Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Для чого лижнику палки?
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.12.2008, 15:47   #71 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
За наполягання громадськості, всі два дні каталки був з палками, мало того я з ними катався. На щастя мені не довелось тикати ними в атакуючих ломів (не було таких), ставити заслон, і підбирати ними же гроші в панорамі. Навть при катанні короткими дугами (натяк на годіль), не знадобились вони, мені комфорніше було возити їх дві в одній руці
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2008, 18:15   #72 (посилання)
Прорайдер-Классик
 
Аватар для UncleStas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Next 9, Rossi 9S Oversize, Head BigEasy, Nordica HotRod Modified, Nordica Dobermann RC P
Цитата:
Навть при катанні короткими дугами (натяк на годіль), не знадобились вони, мені комфорніше було возити їх дві в одній руці
Понятненько... не расстраивайтесь, Альбертович, что не получается.

Палки - сложный элемент техники, и требует настойчивой работы. Но возить их в одной руке - бесполезно, это все равно что возить в сумке словарь в надежде выучить таким образом иностранный язык ;-)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2008, 18:45   #73 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Балик
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Краматорск

Снаряга: Elan MagFire8 2007 Rossignol Bandit SC80
В субботу катался на "Аляске" на верхнем склоне без палок. Поначалу - чайник чайником. Booldozer не даст соврать. Под конец каталки приспособился, даже начало нравится. У меня та проблема, что я учился "классике", да и на "Аляске" верхний склон довольно пологий. В эти выходные будет работать нижний склон, там круче. Попробую там, отпишусь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2009, 18:40   #74 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Нарешті
Цитата:
Коментар від UncleStas Переглянути коментар
........палки могут закрепощать и будут ему мешать
Правда визнаю, що цитата обрізна
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2009, 15:44   #75 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
моя коліжанка, яка ледь їде по червоних трасах і впевнено падає (ну вже трохи менше), вирішила, що палки їй більше не потрібні. виявляється, що палки потрібні початківцям, а далі, як тільки ти думаєш, що "профі" - все, палки геть. і то нічого, що вона ще плугом їде...а ще вона боїться виколоти собі очі тими палками - я все сміюсь, що палиці за ручки треба тримати, а не вгору вістрям... короче, від незнання і до лома недалеко.
от побачить вона Альбертовича на трасі, і подумає: а чим я гірша?
зі мною теж цікава забава трапилась: цього четверга на 8 гарно каталась, в мене палка під підйомник впала, я її на руку не встигла зачепити, і забула. от їхати мені, а я не можу - паніка панікою: не знаю, в яку руку покласти єдину палицю, не можу рушти з місця, страх пройняв до неможливості...ну як без неї, рідної, повернути (хоча я уколи не роблю, але палиця в руках для рівноваги і впевненості)короче, йшла перпендикулярно до схилу метрів зо 50-100 до своєї палки, люди згори , певне, думали, що якась мантелепа їхати не вміє. коли взяла її в руки - тоді аж поїхала. при чому на цій гірці я 3 роки тому вагітна практично сама на схилі катала без проблем (з палицями).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2009, 16:26   #76 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Палки є обовязковим атрибутом гірськолижника, для навчання правильному і впевненому стилю каталки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2009, 21:00   #77 (посилання)
Будущий прорайдер
 
Аватар для Yurik_7_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: -/ K2 Active flex exotech
Я без палок не можу їздити, ніби їх і не використовую але завжди з ними, якось впевненості мені надають. А мій друг, в нас однаковий стаж катання, їздить без палок і каже йому так зручніше. Ну але чомусь всі профі що показують по каналі діскавері їздять з палками, значить таки вони потрібні.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2009, 13:25   #78 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Початок.....Тепер я знаю що для відпрацювання техніки тринадцяті САМОЄ ТО Розігрівшись на добиранні сюда, тут я почав пробівати їхати з палками по справжньому. Всеж таки м'язева пам'ять залишаєтся, навіть каталка без патичків цілий сезон, не змогли в мені вбити, укол-розгрузка-поворот-ангуляція-укол. ПЄСНЯ, я як заново народився, такого кайфу на такому снігу не було вже багато років. Але птички заважали карвити, згадував свої настанови "руки з палками вперед", тяжко без гарбузів, так і хочется локоточки в сторони палочки поближче до серця. Ніззззя. Сказав я собі, але руки з палками жили самостійним життям. Значить треба треніруватись більш усердно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2009, 14:53   #79 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Альбертович! " Палки є обовязковим атрибутом гірськолижника, для навчання правильному і впевненому стилю каталки" - зроблено дуже правильний висновок.
Вітаю Ваші щирі наміри до прогресу у катанні.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2009, 15:05   #80 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для iglav
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Жмеринка
На серьезном склоне без палок делать нечего. А уж на глубоком крутом целяке, где приходится выпрыгивать - особенно.
Без палок - только карвом, неочень крутой склон после ратраков. Буде вам крутой уклон с буграми - без палок хреново. А по гладкому, как после утюга склону мне не интересно...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Палки для фрирайда sergeij50 Снаряжение для фрирайда и бэккантри 131 26.01.2019 13:26
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
Треккинговые телескопические палки Jolie Снаряжение и трёп 21 30.06.2015 09:36
RB: Как сделать ворота для роллер-хоккея Vyacheslav Роллер территория 7 08.05.2015 21:10
Слэклайн: Правильные стропы Rio Слэклайн 67 10.05.2014 13:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)