Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Опросы (https://extreme.com.ua/forum/31-oprosy/)
-   -   Где Вы планируете кататься? (https://extreme.com.ua/forum/oprosy/808-gde-vy-planiruete-katatsya.html)

Sheridan 14.09.2008 14:52

Где Вы планируете кататься?
 
ОПРОС: Ваши планы на предстоящий сезон.

Места катания. Можно указывать несколько курортов одновременно.

В комментариях можете указывать конкретные курорты заграницы и длительность поездок.

Sheridan 14.09.2008 18:09

Ну, начну я, хоть и 9 человек уже успело проголосовать.

Значиццо так. Мы, конечно, молимся на снег на Красии. Гора лучшая своим разнообразием и близостью к нам. 65 километров всего. Утром в 9 - кофе в "Меделине" и в 10 ты уже в креселке.

Драгобрат - святое, но по возможности и погоде. Буковель - редко, постараемся поймать идеальную погоду в будние дни. В выходные катание на Буке смысла не имеет.

Пилипец и вся Боржава - только на свежий снег. Раз 10 думаю поймаем :)

Австрия - 1-2 дня после ИСПО, типа по работе.

Shurik_1497 14.09.2008 18:27

5-6 дней в ясне, если дадут шенген.... в противном случаи 6-8 дней в Буке. галочку ставлю возле "другое"

Lyudalyu 14.09.2008 18:29

У нас тоже на этот сезон наполеоновски планы!
Обязательно будет Драгобрат, Славское и Грузия(Гудаури). А ПилиПодобовец с Буковелем конечно хочеться попробовать, но будем посмотреть как оно получиться :)

Traffic_Jam_[TJ] 14.09.2008 20:52

драгобрат - святое
открытие там конечно же ну и еще за сезон несколько развков хотелось бы
бук по возможности
австрия - дней 8
словакия 1-3 дня
красия - если будет снего - то и там засветимсо :)

Еще планировалась грузия но в связи с последними событиями - как-тго не хоццо.

Neon 14.09.2008 21:04

надіюсь 14-20 жовтня в австрії(якщо сніг буде)
драг - однозначно і багаторазово
славськ - якшо сніг там буде
бука - цікаво однако :) скільки катаюсь на буку ні разу не попадав
красія - казали шо гарна горка... (шей вигідно друзі близько живуть)

тепер все впитається в 1) сніг 2) час 3) гроші ( 1=2=3 по важливості :) )

p.s. МИГОВО то де :crazy:

Jolie 15.09.2008 09:12

Думаю, що "географія" лижних курортів цього сезону не дуже відрізнятиметься від минулорічних років:

грудень - Славське, одноденні виїзди (швидко темніє, тому катаєшся максимум до 15:30, в четвертій дня вже додому їхати можна).

січень - аналогічно, період новорічних та різдвяних канікул, ціни захмарні, черги, одно-дводенні виїзди починаючи з середини місяця).

лютий - Буковель (абанементів купа, треба викатувати - переважно будні дні із захопленням суботи); якщо буде сніг, то обов"язково Пилипець - минулого року там не була через постійні дощі (а шкода, бо гора достойна і цікава, вартує принаймні одного уїкенду).

березень - Буковель (якщо будуть сприятливі погодні умови) та Драгобрат - поступове переміщення у високогір"я. :wink:

квітень - Драгобрат (вихідні дні).

"Темная лошадка" сезону - Красія; інтрига страшенна - якщо буде можливість, хотілося б цього року поїхати і спробувати :wink:.

Закордон - навряд чи, скоріше "ні", ніж "так"; цього року пріоритети трохи інші, хоча на майбутнє дуже б хотілося і в Австрію, і на Чегет, спробувати "ті " гори :oops:

Lone-person 15.09.2008 09:41

Красия... соскучился, надеюсь что таки там будет хорошо...

Драгобрат- думаю что комментировать нет смысла

Буковель- хоть мне было очень страшно, но курорт интересный, надеюсь посетить пару-пять дней

Если Элан Украина будет что то делать в сезоне- например тесты... покататься с ними

Заграница- точно нет

Sheridan 15.09.2008 10:38

С громадным интересом слежу за Драгом и Буком. Ноздря к ноздре идут :)

Фрирайдеры, если шо, я с вами. :friends:

jurabike 15.09.2008 16:41

проголосував і за Бук і за Драг

на Бук купив шаровий чи то пак АКційний абонемент на 20 днів собі та 2 по 100 підйомів дружині та дітям.

ну і Драг стає все цікавішим. Особливо в форматі того що поміняв універсальні лижі на твінтіпи.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:18.