Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Какой выбрать горнолыжный рюкзак?
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.03.2009, 23:49   #31 (посилання)
Новичок
 
Аватар для konstanciya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: прокатные :)
так, Dakine Blade - дуже непогана річ, більше звичайно для чоловіків (я подивилася його габарити та якості). а що за фотоконкурс? для професіоналів чи для всіх бажаючих?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2009, 09:22   #32 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від konstanciya Переглянути коментар
спасибо за быстрый ответ! собираюсь всего понемногу, так сказать, подыскиваю универсал
так не буває

для Буковеля треба маленький рюкзачок, 20-30 літрів а для внетрасового катання значно більший. Щоб влізло більше екіпу. Я сам маю BLADE. Для Бука він явно завеликий а от для Драга чи Говерли в самий раз. Хочу наголосити що любий рюкзак вже є захистом спини...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2009, 09:56   #33 (посилання)
Добрый админ
 
Аватар для Lone-person
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Irpen'/Kiev

Снаряга: Elan MO2.2 Blizzard Carvelino R
Dakine Chute, совсем неактуального года

Брался под именно катание с рюкзаком.
Доволен
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2009, 11:10   #34 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для RoSeN
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Head Monster 82 '08
Четвертый год узаю Вlizzard Tour/Freeride Backpack 45 - отлично зарекомендовал себя как в вело поездках, так и при катании на лыжах.

Второй вариант - Loap MORRU 25. Надежный рюкзак для однодневных поездок. Удобен для бэккантри - крепление для лыж, сноуборда и снегоступов, крепление для ледоруба, боковой пояс с сумочкой для мелочей.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2009, 22:20   #35 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
більше екіпу це скільки ?!?! 100 літровий рюкз ??? в меен дотер паудер(нова назва фрірайдер) 32 літра... бля фрірайду якраз хватає.. запхати боти 42 розміру, шолом, маску, 1,5 літри води, пару снікерсів, лавинну лдопату і купу вусяких дрібниць.... це для позатрасового катання... а для трасовго я взагалі вважаю що рюкзак не потрібен... ну реально буде там шось лежати солідних габаритів(фот великий, дехто термос з собою возить) грохнешся на бетон ше гріше буде...

30-40 літрів то максимум для рюкзака длякатання...

Цитата:
Хочу наголосити що любий рюкзак вже є захистом спини...
непогоджусь з цим твердженням... що ви розумієте під захистом ??? яхист як амортизатор чи захист як захист від твердих обєктів ?!?! попробуйте влетіти на швидкості 32 км на годину(швидкість на якій проводяться краш тести для машин) в дерево ... так шоб основний уда прийшовся на спину, і пр итому що ваша спина буде "захищена" рюкзаком без спеціальної жорскої спинки... варіантів два... перший ви самі зїдете донизу і в той день більше кататись не будете варіант 2 вас звезуть в низ в акї з серйозними травмами спини... і попробуйте провести тойже "трюк" але з жостким захистом чи в рюкзаку чи з "велосипедним" варантів знову два... перший встенете доїденте до низу і підете в готель відлежуватись через біль в спині, варіант другий: підніметесь і продовжете каталку і навіть не замітете що ви вїхали в дерево...

не думайте що я хочу щоб з вами щось сталось... але нажаль євипадки коли ПРОФЕСІЙНИЙ захисть (сертифіковані захисти, шоломи ітд ітп) неспасають в таких випаках.. а ви говорите про звичайний рюкз... якщо вже і кататись в захисті то нормальному а не імпровізувати... це майже такий самий випадок як для захисту голови вдягнути алюмінієвий баняг на голову і вважати що "любий баняк вже є захистом глови..."

сорь мож трохи грубувато получилось але я привик серйозно ставитись до безпеки і в стравах безпеки не імпровізувати... бо навчився вже на помилках інших.. нехотілося б вчитись на своїх помилках...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2009, 23:17   #36 (посилання)
Новичок
 
Аватар для kationa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від konstanciya Переглянути коментар
так, Dakine Blade - дуже непогана річ, більше звичайно для чоловіків (я подивилася його габарити та якості). а що за фотоконкурс? для професіоналів чи для всіх бажаючих?
Фотоконкурс для всіх бажаючих. На тему зимових видів спорту. Сама беру участь - хочу рюбкзак Моя фотка
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2232.jpg
Переглядів: 495
Розмір:  235,9 КБ
ID:	801  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2009, 08:53   #37 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
2 Neon

то певно ти до мене писав в свому посты , просто важко здогадатись без ідентифікаторів.

Прошу погодитись з тим що на Буковельских трасах лижник з ЛЮБИМ рюкзаком є більш захищеним ніж лижник без оного. Та я не заперечую що рюкзак з "хребтом" буде краще захищати спину ніж рюкзак без нього. Просто ти якось не так сприйняв мою писанину.

пи.си . про заходи безпеки згоден на всі 100.Сам катаю в шоломі, захисних шортах а після останнього падіння, певно, братиму і бодіармор
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2009, 08:59   #38 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
всьо я так сприйняв просто мене вбила ваша фраза:
Цитата:
Хочу наголосити що любий рюкзак вже є захистом спини...
захист розприділяє силі удару на велику площу... а що зробить простий рюкзак ?! нічого
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2009, 12:01   #39 (посилання)
Энерджайзер
 
Аватар для Зёбра
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Salomon Shogun 2010 Rockette 2013
Цитата:
Коментар від RoSeN Переглянути коментар
Четвертый год узаю Вlizzard Tour/Freeride Backpack 45 - отлично зарекомендовал себя как в вело поездках, так и при катании на лыжах.

У меня точно такой рюкзак, очень довольна.... помещаются мои боты, лыжки тоже крепятся.... очень удобна одна вещь, сам рюкзак не "прилипает" к спине, там есть специальная сетка натянутая на "рельсики".... в общем, зимой вентиляция, да и летом не "кипиш", и при падении амортизирует..... очень хороший рюкзачок!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2009, 13:22   #40 (посилання)
Новичок
 
Аватар для konstanciya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від kationa Переглянути коментар
Фотоконкурс для всіх бажаючих. На тему зимових видів спорту. Сама беру участь - хочу рюбкзак Моя фотка
а його можна знайти в гуглі? тут же напевно посилання не можно залишати?? я б теж спробувала
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Помогите выбрать перчатки F.u.CH Выбор горнолыжной одежды 255 20.12.2018 11:51
Рюкзак для прогулок vandred Снаряжение и трёп 3 12.01.2011 23:40
Горнолыжный Форум : Reloaded Sheridan Функциональность Нашего Форума 12 01.12.2009 09:19
Горнолыжный курорт Абзаково, Россия яш Тан Горнолыжные курорты России 2 09.11.2009 09:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018115 (63%)3 (38%)2 (5%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94854325244782665 (62%)1471 (34%)189 (4%)