Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Для чого лижнику палки?
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.08.2009, 22:14   #111 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для drunkmaster
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Czar, Dynafit Radical, Dynafit Vulcan, Beacon_Mammut Barryvox Pulse
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
неварта з такого боку порівнювати лижі і борд... а палки в фрірайді потрібні на всіх етапах.. на підйомі.. і на спуску...
лазив фрірайдити на Гембу, Стіг, Чегет. при підйомі потреби у палках не відчував, та і в гірських походах також без палок завжди вгору пру )
а вниз... ну як кому, я катаю, нормуль. по пухляку як по маслу, летиш собі і сніг гладиш долонями, задоволення неймовірне! по жорсткому прибитому снігу просто більше корпусом відпрацьовую, руки тримаю зігнутими біля корпусу або розвожу для балансу.

я не скажу що це єдино правильно але це цілком можливо. я отримую кайф, інакше знову повернувся б до катання з палками, я ж не мазохіст )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2009, 08:13   #112 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від drunkmaster Переглянути коментар
........ руки тримаю зігнутими біля корпусу або розвожу для балансу.

я не скажу що це єдино правильно але це цілком можливо. я отримую кайф, інакше знову повернувся б до катання з палками, я ж не мазохіст )))
нерешті знайшлась людина, погляди якої на цю тему я поділяю повністю. І хоча почав катати з палками, продовжую стверджувати і надалі, палки не є необхідним знаряддям для каталки. Без них також нормальок. Що стосуєтся бордерів, то є один преставник цих снігозалежних, який чудово на борді з патиками ганяє.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2009, 13:31   #113 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для [Toxa]
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Rossignol S5
После того, как я сломал палки, некоторое время катался без них... Понравилось.
Потом, встретил одного человека, МС по слалому (кажется)... Так он учил меня кататся без палок и сам так катался... Учил именно карвинговой технике. Без палок приходится ещё больше работать руками и верхней частью корпуса.
А по поводу отталкивания... У меня без палок даже лучше получается. Ведь на роликах или коньках народ без палок отталкивается? Вот и я так же...

Правда, в глубокой целине - х.з. как оно там будет...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2009, 13:49   #114 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від [Toxa] Переглянути коментар
После того, как я сломал палки, некоторое время катался без них... Понравилось.
Потом, встретил одного человека, МС по слалому (кажется)... Так он учил меня кататся без палок и сам так катался... Учил именно карвинговой технике. Без палок приходится ещё больше работать руками и верхней частью корпуса.
А по поводу отталкивания... У меня без палок даже лучше получается. Ведь на роликах или коньках народ без палок отталкивается? Вот и я так же...

Правда, в глубокой целине - х.з. как оно там будет...
Немає такого звання МС по слалому, слалому-гіганту, сурер гіганту і швидкісному спуску. Є звання МС з гірськложного спорту. Може розказував МС по слалому, як слаломну трасу без палок ходити?
Роліки і коньки зовсім другий компот.:aha:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2009, 13:52   #115 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
Bob_Kneissl якщо брати NS то ролики якраз той компот
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2009, 14:01   #116 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
Bob_Kneissl якщо брати NS то ролики якраз той компот
Цілком згідний з тобою.:aha:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2009, 14:19   #117 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для [Toxa]
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Rossignol S5
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Немає такого звання МС по слалому, слалому-гіганту, сурер гіганту і швидкісному спуску. Є звання МС з гірськложного спорту. Може розказував МС по слалому, як слаломну трасу без палок ходити?
Роліки і коньки зовсім другий компот.:aha:
ммм.. значить, з гірськолижного спорту. Але факт того, що він катається просто блискавично остається фактом...

Ролики то може й другий компот, але я казав про принцип відштовхування....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2012, 15:27   #118 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Харизмат
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
А новичкам лучше взять инструктора, а уж он и расскажет про палки и все остальное.
Спасибо за предложение, но врядли будем прибегать к услугам инструктора. Пару слов о палках все же хотелось бы услышать.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? dik
Старий 09.01.2012, 23:16   #119 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для SkiMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: HEAD Chip Monster
Цитата:
Коментар від Харизмат Переглянути коментар
Спасибо за предложение, но врядли будем прибегать к услугам инструктора. Пару слов о палках все же хотелось бы услышать.
Краще повчитись зразу в нормальній лижній школі , ніж потім переучуватись знову-ж таки в нормальній лижній школі.(з власного досвіду). Після отриманого результату затрати видаються дріб`язковими.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2012, 01:48   #120 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Харизмат
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від SkiMax Переглянути коментар
Краще повчитись зразу в нормальній лижній школі , ніж потім переучуватись знову-ж таки в нормальній лижній школі.(з власного досвіду). Після отриманого результату затрати видаються дріб`язковими.
Дякую, я теж так вважаю.. Але наврядчи я буду часто катать на лижах, и может в ближайшие годы вообще на них не встану. Появилась возможность отдохнуть пару дней, и мы не ставим цель научиться "научно" правильно катать.
Альбертович в ветке о необходимости палок активно рассказывал, как ему комфортно кататься. Значит можно, как никак, прожить без них)) И если большинству катаков комфортней с палками, в следствии чего сформировалась наука, мол с палками правильно, то это ж не значит, что без них вовсе никак.
Я в Харькове за ХАИ и в Протасовом вполне нормально себя чувствовал без них. Вопрос был скорее с таким смыслом - есть ли места, где прийдется толкаться палками, чтобы добраться до цели, и по другому никак. Я не настаиваю, что правильно катаюсь, но так же не считаю что без палок кататься, тоже что без лыж или обуви. Спасибо за посылы к инструкторам, заставили немного обучалок посмотреть =)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Палки для фрирайда sergeij50 Снаряжение для фрирайда и бэккантри 131 26.01.2019 13:26
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
Треккинговые телескопические палки Jolie Снаряжение и трёп 21 30.06.2015 09:36
RB: Как сделать ворота для роллер-хоккея Vyacheslav Роллер территория 7 08.05.2015 21:10
Слэклайн: Правильные стропы Rio Слэклайн 67 10.05.2014 13:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today027117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125124222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)