Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Пилипец-Подобовец > Пилипец сезон 2010
Пилипец-Подобовец отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.11.2009, 21:54   #11 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Lubin Переглянути коментар
...... А если В Пилипце-Подобовце останавливаться, то что посоветуете? Хочется поближе к подъемникам и желательно в частном секторе, где-нибудь, где душевно!!!!......
Тут є декілька запитань.
Будете добиратись на власному авто?
Душевно то як? Євроремонт, чи мазанка з п'єцом і туалетом на дворі?
Поближче до витягів це скільки? 5хв пішого ходу, чи 10хв на власному авто.

Якщо на власному авто, то за 1-2 години обїздивши з десяток хат, ви собі знайдете те що до душі. Якщо поїздом тоді Вам необхідно господарів, які зустрінуть на вокзалі і будуть возити до витягів.
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 10:14   #12 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для _Atom_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: м. Українка

Снаряга: Rossignol Zenith 76
Полазьте по сайтам житла в Карпатах в пилипці-подобовці - думаю зможете зробити вибір. Сайти пошуку житла здається неодноразово вже обговорювались - пошукайте
Ну можу порадити karpaty.info i nezabarom.com.ua
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 10:30   #13 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
Я бы очень рекомендовал бы "Справжню казку". Находится в 20 метрах от подъемника, очень душевное и приятное место. Сам там был уже не раз - всегда был очень доволен.
Это правда не совсем частный сектор - это маленькая частная гостиничка. По сервису и душевности - я бы назвал это место одним из лучших на Украине.
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 17:34   #14 (посилання)
ev
Старый лыжник ))
 
Аватар для ev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Girish 185 10/11, Nordica Enforcer 185 08/09
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 17:37   #15 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від ev Переглянути коментар
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?
На Драге полюбому будет больше снега.
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 17:49   #16 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від ev Переглянути коментар
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?
Катав на Гембі по чорничнику , тоді впало сантиметрів 20-30 снігу, його вкатали і чорничник виліз, стирчало над снігом сантиметрів 5-10, кататись не заважало.
Останніми роками Гемба не радує наявністю нормального снігового покрову, Драгобрат в цьому плані краще був завжди.
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 18:12   #17 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від ev Переглянути коментар
Вопрос к катавшим в Плидобовце по первому снегу. Умные люди говорят, что не очень хорошо из-за черничников. Говорят, что Драг в декабре лучшее будет. Что скажите?
Не каталась ніколи у Пилипці в грудні, зате була неодноразово у грудні на Драгобраті - снігу там дійсно у цей час буде багато, однак треба відзначити можливу ймовірну важкість трас. Може бути "бетон" на трасах, також грудень для Драгобрату дуже вітряний місяць. Для грудня характерні різні перепади температур; якщо вдень раптово вдарить плюс, сніг потече, вночі випаде дощ і на ранок це все замерзне, то до обіду наступного дня прийдеться боротися з "бетончиком".

P.S. Я вам відкрию секрет: урочище Драгобрат і г. Стіг - це теж один великий чорничник . Я сама цьому не вірила, аж поки не прогулялася по усіх околицях Драгобрату цим літом. Тільки з різницею, що на драгобратівському чорничнику снігу взимку у 5 разів більше, ніж на пилипецькому у цей же період.
  Share with Facebook
Старий 11.11.2009, 18:24   #18 (посилання)
ev
Старый лыжник ))
 
Аватар для ev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Girish 185 10/11, Nordica Enforcer 185 08/09
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Тільки з різницею, що на драгобратівському чорничнику снігу взимку у 5 разів більше, ніж на пилипецькому у цей же період.
Так и я про тоже.
Про Драг в декабре я знаю. Думал на первый снег в Пилипец - гораздо проще добираться, но друзья не советуют.
  Share with Facebook
Старий 17.11.2009, 16:35   #19 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Marrypopins
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: УРАА !!! Elan pure magic
В Пилипце-Поддобовце в прошлом году кататься на Нг вообще не возможно было, снега мало, только лыжи покалечили((
  Share with Facebook
Старий 05.12.2009, 02:45   #20 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Иреус
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Original Emerald 2009
Неужели никто на НГ не едет на каталку?
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Красия сезон 2010 Sheridan Красия 562 31.05.2010 20:06
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Подобовец сезон 2010 semmines Пилипец-Подобовец 238 18.03.2010 10:05

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)