Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Опросы > Стаж катания
Опросы мнения пользователей Нашего Форума


Результати опитування: Горнолыжный стаж (сезонов)
1 37 11,28%
2 47 14,33%
3 38 11,59%
4 24 7,32%
5 23 7,01%
6 19 5,79%
7 20 6,10%
8 13 3,96%
9 3 0,91%
10 и больше 104 31,71%
Голосували: 328. Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.02.2010, 20:45   #91 (посилання)
Маргарита
 
Аватар для edelweiss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород-Киев

Снаряга: ELAN race gs 2011
Первый сезон в Кострино г.Красия 1997 год,катание не удалось полдня провели в мучениях и учениях,но в итоге у меня получилось пару первых в жизни поворотов, но когда возник вопрос "А как тормозить", прозвучал ответ "Головой в снег".Но желание не отпало и ,как видим , до сих пор не отпадает!Но до этого была предистория , было мне ,если не ошибаюсь года 2 или 3 - тогда родители поставили меня на жёлтые пластиковые лыжи, я проехав меньше 1-го метра упала и заплакав, сказала, что БОЛЬШЕ НИКОГДА В ЖИЗНИ НЕ ВСТАНУ НА ЛЫЖИ. Прошло 7-8 лет,я забыла о своей обиде на эти " странные штуки " и решила попробовать снова! С тех пор катала в Кострино, Славске, в Турции на г.Улудаг, на Драгобрате, на Буковели, в Тисовце, и даже в Полтавской области с.Стаси, в Киеве, на г.Плишка, на Щербине, словом, всё сразу и не вспомнишь!
Получается стаж моего катания составляет полных 13 лет, можно конечно учесть перерыв на 2 сезона и получим 11. Спасибо большое Fankarveru за моё яркое возвращение в "семью" лыж!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2010, 22:16   #92 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
А у меня стаж катания уже 15 дней и все в этом году, сначала Мигово Черновицкой области, потом Полтава и наконец Подобовец, целых 6 дней!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.03.2010, 22:26   #93 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Schummi1
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Rossignol World Cup RX 2008, спортцех, Head i.SL World Cup Rebel 2015, bike Scott Reflex 10
З 1980 року. Причому все почалося з черевиків Альпіна Демон, за якими ми з друзями зробили вилазку в "нелижне" місто Рівне. У Львові шансів купити такі модні на той час черевики не було жодних шансів. Розвідка донесла, що в Рівному черевики ПРОСТО СТОЯТЬ В МАГАЗИНІ. Ми в трьох зібрали всі наявні матеріальні засоби, поназичали ще скільки могли і на літаку!!! вирушили в Рівне. Туди літав Ан-2 "Кукурузник". Квиток коштував 9 крб. Ми виявилися 3-ма єдиними пасажирами, з чого пілот був дуже не задоволений, бо вже збирався додому.
Успішно придбавши по 3 пари черевиків і реалізувавши частину їх у Львові зовсім по їнакшій ціні, кожен з нас став практично на шару щасливим власником ПЛАСТИКОВИХ лижних черевиків. А маючи таке чудо техніки, ми вже не мали жодних шансів уникнути долі лижників.
Рік возився на Політехніку, після чого вважаючи себе Стенмарком перебрався на Тростян. Якщо зважити, що в міжсезоння я розжився на кріплення Salomon 727 і лижі K2 610-FO , то світ належав мені!
На моє щастя центральний схил Тростяна дуже швидко вибив мені з голови всі ілюзії. Друзі встигали зняти лижі, перекурити і знову вбратися, поки я робив 3 - 4 поворти. Першим поворотом, який я освоїв, був балетний поворот на місці з переставлянням лиж (десь недавно прочитав, що кожний інструктор має починати навчання учнів з вивчення такого повороту, був дуже здивований, бо про такі високі матерії ми тоді не знали, просто інакше я б під лісом не розвернувся). Перший спуск я "закінчив" грандіозним падінням з розгону в ноги задоволеної черги, яка дуже тішилась з піжона в дорогій екіпі, який не вміє їздити.
Потім основним стимулом для швидкого спуску була перспектива їхати до Славську на лижах, якщо не встигнеш на гусеничний трельовщик, який тоді єдиний їздив на Тростян (не рахуючи динамівського ГАЗ 66 для спортсменів).
І так я добрих 23 роки проїздив в Славськ на Тростян. Потім були Подобовець, Пилипець, а далі, потихеньку, Польща, Австрія (в 2001 встав на карви Volkl P40), Гудаурі, Буковель. В середньому катаю по 30 днів в рік (з них до 10 днів в великих горах). Добре, що Бог дав роботу поблизу Буковелю, час та можливості для любимого хоббі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.03.2010, 23:25   #94 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для brollic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: elan magfire 78
В этом году мой первый сезон. Хотя до этого пришлось покатать 2 дня в пустыне на склоне Ski Dubai куда меня просто «силой» затащил мой товарищ
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.03.2010, 23:29   #95 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Dolce Переглянути коментар
....

Воооот...
Теперь мои ощущения от каталки сравнить можно только с одним..

.......
з чим? А може з КИМ?
Щоб не було офтопом добавлю Стаж катания

Востаннє редагував Albertowych: 14.03.2010 о 00:56.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2010, 12:23   #96 (посилання)
fckng special!
 
Аватар для Dolce
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Giant XTC Advanced customized, Elan Ripstick 94W 2017, Völkl Pyra 2015, Elan Mystic Magic 2011
2 Albertowych

Просто поделилась впечатлениями и эмоциями... Сложно найти что-то более приятное для сравнения..

Пардон, если Вас это смутило обещаю быть хорошей девочкой и больше не приводить подобных примеров..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2010, 12:41   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Діліться враженнями, діліться ,прошу вибачення, якщо моє питання Вас смутило. Шютка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2010, 16:52   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Не могу не поделится своими ощущениями, тем более, что только вчера вернулся из Буковеля, наверно в этом сезоне крайний раз катался.
На лыжи стал случайно 23.03.09. По служебной необходимости переехал из столицы в Луцк и коллеги предложили поехать с ними на Бук. На вопрос, " Что с собой брать?" ничего внятного не услышал и мой первый выезд был офигенно ярким ( до сих пор стыдно). Я умудрился выехать в пуховике, кепке, джинсах и кожаных перчатках ))) Экзотичней чем я никого в тот момент в буке не было ))) Самый фанатичный и опытный лыжник из моих коллег взылся нас учить (со мной было еще 2 девушки). Первый спуск с 5-ки у меня занял 3 - 3,5 часа. Потом нас потянули на красную 2-ку и тут я сдался. Во второй день съехал (сполз плугом) 2-3 раза и все. Но видно вирус гор уже проник в мой организм и за весну-лето-осень я прочитал кучу книжек, накупил кучу снаряги и достал всех вопросами "когда едем". Первый и второй раз в Буке в этом сезоне дали мне понять, что катать я просто еще не могу и не умею, поэтому после двух корп. вылазок ( в сумме 4-ре дня), я психанул и поехал на 6-7-8, взял инструктора (два дня по 3 часа) и 2 дня катался с ним. На конец второго дня я и он уже ощутили небольшой прогресс и довольные расстались. Третий день накатывал и кайфовал от своих успехов... Крайний выезд ( 13-14 марта) прошел на ура... кайф от процесса управляемой езды, попытки "превышения" скоростей, утренние пустые склоны и свежий пухлячок))). Теперь мечта в следующем сезоне попасть в школу "Актива" и научится управлять лыжами по настоящему. Короче заболел и все мои близкие и коллеги уже привыкли и смирились с моей болезнью, а многие уже завидуют ))

На фотках "эволюция", комментировать какие периоды ранние и какие поздние, я думаю необходимости нет ))
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  !IMG_2515.JPG
Переглядів: 178
Розмір:  122,6 КБ
ID:	6545  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC04231.JPG
Переглядів: 184
Розмір:  81,2 КБ
ID:	6546  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2010, 00:03   #99 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Onil
 
Зараз: поза форумом
Звідки: LVIV

Снаряга: ElanRaseSL, ElanSpeedWave12!
у всіх Polsport був, а я мав Head, але такий старий, що в перший день навчання в мене канти повилазили назовні та лижі розслоїлись ну, а потім стандартно - Polsport, Mladost, Head потім вже не памятаю, потім Solomon equip, pilot, і вже десь 5 років різні ELAN.
Зараз в сезон їжджу близько 10-15 разів в середньому до 15-18 лижоднів (робота не дозволяє), а в інституті до місяця часу в сезон набігало......:ski ing: може це не багато, зато класно!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2010, 08:35   #100 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для 5_grn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів-Сколе

Снаряга: Rossignol 9X World Cup Gold T Box [2006]
Цього року буде ювілейний 20-ий сезон . Із лиж вже навіть не памятаю на чому їздив, здається було все крім Атоміка як не дивно. А останіх 3 сезони катаю на Росінйолах WC - задовільняють на 100%
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
SNB: урбан-споты для катания Rain Доски в сторону 12 26.10.2010 23:57
RB: Ужгород. Роллер-споты waterboy Роллер территория 23 05.08.2010 06:50
Обслуживание лыж во время катания Bola Мастерская 36 07.12.2009 18:21
RB: Днепропетровск. Роллер-споты waterboy Роллер территория 7 25.10.2009 10:30
Техника катания (история) Sheridan Карвинг: техника катания 2 12.12.2008 22:05

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0255017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95174335247832716 (62%)1475 (34%)191 (4%)