Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Full face. Який вибрати?
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.08.2015, 13:54   #1 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Full face. Який вибрати?

Вітання народ! В зв'язку з травмою виникла необхідність наступний сезон (як мінімум) відкатати в фул фейсі. Власне він потрібен, бо буду юзати захист шиї(щось такоо плану Защита шеи EVS R2 Race Black). З наритого в неті зрозумів, що потрібен легкий з короткою щелепою. Хотілось би почути Ваші думки, особисті враження з приводу такого екіпу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2015, 15:49   #2 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для blot
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Rossignol S4, Super 7
@Muadib, варіант самий простий - ДХ вело шолом, але може не сісти.
Є ще шоломи для лонгбордів і роллерів з короткою щелепою. У парашутистів схожі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2015, 15:58   #3 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Я 3 або 4 сезони вiдкатав у такому Uvex. Поганого нiчого сказати не можу. З плюсiв - зйомна дуга.


  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2015, 16:57   #4 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Muadib, пардон... Фулфейс на лыжах вообще нужен как защита собственно фейса от слаломных вешек или колючих кустов, смотря кто куда едет)) Фронтальный удар "челюстью" не дай Б-же при падении сильно увеличит нагрузку на шею, а не наоборот. Доктор, который прописал защитный "воротник", в курсе про твое желание юзать такой шлем?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2015, 16:51   #5 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
@Muadib, пардон... Фулфейс на лыжах вообще нужен как защита собственно фейса от слаломных вешек или колючих кустов, смотря кто куда едет)) Фронтальный удар "челюстью" не дай Б-же при падении сильно увеличит нагрузку на шею, а не наоборот.
Перевага даної моделi в тому, що дуга не жорстка, а трохи гнучка, при падiннi зм"якшує удар.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2015, 08:09   #6 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Доктор, который прописал защитный "воротник", в курсе про твое желание юзать такой шлем?
Лікар не а курсі це особистий вибір. Але такий захисний комір взагалі втрачає зміст без фула. Захист шиї йде не від удару в шию, а від компресії на шию. В даному випадку фул буде мати опору на комір і навантаження піде на ключиці чи на грудну клітину.., а не на шию. Інакше я не знаю як можна прикрити шию.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2015, 21:27   #7 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Вьюга
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Toronto

Снаряга: зеленые:)
Цитата:
Коментар від Muadib Переглянути коментар
Лікар не а курсі це особистий вибір. Але такий захисний комір взагалі втрачає зміст без фула. Захист шиї йде не від удару в шию, а від компресії на шию. В даному випадку фул буде мати опору на комір і навантаження піде на ключиці чи на грудну клітину.., а не на шию. Інакше я не знаю як можна прикрити шию.
Я прогулял пару пар в мединституте, но на этой я присутствовал. Не знаю зачем носите воротник, но фулфейс утяжелит нагрузку, особенно на шейные позвонки и при резких поворотах головы, может быть вавка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Lom
Старий 14.09.2015, 22:18   #8 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Muadib, Др. Вьюга дело говорит. Фулфейс - это ж не водолазная трёхболтовка, которая лежит на плечах и до головы не имеет отношения. Шлем по-любому будет удерживаться и вращаться именно головой и шейным отделом позвоночника, независимо от наличия/отсутствия челюсти, не? Может, таки взять и спросить у лечащего врача? Понятно, что он скорее всего вообще всё запретит, но можно же попробовать квалифицировано поискать меньше зло для твоего организма?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.09.2015, 09:36   #9 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Комір я вже не ношу, зажило. Думаю як захистити шию. Ну от мотоциклісти, ДХ - ники мають захист шиї, і якщо я правильно розумію, він полягає саме в зв'язці шолома і подібних захистів Защита шеи / плеча | Шлем | Защита шеи Leatt / Evs защита шеи / купить защиту шеи / мото защита шеи / защита шеи для мотокросса / защита шеи картинг. Лікаря спитаю, звичайно, але хочу мати пару варіантів для обговорення.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)