Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Пилипец-Подобовец (https://extreme.com.ua/forum/43-pilipec-podobovec/)
-   -   Пилипец сезон 2013 (https://extreme.com.ua/forum/pilipec-podobovec/11025-pilipec-sezon-2013-a.html)

igrus 04.12.2012 16:32

Цитата:

Коментар від Wolf (Коментар 183515)
на Миколая можна двіжувати.

на Мыколая - холодно, лучше на Анны:secret:

3slot 04.12.2012 17:16

Спасибо, смещусь на 22.12.12.

griig 04.12.2012 17:34

Цитата:

Коментар від Wolf (Коментар 183515)
...

Шо я хтів сказати, ви ту троха песимісти, ...

Реалисты :agree:

Damn 04.12.2012 17:42

Цитата:

Коментар від Wolf (Коментар 183515)
сноу форекаст каже шо напротязі 6 днів буде

<zanuda mode>

напротязі 6 днів буде
на протязі 6 днів буде

Нiчо не буде. Сквозняк буде:evil:

</zanuda mode>

звиняйте:)

P.S.

Wolf, помилку виправи, ага. Або уникай "складних" слiв та мовних конструкцiй.

"не згодних" багато, так само як і "протягiв" грамотності у тих, хто свiдомо обрав для себе мову спiлкування.

Але то вже зовсім інша, окрема тема розмови.

igrus 04.12.2012 17:46

Цитата:

Коментар від 3slot (Коментар 183535)
Спасибо, смещусь на 22.12.12.

ну и верно, с 17.12 как раз потепление...

http://i074.radikal.ru/1212/52/379b2a45fc95.jpg

Добавлено через 2 минуты

Цитата:

Коментар від Damn (Коментар 183544)
Нiчо не буде. Сквозняк буде

почему, с 09.12 чет точно будет :acute:

Wolf 04.12.2012 18:43

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 183517)
Для Пилипця це надто мало, зважаючи на велику кількість каміння на трасі.

Ну це за 6 днів...до 15-16 ше днів з 12, якби всьо було айс..може б зо 40-50 см було...але я вже сам думаю шо то тре переносити на 22+ числа...

Netka 05.12.2012 11:48

Цитата:

Коментар від Wolf (Коментар 183587)
Ну це за 6 днів...до 15-16 ше днів з 12, якби всьо було айс..може б зо 40-50 см було...але я вже сам думаю шо то тре переносити на 22+ числа...

Ти так плануєш завчасно поїздку в Плп - наче це якась "заморська" поїздка!
Чувак, ти ж у Львові! Це питання вирішується за один вечір! Глянув прогноз, читнув форум, бачиш - є сніг, хтось вже був, катнув і відписався, заскакуєш в авто чи поїзд, 3-4год і ти вже там, катаєш. Навіщо роздуми на 3 сторінки - їхати, не їхати, сніг буде чи не буде? Це все надаремна трата часу і просто балачки...

Зі свого досвіду - сніг там може і на Новий Рік ще не лежати, а може і в жовтні-листопаді вальнути, пролежати 1-2 дні, хтось встигає його розкатати, а далі потепління і знову трава-болото-каміння на схилах... Так що тут ніколи не вгадаєш. Переважно класна каталка січень-березень!

Gagaryn 05.12.2012 12:53

Как отрезала, и о чем теперь говорить? )

devalentino 05.12.2012 16:05

Еще ни разу не был в Пилипце, по этому хотел уточнить.

- Подскажите, сколько примерно по времени креселка в Пилипце подымается, и сколько бугель длинный.
- Есть ли возможность спуститься в Подобовец с креселки и там покататься?
- Какие выгодней скипасы брать?

заранее спасибо за ответ :unknown:

Zbishko 05.12.2012 16:23

Пилипецкая креселка поднимается разумно по времени , выгодно отличаясь от например чегетской . Плывешь себе и плывешь , минут эдак 15 , невысоко над землей . Бугелек справа идет в пределах видимости . Он чуть короче .
В Подобовец это скорее подняться , из Подобовца можно спуститься по проездам , так называемым трубам в Пилипец . А вот обратную операцию теоретически сделать можно , то бишь подняться на Гембу , пройтись по хребту до Великого Верха ...
Ски-пасс есть такой - разовые подьемы и дневной абонемент . Это то , чем мы пользовались . Дневной выкатываешь смеясь , но если собираешься ходить на Гембу , то можешь для начала и пять подьемов взять . Учитывая определенное время на залипание для любование красотами , снегом , хрусталем на ветвях , вершинами в снегу - как раз на полноценный полнокровный день .

Rain 05.12.2012 16:28

Цитата:

Коментар від Zbishko (Коментар 183861)
вот обратную операцию теоретически сделать можно , то бишь подняться на Гембу , пройтись по хребту до Великого Верха ...

Ой блин, лучше удали эту фразу:acute:

3slot 05.12.2012 16:34

Кстати, а где лучше жить в Подобовце или Пилипце с точки зрения катания, близости подъёмников? Креселка одна, бугелей несколько? Как забраться на Гембу? Как посоветуете получить побольше удовольствия(имею ввиду на какую гору забраться, куда идти, что смотреть, если вдруг там есть неочевидные прелести, которые не видать с многолюдной трассы)?

Rio 05.12.2012 17:36

Цитата:

Коментар від 3slot (Коментар 183868)
Как забраться на Гембу? Как посоветуете получить побольше удовольствия(имею ввиду на какую гору забраться, куда идти, что смотреть, если вдруг там есть неочевидные прелести, которые не видать с многолюдной трассы)?

Цитата:

Снаряга: прокатные :)
Никак!!! Жить лучше там где собираешься кататься больше. Лично я люблю жить в Подобовце больше и не спрашивай почему. А на Гембу тебе не стоит ходить.

Wolf 05.12.2012 17:43

Цитата:

Коментар від Netka (Коментар 183752)
Ти так плануєш завчасно поїздку в Плп - наче це якась "заморська" поїздка!
Чувак, ти ж у Львові! Це питання вирішується за один вечір! Глянув прогноз, читнув форум, бачиш - є сніг, хтось вже був, катнув і відписався, заскакуєш в авто чи поїзд, 3-4год і ти вже там, катаєш. Навіщо роздуми на 3 сторінки - їхати, не їхати, сніг буде чи не буде? Це все надаремна трата часу і просто балачки...

Зі свого досвіду - сніг там може і на Новий Рік ще не лежати, а може і в жовтні-листопаді вальнути, пролежати 1-2 дні, хтось встигає його розкатати, а далі потепління і знову трава-болото-каміння на схилах... Так що тут ніколи не вгадаєш. Переважно класна каталка січень-березень!

Мене просто заспокоюють такі розмови, тре про шось помріяти-попланувати поки нема снігу...Дякую шо й ви висказались))

Slavko_D 06.12.2012 00:20

Цитата:

Коментар від devalentino (Коментар 183851)
- Подскажите, сколько примерно по времени креселка в Пилипце подымается, и сколько бугель длинный.

На скільки я памятаю то 7-8 хв. (може помиляюсь), але бувало і цілих 15 коли одна опора не працювала, довжина тут


Цитата:

Коментар від devalentino (Коментар 183851)
- Какие выгодней скипасы брать?

Ціни тут найвигідніше брати на два дні, але якщо підійматись на Гембу то вигідніше на 20 підйомів


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:27.