Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Опросы (https://extreme.com.ua/forum/31-oprosy/)
-   -   Как мы катаем? (https://extreme.com.ua/forum/oprosy/1094-kak-my-kataem.html)

Sheridan 17.10.2008 22:04

Как мы катаем?
 
Преимущественная техника катания на подготовленных склонах?

Карвинг или классика?

Варианта ответов специально два :) Вчитайтесь: "преимущественная на подготовленных" :)

Traffic_Jam_[TJ] 18.10.2008 18:10

я лох :)))))))))))

Sheridan 18.10.2008 21:21

Цитата:

Коментар від Traffic_Jam__[TJ] (Коментар 6569)
я лох :)))))))))))

Чо вдруг? :pardon:

StasV 20.10.2008 17:08

Вопрос неоднозначный, ибо во фрирайде присутствует и та и другая техника ... конечно предпочтительней карвинг , но иногда приходится и попрыгать :)

Цитата:

Варианта ответов специально два Вчитайтесь: "преимущественная на подготовленных"
Каварный :crazy:

Добавлено через 36 секунд

Хрен с ним ... карвинг :)

Neon 20.10.2008 17:19

подавляюча більшість катається ПЛУГОМ :))) і їм пофіг на карвінг і класику... покупляли собі лижі за Х000$ (X від 1 до 9) :) а кататись не навчились...

Sheridan 20.10.2008 17:56

Злой ты, Неон. Хотя твои слова недалеки от правды. Я за 7 дней каталки в Буке хорошо катающими видел только бывших спортсменов. По сравнению с той же Польшей в Украине совсем всё грустно. Пока грустно.

Jolie 20.10.2008 21:20

Цитата:

Коментар від Neon (Коментар 6645)
подавляюча більшість катається ПЛУГОМ :))) і їм пофіг на карвінг і класику... покупляли собі лижі за Х000$ (X від 1 до 9) :) а кататись не навчились...

Як не прикро констатувати факт, але Неон таки правий: народ наразі більше понтується, аніж катається. Цього року при зустрічі з народом з сусіднього дружнього форуму мене відверто діставало, коли люди кілька разів запитували і підколювали: чого, мовляв, я катаюся у своїх старих черевиках замість того, щоб купити собі нові і модні, в тебе що грошей нема? Як пояснити людям, що мої жорсткі старі австрійські Даштайни мені більше до душі і зручніші, аніж ті нові наворочені (як на мене, нічим особливо не кращі) румунські росіньйоли/атоміки тощо, якими завалені наші магазини? Як пояснити, що мені паралельно що вони думають про мій одяг, спорядження, бо я ношу те, в чому мені зручно і комфортно?

А розмови на форумах! "Я купив собі то, сьо, на минулорічному не буду кататися, бо то вже не модно, ось на цій машині зручніше їздити на Буковель, а твоя ацтой" і т.п. Без посмішки та іронії неможливо читати подібні повідомлення. На жаль, народ у нас звик зустрічати по одьожці, і питання на зразок чого я не міняю кожного сезону рукавиці, куртку, штани, лижі, черевики наразі не є і в майбутньому не будуть рідкістю. А після такого спілкування відпадає бажання взагалі знайомитися з людьми в реалі.

Albertowych 21.10.2008 06:25

То Jolie То це ви класикою катаєтесь? ;)

Jolie 21.10.2008 09:02

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 6654)
То Jolie То це ви класикою катаєтесь? ;)

Цікаво, з чого ви зробили такий висновок :mosking:. На жаль, я б більше схиляюся до другого варіанту, хоча, якщо чесно, мені важко сказати як я катаю - я далеко не спец, мені подобаються елементи і одного, і другого стилю, тому в даному опитуванні я ще взагалі не голосувала :oops:.

griig 21.10.2008 09:50

Согласен с Traffic_Jam__[TJ]. Аналогично. наверное лох тоже. Поэтому не голосовал. Катаюсь вроде давно и стараюсь кататься везде по мере возможности и времени. Просто получаю удовольствие. Учился на классике и классикой. Сейчас что-то коректирую. Ну да ладно...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:58.