (два) магазина Альпин и Экстрим (вроде), на паралельной Швабской - Адреналин, Кант, На проспекте - Вертикальный мир. Я брал на Победы в Экстриме - Карера. Тогда по цене был сай оптимальный, вместе с очками того же бренда.
Спасибо:aha:.Помониторю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2008, 10:16   #87 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
Спершу проголосувала за шапочку. ...

Відкаталася в шоломі перших в житті два дні. Враження:

1. Якщо чесно, то все ж таки шолом - менш природній головний убір, аніж шапочка. Все сидить добре, але щільно. І саме присутність отої щільності трошки давить на голову. Але це на якість скользіння не впливає. На самопочуття чи настрій теж.

2. У вентиляційні дирки задуває на швидкості. Було би навіть добре, якби те повітря не було таким холодним. Маска (балаклава) була затонка і не рятувала (від холоду). Прийшлося капюшон одягати поверх, хоча в цьому, знову ж таки, не було жоднісінького дискомфорту. Але я так відчула, що коли буде тепло, то вентиляція буде дуже милим плюсом.

3. Все решта - супер. І тепло і не жарко. Зручно, спокійно, надійно! І дуже класно окуляри сидять, ніщо нікуди не сповзає.
Тепер ніде без нього не поїду.

Переголосувати можна ??
to Kayja:

Можливо, ви просто катались без підшоломника чи без віндстопера - у морозну погоду без них у самому шоломі холодно. Навіть при плюсовій температурі під шолом задуває, що вже й казати про такі морози, які були цими вихідними.

Якщо морозна погода, то все-таки краще кататися у підшоломнику - сама їздила цими вихідними і відчула, що у віндстопері трохи холоднувато все ж таки. А от у плюсову або -1-2 С віндстопер саме воно - і не холодно і не задуває. Тож раджу вам мати і те, і те, якщо ви плануєте багато кататися :ok:.

Якщо ви зі Львова, раджу вам зайти у такі магазини:
- якщо ви плануєте придбати віндстопер - магазин "Горгани.ком", навпроти ТЦ "Магнус" на вул. Городоцькій;
- якщо ви плануєте придбати підшоломник - магазин "Фанатік-спорт" на вул. Глибокій 8 (бічна вул. С. Бандери, навпроти головного корпусу університету "Львівська політехніка").
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Kaya
Старий 09.01.2009, 11:26   #88 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Yurik_7_ Переглянути коментар
Вчора в магазині бачив шльом Rossignol свого розміру за 324 грн , але мене смущає червоний колір, сьодні або завтра візму свої окуляри(маску) і піду міряти якщо підійде то скоріше всього що куплю. Я бачив такий самісінькій шльом в іншому магазині тільки чорного кольору за 1000 грн, і різниця тільки в кольорі.
Доречі, зверни увагу на те, що це можливо моделі випуску різних сезонів, 324 - може бути попередньої зими, а 1000 - цього сезону.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 11:43   #89 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
Спершу проголосувала за шапочку. ...

Купила [шолом], потішилася, поїхала, одягла, стала в чергу. Дивлюся кругом - нікого в шоломах нема . Думаю, оце так вирядилася.

2. У вентиляційні дирки задуває на швидкості. Було би навіть добре, якби те повітря не було таким холодним. Маска (балаклава) була затонка і не рятувала (від холоду). Прийшлося капюшон одягати поверх, хоча в цьому, знову ж таки, не було жоднісінького дискомфорту. Але я так відчула, що коли буде тепло, то вентиляція буде дуже милим плюсом.
А ти подивись, можливо, в шоломі десь є отвори, які закриваються повзунком або кнопочкою якось - обстеж свій шолом, це може обернутися приємними сюрпризами!

ps: Прихвано так похвалюся: після майбутнього наступного катання зміню аватар на такий, що буде відповідати першому виходу на сніг вже в шоломі ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2009, 11:54   #90 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
Цитата:
Коментар від Bola Переглянути коментар
А ти подивись, можливо, в шоломі десь є отвори, які закриваються повзунком або кнопочкою якось - обстеж свій шолом, це може обернутися приємними сюрпризами!
Так, знаю про таке чудо. У мого брата так закриваються. Я свій оглядала і коли купувала, і коли вже надуло мені . Але ... на жаль немає.

У мене ось такий (чорненький):
Називається так, язик зламати можна: Uvex X-Ride SL Lady IAS

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
G: Прическа vs Шлем Apple Женские секреты 56 12.01.2022 16:26
Hand Made: аудио в шлем! Vyacheslav Остальная снаряга 8 27.03.2015 21:53
Реинкарнация лыж, или скиборды на колене aktivator Мастерская 5 04.02.2011 14:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)