Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Пилипец-Подобовец > Пилипец сезон 2012
Пилипец-Подобовец отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.02.2012, 15:18   #261 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Цитата:
Коментар від rainyday Переглянути коментар
ну думаю таблички ничего не изменили бы в умах тех, кто в такую погоду ломится в гору.. наоборот, такие люди обычно полезут именно туда, где будет написано "Осторожно, Лавиноопасно"
Будь-яка інформація такого плану корисна. Когось не зупинять, а хтось і задумається.
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 15:19   #262 (посилання)
Новичок
 
Аватар для ser9ey
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные
Прокат

Народ, а сориентируйте по ценам прокатного снаряжения в этом сезоне в Пилипце на лыжные комплекты, маски, шлемы
А то мучает дилемма - брать в Киеве и везти с собой или взять таки на месте
Может кто посоветует кому какой прокат понравился?
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 16:39   #263 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для maxride
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Armada ARV 2011 (175 см) + Tecnica Agent 2010 Giant revel1
Цитата:
Коментар від StasV Переглянути коментар
В воскресенье с подъёмника целины было катать-неперекатать
Враховуючи це взагалі не бачу сенсу підніматись на Гембу! Ще і при таких морозах! В такому випадку вартує запхати своє "прорайдерське" его і чемно діставати оргазм за оргазмом в лісі з підйомника!

Поза минулих вихідних ми його так і назвали "сексуальний ліс" бо ніяке інше означення йому не підходить!
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 17:10   #264 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для kastorskiy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Atomic Supercross SX 5
Цитата:
Коментар від ser9ey Переглянути коментар
Народ, а сориентируйте по ценам прокатного снаряжения в этом сезоне в Пилипце
Лыжные комплекты в основном в районе 60 грн, про остальное снаряжение я не в курсе. Конкретные прокаты не посоветую, т.к. сам пользуюсь своей снарягой. Но, по идее удобнее те, что поближе к подьёмнику (не надо топать в лыжных ботах).

А снежок в это воскресенье реально порадовал. Интересно, что-то останется до ближайших выходных, учитыва, что свежего снега опять неделю не предвидится?
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 17:12   #265 (посилання)
Новичок
 
Аватар для ragexs
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Червоноград

Снаряга: прокатные :)
Добрый день
В среду собираемся впервые посетить пилипец, едем машиной но без снаряги есть ли возле креселки прокат? если нет то подскажите ближайший
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 17:20   #266 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для kastorskiy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Atomic Supercross SX 5
Цитата:
Коментар від ragexs Переглянути коментар
Добрый день
есть ли возле креселки прокат?
Есть прокат, и возле креселки и возле бугеля.
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 17:50   #267 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Son1c
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Black Fire Red Wings
Прокаты есть . Цены 50-60 грн. лыжи или доска. Снаряга очень статрая и очень убитая. Пару раз брали - пстоянно какието приколы были.
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 18:38   #268 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
Цитата:
Коментар від ragexs Переглянути коментар
Добрый день
В среду собираемся впервые посетить пилипец, едем машиной но без снаряги есть ли возле креселки прокат? если нет то подскажите ближайший
Можете залишити машину біля ринку (г-лю "Гранд-готель Пилипець") і пройтись пішки 150-200м., по дорозі до кріселки є багато пунктів прокату.

Добавлено через 25 минут
Цитата:
Коментар від StasV Переглянути коментар
Итого:
Вроде как никто не пострадал (счастливая случайность). Но почему у нас всё именно так ? Почему руководство курорта не управляет рисками окружающих ? Почему никто из руководства курорта не предупреждает идущих наверх об опасности ? У меня есть ещё очень много таких почему.
Ведь трагедия 2-х летней давности когда в лавине погиб спасатель должна была чему-то научить. Ведь имидж курорта стоит очень многого.
В общем картина по сравнению с прошлыми годами не поменялась. И видимо очередная трагедия на склонах курорта лишь вопрос времени.
Я вже третій сезон поспіль катаю на Пилипці, мені дуже подобається ця горка, хоча я ще не відчув всіх "прелестей" Пилипця. Я не підіймався на Гембу, а просто катав по трасі та по лісу. Кататись там дійсно цікаво, але є в Пилипці деякі організаційні недоліки та технічні незручності. Наприклад мені не подобається заїзд до турнікету та посадка\висадка з кріселка тому прочитавши повідомлення StasV, "Коллективная безответственность" і враховуючи наболівше я думаю що потрібно допомогти г-б "Пилипець". Можливо серед форумчан є якісь ідеї чи бачення того чи іншого, можливо нам організовувати "празник Труда" і в Пилипці і т.д.

Востаннє редагував Slavko_D: 07.02.2012 о 13:24.
  Share with Facebook
Старий 06.02.2012, 19:02   #269 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для KARPATY
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Карпати

Снаряга: прокатные :)
В Пилипце есть прокат на кресельном подъемнике, но там в основном однотипный dynastar. Под большим бугелем есть неплохой прокат лыж и бордов (правда бордов немного). Прокатчик бывший спортсмен Вася нормально подбирает лыжи, с ответственностью выставляет вес.
  Share with Facebook
Старий 08.02.2012, 10:02   #270 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Підкажіть будь ласка,
1. яка вартість одного підйому на магурі,
2. Чи у вартість абонементу на крісло входять підйоми на бугельних витягах,
3. Яка складність спуску під тарілочним витягом, який піднімає на Магуру, і де він починається, яка його довжина і вартість.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Подобовец сезон 2012 Rio Пилипец-Подобовец 233 23.11.2012 13:23
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Пилипец сезон 2010 zhuk Пилипец-Подобовец 176 24.03.2010 12:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774579257132796 (61%)1608 (35%)178 (4%)