Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Какой выбрать горнолыжный рюкзак?
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.11.2010, 18:02   #181 (посилання)
Зелёный человечек™
 
Аватар для slavič
 
Зараз: поза форумом
Звідки: -

Снаряга: -
Цитата:
Коментар від StasV Переглянути коментар
А куда Тебе столько лыж тянуть надо ???
сроднятся с лыжами )) ...

А вообще классная штуковина, очень заинтересовало ...
вот ссылки для размышлений ...
Achat : Sac ? Dos Arva Rescuer - Noir, : Montagne Shop boutique equipement ski, snowboard, alpinisme : Sac ? Dos Arva Rescuer - Noir
Arva : Rescuer - Snowleader - Deuxi?me saison pour ce sac sans reproche
Rescuer 27 ARVA
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2010, 23:54   #182 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Лопата идет в комплекте с рюкзаком?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.11.2010, 00:02   #183 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
Лопата отдельно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.11.2010, 08:10   #184 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
В ролике, порадовали кадры с креплением лыж на рюкзак, не снимая онного .
Кто-то такой финт проделывал? А в куртке?
пы.сы. но сам рюк - зачетный. Не было бы у меня трёх других, взял бы этот
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2010, 07:37   #185 (посилання)
A R
Новичок
 
Аватар для A R
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon X-Wing Tornado Ti, 173
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
А мне такой:


Если такие будут, то я в очереди...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 12:46   #186 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Sonianin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 Omni Radius 2005
Націлилася я на Deuter Edge - міряла, щупала, читала, розглядала малюнки. Все сподобалось.
І вчора вже вночі зайшла ще раз в цю гілку форуму, і мені знову на очі натрапила Arva!
Взяли сумніви на рахунок Deuter. І я задумалась.
Почала ритись в неті. Найшла хоч мінімальний дескріпшен більшості моделей на якомусь польському сайті.
Тепер хочу помучити трошки людей, які користувались чи користуються Арвою .
На сайті Арви мене зацікавили декілька моделей - Rescuer 27L, Protector 20L, X-Over 18L.
На рахунок X-Over 18L я взагалі не зрозуміла, що в нього там відєднується, щоб він ставав легшим?
Ніде не знайшла вимірів рюкзаків? Веду до того, що з-зовні мені сподобався Rescuer, але здається мені, що в такому літражі немає потреби, та я по висоті може бути завеликим (маю ріст 173-175 см ).
Взагалі, я собі уявляю його у використанні для безпосереднього катання з рюкзаком, тому запихати його повністю не збираюсь, бо заважко буде їздити з напханим рюкзаком!
Звідси питання, чи зручно їздити з ним в разі, якщо покласти там лише термос, водичку, фотоапарат і канапку?
Безпосередньо також хочу пакувати рюкзак для поїздки на лижі (шолом, маску, одяг і тд і тп), приїхати в готель, розгрузити його і на каталку разом з рюкзачком. Чи не замало буде 20 літрів Potector'a для такого?
Буду вдячна, якщо хтось вже користується даними рюкзачками і напише мінімальний відгук
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 18:41   #187 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
Націлилася я на Deuter Edge - міряла, щупала, читала, розглядала малюнки. Все сподобалось.
Софійчик, постараюсь коротко тобі відповісти. Якщо зацікавилась Дойтерами, то у нас у Львові їх продає "Команчеро". Ціни у них, правда, ще ті, стосовно знижок на купівлю - пиши мені у лічку.

Якщо брати до уваги захист, який присутній у тих рюкзаках, тобі має підійти і рюкзаки літражем 25 л, і 30 л, згідно твого росту. Моя тобі порада - міряй на свою спинку (захист-стінка рюкзака повинен закривати твою спину повністю), і тоді вже роби вибір.

Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
І вчора вже вночі зайшла ще раз в цю гілку форуму, і мені знову на очі натрапила Arva!
Тепер хочу помучити трошки людей, які користувались чи користуються Арвою .
По Арві пиши у лічку Стасу Вахрушину, він же StasV на нашому форумі, думаю, він надасть тобі усю необхідну інформацію.


Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
Взагалі, я собі уявляю його у використанні для безпосереднього катання з рюкзаком, тому запихати його повністю не збираюсь, бо заважко буде їздити з напханим рюкзаком!
Навіщо тобі їздити із напханим рюкзаком? Рік тому я була такої самої думки, стосовно того варто чи не варто носити іх собою лижні боти та решту снаряги. Це нікому не потрібно, повір. У беккантрі ходять у лижних ботах і тільки із найнеобхіднішими речами за плечима (аптечка, запасний фліс, щуп, лопата, рація, фотоапарат, фляга із коньяком, шоколадка ).

Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
Звідси питання, чи зручно їздити з ним в разі, якщо покласти там лише термос, водичку, фотоапарат і канапку?
Зручно. Можна додати хіба що бафф, чи фліс, який при потребі можна на себе одягнути чи зняти. Перелік інших речей, які возять у таких випадках, я написала вище, у цьому ж пості.

Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
Безпосередньо також хочу пакувати рюкзак для поїздки на лижі (шолом, маску, одяг і тд і тп), приїхати в готель, розгрузити його і на каталку разом з рюкзачком.
Якщо брати до уваги 2-3-4-х денні виїзди в Українські Карпати, для дівчини вистачає рюкзака місткістю від 45 до 60 л. Сама їжджу вже 3 роки із рюкзаком 45 л (фірми Fischer), якого мені повністю вистачає.

Варто відзначити, що для дівчини рюкзак для позатрасового катання і рюкзак для перевезення власних речей - це різні речі. Один для одного, інший для іншого. Якщо твій ріст не 180 см і вага менш ніж 70-75-80 кг і далі, купили один рюкзак для всього - це не твій варіант. Цей варіант підходить більше мужчинам, ніж жінкам.

Тож моя порада - для катання вибирай один рюкзак, а для перевезення особистих речей - інший. Поєднати одне і друге більше під силу чоловікам.

Якщо цікавлять рюкзаки для перевезення особистих речей - бери моделі Millet, Deuter, Tatonka, Pinguin - хороша якість за нормальну ціну.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 20:22   #188 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
Та я сам пока что только rescuer27 только держал в руках. Остальное уже вот 4 недели как ожидаю Если время не жмёт - повремени с покупкой ... на Дойтеры всё равно цена не поменяется и купить их всегда есть возможность. А я как получу рюкзаки - сразу постараюсь выложить отчётец по ним и расписать все их фичи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 20:26   #189 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Sonianin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 Omni Radius 2005
Цитата:
Коментар від StasV Переглянути коментар
Та я сам пока что только rescuer27 только держал в руках. Остальное уже вот 4 недели как ожидаю Если время не жмёт - повремени с покупкой ... на Дойтеры всё равно цена не поменяется и купить их всегда есть возможность. А я как получу рюкзаки - сразу постараюсь выложить отчётец по ним и расписать все их фичи.
Дякую. Збираюсь в школу Антона в 10-тих числах грудня. То якраз думала прикупити рбкзак до того часу.
А коли у вас очікуються рюкзачки? Я так розумію, що затримка вся на кордоні!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 20:32   #190 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
Та ожидаются уже почти месяц
Угу, на границе
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Помогите выбрать перчатки F.u.CH Выбор горнолыжной одежды 255 20.12.2018 11:51
Рюкзак для прогулок vandred Снаряжение и трёп 3 12.01.2011 23:40
Горнолыжный Форум : Reloaded Sheridan Функциональность Нашего Форума 12 01.12.2009 09:19
Горнолыжный курорт Абзаково, Россия яш Тан Горнолыжные курорты России 2 09.11.2009 09:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104794614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)