Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Горнолыжная защита
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.11.2008, 19:02   #1 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Maximilian
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: Race SL Fusion Pro The Green Ski
Горнолыжная защита

вот собственно, хотел поднять тему...
после моего февральского "выхода\или скорее вылета\ в лес", первым что я сделал, вернувшись домой, так это купил защиту на бедра. Она же с защитой на кобчик, тазовые кости, на мягкие части попы, неопреновые части на коленях...
Одним словом шорты такие. Я хотел их купить еще до поездки, но не успел. И вот кто знал, что так получиться. Теперь хочу купить еще защиту на спину и прикрепить обратно снятую со шлема "бороду"...

Шлемы, как я понимаю, юзают многие. Кто то юзает более серьезную защиту, о которой я упомянул. Какие отзывы, случаи "спасения" ....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 19:21   #2 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Интересно и мне узнать о защите.
Нужна ли она или нет,какая!??Шлем имееться, а вот с остальным вопросик?
Может кто -то с лыжников подскажет?
Спасибо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 20:09   #3 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
катаюсь з рюкразом в який встроєний захист( жорстка спинка з амортизуючими пластинами)... пробував черепаху звичайну--- незаперло... якось не дуж комфортно... хоча хз.. щей в рюкз можна кинути фот, тел ітд ітп... а вдягати рюкз поверх черепахи то взагалі маразм...
нарахунок захисту на берда--- думаю це більше потрібно спротсменам бо якшо ЛИЖНИК(не бордер) падає на бік то в основному ножна підставити руку і замортизувати падіння... в спорсменів швидкості неті шоб на руки падати )) -- так шо моя думка що це не дуж потрібний девайс....
наколінники лижнику така річ взагалі непотрібна... хіба надягати шоб в коліна незамерзнути ))
захист на лікті і запястя - чесно кажучи невкурсі як з таким катати... але мені здається шо аналогічно до шортів, хоча руки можна прибрати так шоб нічого їм не зробити.... і взагалі нефіг руками розмахувати на схилі так шоб їм був потрібен захист...
шолом - ОДНОЗНАЧНО ПОТРІБЕН, але от який то вже діло особистого смаку... я трохи катався в фулфейсі, але через його вагу(1,7кг) мене боліла ший після катання... купив собі легенький лижний УВЕКС(430грам), з мягкими вухами і без захисту на бороду... як на мене захист на бороду зновуж таки потрібен спортсменам і чайникам... і то деякі спортсмени обходяться без нього.... шоб захистити лице і бороду є руки і палки... нашо ше шось ?!?!

кажись усьо... всьо шо написав то тіко моя думка, це не рекомендації типу "то купляй, а то некупляй" !!!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 20:58   #4 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Maximilian
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: Race SL Fusion Pro The Green Ski
ты понимаешь, спортсмены- сортсменами, но чаще чайники типа нас попадают
в не приятные ситуации. Говорю тебе, я вылетел с трассы в лес. Если бы удар бедром оказался бы не по касательной - мне песец. Надев купленные защитные шорты,
защитные накладки на бедре "оказались" именно на травмированном месте... Ну а спина - имхо так же "сильно открытое" для травм место...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 21:10   #5 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
ну якшоб навіть ви були в шортах і удар був не по дотичній то ефект бувби такий самий.. моживо трохи менший за рахунок амортизації накладками.... цеж такий самий прикол як з шоломом... якшо добре грохнутись головою об сні/лід то струс гарантовано і немає значення чи ти в шоломі чи ні... шолом не дасть розбити голову об лід... а от захист на спину це вже річ серйозна... хоча наслідки удару сниною об шось(дерево, пеньок, лід) полюбе будуть... просто тре катати "акуратніше" ) ну типу не переоцінювати своїх можливостей... от я минулого року на дразі переоцінив себе... думаю "два сезона відкатав на карвах я вже модний лижнег" і пішов спускатись малими дугами по лівому(як з низу зивитсиь) кулуару на дразі... в низу спуску лижа налетіла на куски льоду.. невтримав лижу одна лижа відщепилась на другій ще пару метрів проїхав і впав... (пізніше дивився максимальну швидкість(на GPSтреці) і вона була 76 км/год... ) головою "прорив" траншею десь метра 2-3 довжиною... нажастя ніяких наслідків не було... але фак того шо переоцінивши можливості нехіло навернувся, зупиняє до таких дій наступного разу... можливо якщо ви розберетесь в причинах того чому ви вилетіли ітд ітп... шось зрозумієте... бо якщо ніяких висновків з даної ситуації не винести но навіть при наявністі захисту на всіх частинах тіла наслідки можуть бути поганими...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 21:24   #6 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Балик
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Краматорск

Снаряга: Elan MagFire8 2007 Rossignol Bandit SC80
По защите скажу однозначно: "Нужна". Но опять-же, без фанатизма На "картошке" она никчему. Как говорит Sheridan - я с трудом представляю себе чайника в полной защите едущего арессивным "плугом"
У меня сейчас только шорты и шлем. Думаю на этот сезон взять защиту с наплечниками.
В прошлом сезоне на 2-й очереди Азау меня "снес" мужик под 100кг. Как он сказал после того, как смог говорить: "Засмотрелся на свою дочурку". В результате его на акье с травмой колена увезли вниз. Я каждое утро после завтрака - 2 таблетки "кетанова" и на склон. Мои травмы: выбито плечо (не сильно, защелкнулось на место само), рассечена губа и слегка потянул колено. Кроме того, сломана палка и хорошая царапина от канта на шлеме
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 21:52   #7 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Немогу понять как и от чего может защетить тот же панцирь? Если на приличной скорости в кого-то или во что -то врезаться чем он поможет?

Востаннє редагував waterboy: 08.10.2009 о 06:42.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 21:56   #8 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
спину собі не поламаєш ))) зато побєш того в кого врізався ))) бо твій захист то ше один твердий обєкт яким ти бєш того на кого налетів....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 21:56   #9 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Балик
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Краматорск

Снаряга: Elan MagFire8 2007 Rossignol Bandit SC80
Цитата:
Коментар від Андрей12 Переглянути коментар
Немогу понять как и от чего может защетить тот же панцирь? Если на приличной скорости в кого-то или во что -то врезаться чем он поможет?
ИМХО в этом случае - ничем. Любая защита служит прежде всего для распределения энергии локального удара на как можно большую площадь.

Востаннє редагував waterboy: 08.10.2009 о 06:43.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2008, 22:04   #10 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Но а как удобство и комфорт?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Гірськолижна школа Буковелю Инструктор Украинские горнолыжные школы 786 12.03.2024 18:29
Защита и одежда Dainese Sheridan Остальная снаряга 72 05.11.2015 18:23
Детская горнолыжная одежда jordik Выбор горнолыжной одежды 20 13.02.2012 14:06
MTB: Велосипед -Горнолыжная трасса Словакия fuete МТБ территория 5 17.02.2011 21:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)