Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Пилипец-Подобовец > Пилипец сезон 2012
Пилипец-Подобовец отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.01.2012, 13:36   #131 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Method
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Foursquare, Burton, Oakley, Dakine, DC, BilaBong, Nidecker, Rossignol
Цитата:
Коментар від daniel_drud Переглянути коментар
На фото льда почти не видно. А вы как спускались? Что да как?
Льда очень много было.
Фотать не стали,погода менялась каждые 5 мин, в основном был сильный ветер со снегом,видимость очень ухудшилась,мы уже сомневались в какую сторону спускаемся и холодно.
  Share with Facebook
Старий 14.01.2012, 13:41   #132 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Цитата:
Коментар від GVI Переглянути коментар
Добрый день.
По слухам, вро де существует переход из Пилипца на подъемники в Изки, аналогично спуску из Подобовца в Пилипец. И назад тоже можно вернуться на лошадках или машине. Правда это?
Эти курорты находятся с разных сторон автомобильной дороги, а дорога находится внизу.
  Share with Facebook
Старий 14.01.2012, 13:45   #133 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
Знайшли


п.с. оцінка коментованого поста неправильна (помилково клацнулось).
  Share with Facebook
Старий 14.01.2012, 14:26   #134 (посилання)
GVI
Недавно на форуме
 
Аватар для GVI
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: elan 2005
Цитата:
Коментар від Keks Переглянути коментар
Эти курорты находятся с разных сторон автомобильной дороги, а дорога находится внизу.
Что-то не получается глядя на карту. Что там за дорога? И по километровкам генштаба там дороги нет. Если что могу приложить, правда там нет спусков.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  PPI.jpg
Переглядів: 428
Розмір:  271,2 КБ
ID:	15079  
  Share with Facebook
Старий 14.01.2012, 14:57   #135 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для daniel_drud
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Burton Royal 07' 158
Цитата:
Коментар від GVI Переглянути коментар
Добрый день.
По слухам, вро де существует переход из Пилипца на подъемники в Изки, аналогично спуску из Подобовца в Пилипец. И назад тоже можно вернуться на лошадках или машине. Правда это?
Был как-то в Изках, думал на эту тему, потом представил себе и передумал) По сложности, этот переход будет равносилен подъему с Подобовца на ВВ, потом с ВВ на Гембу, и спуск вниз. (нужно с Изков подняться на Жид-Магуру, потом на Гембу..) Думаю часа 4 не меньше. О прямых трубах-переездах не слышал. Поэтому лучше машину взять

П.С. карту не изучал, информация с головы.
  Share with Facebook
Старий 15.01.2012, 02:35   #136 (посилання)
tuk
дед
 
Аватар для tuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: пока устраивает :)
Цитата:
Коментар від GVI Переглянути коментар
Добрый день.
По слухам, вро де существует переход из Пилипца на подъемники в Изки, аналогично спуску из Подобовца в Пилипец. И назад тоже можно вернуться на лошадках или машине. Правда это?

с пилипца не в изки перезд а на магуру
направо если вниз смотреть но не помню какая труба
спросить покажут
а с магуры по дороге вниз почти до пилипецких подъемников
до изок далеко -- 10--12 км
  Share with Facebook
Старий 16.01.2012, 10:12   #137 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
І знову ми в ефірі
Були в Плп і на цих вихідних, навіть не маю слів, щоб це описати!!! Стільки снігу я не бачила, мабуть, вже кілька років...а може і взагалі не бачила?)) Сипало, і сипало, і сипало, день і ніч, з 15-хвилинними перервами на небесне просвітлення!!! В субб ліс нагадував круті фільми про круті покатухи райдерів десь в Індії чи Японії....Спуск на Шипіт - то взагалі нереально безконечні поля і ліси цілини з мегасуперськими пухкими трампами! Я собі уявляю що там творилось на самій Гембі, мабуть з головою можна було стрибнути в цілину, але нам вистачило розуму не пхатись в таку нульову видимість на гору...Маючи з собою фотік, за 2 дні в мене ні 1 фото і ні 1 відео, такого відриву і драйву давненько не було! Народ в нас назнімав "смачного" відео, на днях буде!
А ще, а ще, а ще...я нарешті (за стільки років на лижках) вперше спробувала, що таке справжні лижки для справжнього паудера...погодка посприяла! Деньок катнула собі на широченних "лопатах", порівняно із моїми, геометрія 138*100*122 мм, такої ейфорії в мене іще не було, бомбезно, я відкрила для себе щось зовсім нове....тепер +1 мрія )
Всім, хто був поруч ці 2 дні і розділяв з нами шалені емоції, велике дякую!
Пилипець, ми скоро повернемось....:girl_i n_love:

п.с. сиджу в офісі, не можу ні працювати, ні думати, цей пухляк просто так і завис картинкою перед моїми очима... "зависла", може рестарт?... попереду ще 5 роб.днів
  Share with Facebook
Старий 16.01.2012, 10:16   #138 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rainyday
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: Capita Midnight T-9 bindings Salomon boots
Так, Пилипець був дійсно неймовірний. Ми в суботу ще і на Подобовці побували, правда недовго.. Траса сама по собі виглядала дууже пристойно, але ми піднялись і одразу рушили на переїзд і ОБОЖЕ! Труби були помністю засипані, без жодного сліду чиїхось лиж чи борда) Той переїзд на пилипець мабуть став запорукою вдалого настрою і спраги до катання на весь день.
Першими закатали труби, потім поля.. а далі як і у всіх... підйом - ппідйом - переїзд через ліси і поля на Шипіт... Емоцій вище неба) такшо до наступного тижня)))

ПС привіт всім кого бачила, з ким познайомилась і кого не впізнала))
  Share with Facebook
Старий 16.01.2012, 10:29   #139 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для maxride
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Armada ARV 2011 (175 см) + Tecnica Agent 2010 Giant revel1
А хто ше зацінив ліс який по ліву сторону від бугеля? (якщо стояти спиною до схилу). Там було просто як в фільмах! А найцікавіше що після недовгого траверсу ти вискакував на трасу! Я готовий стверджувати, що це ліс сезону (звичайно якшо брати доступ тільки з підйомника)
  Share with Facebook
Старий 16.01.2012, 10:31   #140 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
Цитата:
Коментар від maxride Переглянути коментар
А хто ше зацінив ліс який по ліву сторону від бугеля? (якщо стояти спиною до схилу). Там було просто як в фільмах! А найцікавіше що після недовгого траверсу ти вискакував на трасу! Я готовий стверджувати, що це ліс сезону (звичайно якшо брати доступ тільки з підйомника)
та там якраз і була карпатська японія ))) але тссссс, нашо всім так детально розказувати де є щастя ))) я жадіна )
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Подобовец сезон 2012 Rio Пилипец-Подобовец 233 23.11.2012 13:23
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Пилипец сезон 2010 zhuk Пилипец-Подобовец 176 24.03.2010 12:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today13349636 (72%)11 (22%)3 (6%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814663259032859 (61%)1645 (35%)175 (4%)