Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Пилипец-Подобовец (https://extreme.com.ua/forum/43-pilipec-podobovec/)
-   -   Пилипец сезон 2010 (https://extreme.com.ua/forum/pilipec-podobovec/4437-pilipec-sezon-2010-a.html)

Albertowych 10.11.2009 21:54

Цитата:

Коментар від Lubin (Коментар 39609)
...... А если В Пилипце-Подобовце останавливаться, то что посоветуете? Хочется поближе к подъемникам и желательно в частном секторе, где-нибудь, где душевно!!!!......

Тут є декілька запитань.
Будете добиратись на власному авто?
Душевно то як? Євроремонт, чи мазанка з п'єцом і туалетом на дворі?
Поближче до витягів це скільки? 5хв пішого ходу, чи 10хв на власному авто.

Якщо на власному авто, то за 1-2 години обїздивши з десяток хат, ви собі знайдете те що до душі. Якщо поїздом тоді Вам необхідно господарів, які зустрінуть на вокзалі і будуть возити до витягів.

_Atom_ 11.11.2009 10:14

Полазьте по сайтам житла в Карпатах в пилипці-подобовці - думаю зможете зробити вибір. Сайти пошуку житла здається неодноразово вже обговорювались - пошукайте
Ну можу порадити karpaty.info i nezabarom.com.ua

deema 11.11.2009 10:30

Я бы очень рекомендовал бы "Справжню казку". Находится в 20 метрах от подъемника, очень душевное и приятное место. Сам там был уже не раз - всегда был очень доволен.
Это правда не совсем частный сектор - это маленькая частная гостиничка. По сервису и душевности - я бы назвал это место одним из лучших на Украине.

ev 11.11.2009 17:34

Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?

Sheridan 11.11.2009 17:37

Цитата:

Коментар від ev (Коментар 39732)
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?

На Драге полюбому будет больше снега.

Albertowych 11.11.2009 17:49

Цитата:

Коментар від ev (Коментар 39732)
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?

Катав на Гембі по чорничнику :), тоді впало сантиметрів 20-30 снігу, його вкатали і чорничник виліз, стирчало над снігом сантиметрів 5-10, кататись не заважало.
Останніми роками Гемба не радує наявністю нормального снігового покрову, Драгобрат в цьому плані краще був завжди.

Jolie 11.11.2009 18:12

Цитата:

Коментар від ev (Коментар 39732)
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?

Не каталась ніколи у Пилипці в грудні, зате була неодноразово у грудні на Драгобраті - снігу там дійсно у цей час буде багато, однак треба відзначити можливу ймовірну важкість трас. Може бути "бетон" на трасах, також грудень для Драгобрату дуже вітряний місяць. Для грудня характерні різні перепади температур; якщо вдень раптово вдарить плюс, сніг потече, вночі випаде дощ і на ранок це все замерзне, то до обіду наступного дня прийдеться боротися з "бетончиком".

P.S. Я вам відкрию секрет: урочище Драгобрат і г. Стіг - це теж один великий чорничник :secret:. Я сама цьому не вірила, аж поки не прогулялася по усіх околицях Драгобрату цим літом. Тільки з різницею, що на драгобратівському чорничнику снігу взимку у 5 разів більше, ніж на пилипецькому у цей же період.

ev 11.11.2009 18:24

Цитата:

Коментар від Jolie (Коментар 39740)
Тільки з різницею, що на драгобратівському чорничнику снігу взимку у 5 разів більше, ніж на пилипецькому у цей же період.

Так и я про тоже.
Про Драг в декабре я знаю. Думал на первый снег в Пилипец - гораздо проще добираться, но друзья не советуют.

Marrypopins 17.11.2009 16:35

В Пилипце-Поддобовце в прошлом году кататься на Нг вообще не возможно было, снега мало, только лыжи покалечили((

Иреус 05.12.2009 02:45

Неужели никто на НГ не едет на каталку?
:shock:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:24.