Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Пилипец-Подобовец > Пилипец сезон 2011
Пилипец-Подобовец отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.02.2011, 10:29   #201 (посилання)
Новичок
 
Аватар для NorthSide
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные (:
вчера вечером уезжал с пилипца, снег продолжал сыпать.. аж билеты сдать хотелось)
небольшой морозец и пухлый снежок на верху гембы
кресло 20грн на выходных, в будние дни 15.
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 16:43   #202 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від Junior Переглянути коментар
Пока крутился на верху, ожидая ребят, офигевал от беспечности проходящих групп. Было грустно на это смотреть. Начиная от шмоток, в которых они пришли, …
И, никогда в жизни, ни при каких обстоятельствах, не ведитесь на предложения незнакомых людей, сомнительного вида, провести вас на верх и показать самые сладкие няшечки…
Можливо не потрібно одяг перетворювати в релігію... Недавно натрапив на один фотозвіт, який показує, що не лише в шмоті справа. І я б швидше пішов в гору з такими людьми, ніж... Впевнений можна знайти ще багато таких прикладів...
А на Гембу можна підніматись в туман! В крайньому випадку завжди можна спуститись по своїм слідам. Тільки слід брати до уваги наявність вітру, який може їх замести. От наприклад в суботу ми піднімались в туман і на верху отримали прекрасну видимість... Красота! І так буває часто.
Будучи обережним можна іти на ризик :ok:

п.с. А крім мене в суботу без курточки, вроді, ніхто не катав. Такщо все гуд
  Share with Facebook
Не согласен Pertutto, griig, vorigg
Старий 23.02.2011, 16:49   #203 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
2 Nomeaning: Речь вобще про воскресенье... в Субботу были допустимые условия по видимости, просто иногда подзатягивало, но окон с достаточной видимостью хватало.

Про шмот я ни слова - это не всегда показатель
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 16:57   #204 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
Можливо не потрібно одяг перетворювати в релігію... Недавно натрапив на один фотозвіт, який показує, що не лише в шмоті справа. І я б швидше пішов в гору з такими людьми, ніж... Впевнений можна знайти ще багато таких прикладів...
А на Гембу можна підніматись в туман! В крайньому випадку завжди можна спуститись по своїм слідам. Тільки слід брати до уваги наявність вітру, який може їх замести. От наприклад в суботу ми піднімались в туман і на верху отримали прекрасну видимість... Красота! І так буває часто.
Будучи обережним можна іти на ризик :ok:

п.с. А крім мене в суботу без курточки, вроді, ніхто не катав. Такщо все гуд
Наверняка, про шмот - в контексте не подготовленности к таким условиям.
По своим следам можно подниматься (в безветрие). При спуске очень легко соскочить со следа при мало мальском наборе скорости.
Люди с Вашего примера, Волки, в хорошем смысле.

не ходите дети в Африку гулять (с) Маршак , а то в тумане, на ветру, всякое может случится.
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 16:58   #205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від Wakerunner Переглянути коментар
Речь вобще про воскресенье...
Я суботу висвітлив лише як найкращий випадок, але не виключив, що можна підніматись і в неділю. Як на мене можна. Наприклад мені подобаєтсься туманна атмосфера гір. І накрайняк по слідах також можна спускатись. Ми собі дозволили трохи більше, оскільки в нас було 2 gps - ника. Але через снігопад і замічену день перед зїжджаючу плиту під карнізом тримались збоку від колуару. І катнули там класно. Я порівнюю суботу і неділю ще тому, що в суботу піднімався раніше і туман до половини гори був однаковим в два дня. Це він вже поітм розійшовся...
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 17:05   #206 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Я трохи не про Пилипець і не про лижі,але про ТУМАН.
2 або 3 роки назад мої друзі в березні місяці йшли на Близницю,і через туман мусили заночувати десь там,бо не могли знайти куди треба сходити(як виявилось згодом промахнулись десь в метрів 40 з стежкою).Хоча місцевість знали як свої 5 пальців.Але проблема була в тому,що сніг понадував такі фігури,що взагалі змінили місцевісь плюс до того дуже погана видимість,і тому було прийнято рішення розбивати табір.
Необдумане геройство нікому непотрібне.
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 17:40   #207 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від Pertutto Переглянути коментар
По своим следам можно подниматься (в безветрие).
Про вітер я згадував
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
Я трохи не про Пилипець і не про лижі,але про ТУМАН.
Наприклад про Петрос чи щось подібне я б такого не сказав, а от про Гембу дозволю. Горка маленька, близько до цивілізації і поміняти рішення можна в будь-який момент. На неї виходити то від підйомників хвилин 40, а спуститись... Єдина небезпека це про яку згадував Антон - не підніматись на сам верх на якому і втрачаєш орієнтацію через рівну площадку.

І взагалі краще спробувати туман там, ніж недооцінити його десь поскладніше. І бажано з кимось.
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 17:46   #208 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Пригод на свою голову знайти можна де-небудь...
Мова йде про те,чи потрібно взагалі так ризикувати своїм здоровям?або й життям?
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 18:15   #209 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
Пригод на свою голову знайти можна де-небудь...
Мова йде про те,чи потрібно взагалі так ризикувати своїм здоровям?або й життям?
Від того, як відповідають собі люди на це питання і залежить їхній "послужний список" (список місьць, які дозволили їм себе підкорити повністю чи в певній мірі...)
Питання лиш в тому, чи розумієш ти це до. Якщо так то добре, якщо ні - тоді ваш варіант.
Наприклад на 2010 новий рік мої знайомі проходили Чорногору в туман та вітер (хто тоді був на вершинах, той знає умови) і керувались весь маршрут лиш компасом. Вони знали на що йшли і того разу їм вдалось добратись успішно. Питання навіщо це вже інше питання...
  Share with Facebook
Старий 23.02.2011, 18:44   #210 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
2 nomeaning: бесполезная полемика в свете того что завтра ребята-девчёнки с минимальным опытом ходившие пару раз на бэккантри с опытными занкомыми или гидом решат что могут запросто ходить сами в любых погодных условиях и видимости!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2011 jurabike Буковель 932 09.11.2011 18:53
Красия сезон 2011 Gorec Красия 506 03.07.2011 22:08
Подобовец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 186 21.03.2011 11:53
Пилипец сезон 2010 zhuk Пилипец-Подобовец 176 24.03.2010 12:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104574485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)