Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Пилипец-Подобовец > Пилипец сезон 2012
Пилипец-Подобовец отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.02.2012, 13:02   #311 (посилання)
Новичок
 
Аватар для florens
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Есть два билета Киев-Воловец-Киев. Сегодня примерно в 18 поезд №81, обратно 15.02 поезд №8. Плацкарт.
  Share with Facebook
Старий 12.02.2012, 21:37   #312 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......

Оце воно було.
Вночі - дуже морозу багато, поки доїхали всі в капєці (на задній сідушці) а к а л є л і (замерзли тобто) . Але .....
Субота
8:47 - капєйка перша під самим кріслом. Ратрак ..... не було, видно соляра в нього заперзла, бугелісти говорять що вночі було 28, БРЕХНЯ, кажуть прокатчики, всього 26.
9:15 - починає визирати сонечко, і у акалєвших просинаєтся надія. Не все так погано як "злиє язикі" наталяпали.
9:30 - перша пратія снігозалежних парами вирушає на верх.
9:15 - ті хто "каруселить", рушають їм вслід.
10:00 - сонечко піднімаєтся вище, і тільки визжащий скрип снігу, нагадує про те, що зранку була "зюзя"
12:07 - практично ЖАРА, поки сидиш на кріслі обличчям до сонечка, з подивом зауважуємо що черги нема
12:13 - чую іззаді знайомий голос, ГГріг
13:28 - черги нема
13:58 - черги нема
14:26 - нема, блін, колиж вона буле?
15:01 - змучений, але щасливий Ігор відмовляєтся від капєєчної кави, навіть чаю гад не попив. Але!!!, подражнив всіх присутніх своєю армадою, і з відчудтям виконаного обов'язку поїхав .....

Додано через 42 хвилини

Неділя.
запізнились, думав я коли у 8:59 почав розгон від Івана. Справа в тому що в свіжій капєці не працює сигнал, а розганяти томно піднімаючихся в гоу до крісла горнопляжників, можна тільки безперевним піпіканням в ...., не було. Не було кого розганяти в такий ранній морозний ранок.
30 - Гордо сказала Рижик повернувшись з туалету (виїзд до крісла таки дав свої взгаки), вона по дорозі поспілківалась з обслуговуючим персоналом.
"Дивно" - сказав я. У Івана було 26, а всього на 3.5км. по горизонталі, і 157м. по вертикалі.
Вигнав "зюзікив" на сонечко і вони ожили.
Ратрак ... видно не розмерзлася соляра з позаминулої ночі
Вирішую згвалтувати свіжоспечену бодершу, затягнувши її з Гемби на Магуру.
Уфффффффффффф. Це було щось.
(офф)
- Паручік, пачіму у вас такоє щаслівоє ліцо?
- Я спас женщіну от ізнасілованія.
- Как?
- Я єйо угаваріл.
(/офф)
Тих 2,5 км до магури навчили бордершу білше, чим 6 днів каталки по Гембі.
Час від часу чую в рацію повідомлення від Рижика.
- Черга. Через хвилинку - десь зникла (черга маєтся на увазі), через пів години - Зара буде черга, через п'ять хвилин - нема.
А ми в той час, вниз магури, підйом на бугелі, і знова вниз до крісла. Невеличка (метрів 200) прогулянка зі снарягою в руках. І нарешті!!!!, нижня станція кріселки. Бордерша в папаламі, мої колінка також починають колотися.
на годиннику 12;24.
Думаю.... - Колінка не витримають, ЗНАЮ - мушу хоч разочок сьогодні здолати ту Гембу, і так два рази
Якщо перші виїзди закінчувались у зв'язку з болем від грижі хребта і без болі в колінках, то в це виїзд, нарешті завершив каталку тільки тому що .....
Спина приходить в норму
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 00:08   #313 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для desantnikd6
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Милитари)
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 12:17   #314 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
Катнули в Плп...майже кожні вихі ми там, здається ми зрадили Тростяну.... та...так воно буває))... цього року зима дарує нереальну кількість пухляка, Плп неперевершений, і щоразу ми відкриваємо для себе нові спуски десь лісами-ялинками-кущами. Цього разу +2 нові розвідані спуски там, де ні 1 сліду, де адсько багато снігу і куди не боїться заїхати Рейн з криком: "Сюди!!!" ))))) Кожного разу море здивування, емоцій і неочікувано класних покатух! На цей раз було багато трампіків, пухлих приземлень, багато сміху, багато сонця і синього неба!
Цього разу я остаточно зрозуміла, що пора купувати собі широченні лижі, і будєт мені щастя!...
А бачили б ви як Сера стрибав в лісах, ох-ох-ох, є на кого рівнятись... Потім бачили як Максрайд стрибав, теж чуваку валить по повній! круть!
Раді були бачити форумчан!
і Дякую всім, хто розділяв цей неймовірний веселий настрій разом з нами: Сера, Вітя, Діма, Рейн... хлопаки, ви - найкращі! Минулі вихі катала в Австрії, без вас, ні настрою ні драйву такого не було! З вами класно! На позитиві! ех
трохи фоток вже є тут: Пилипець 11-12. 02. 12 : фотографии Зимний спорт. А багато крутого відео буде на днях...


п.с. Не надто сподобалось, коли піднімались на Гембу, чуваки на снігоході (навіть зафоткали їх: Пилипець 11-12. 02. 12 ::: СПОРТ » Зимний спорт / фото 20771598 1200 x 900 io.ua) валять тупо на людей, ми йдемо маленькою компашкою вгору, навколо дофіга місця, щоб проїхати, а ті валять напряму на нас - типу розбігайтесь хто куди....і вдівайте респіратори, бо ми вам вихлопними прямо в лице... чуваки, невже мало місця? то круто, що ви катаєте народ на Гембу, але нафіга створювати умови "міської проїжджої частини" на схилі? важко взяти вбік 4-5 метірв? там і так розкатаний хайвей....це тупо...
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 12:29   #315 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома


Вот эти "герои".
Нда, по разговору с ними, показались адекватными ребятами..
Это было тупо, поднимаемся по хайвею в сторону Гембы, трасса раскатана такая, что 2 ратрака поместились бы. Эти типочки вваливают на снегоходе по самому центру трассы, пофигу, идёт там кто-то или нет. Отскакивали в последний момент, когда слышали звук двигла снежика. Самое интересное, что водила снегохода тупой. Да, именно тупой. Взял на борт чувака со сноубордом, сноуборд горизонтально на рюкзаке - соответственно габариты увеличиваются, но снегоход-ман про это даже не думает, валит между людьми, сука.

Чуваки, если вы читаете это, задумайтесь, бо непонятно, как вам мозгов хватает такое мутить. На той скорости, что вы валите, человека можно сбить насмерть.

п.с. на позапрошлых выходных тоже был чувак со снежиком - так он ехал конкретно сбоку трассы, никому не мешая.
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 12:53   #316 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для IgorUA
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: )
Вперше був в Пилипці вчора 12.02.2012 враження райське місце



Більше фото тут

Добавлено через 10 минут

Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Вот эти "герои".
Взял на борт чувака со сноубордом, сноуборд горизонтально на рюкзаке - соответственно габариты увеличиваются, но снегоход-ман про это даже не думает, валит между людьми, сука.
Коли я піднімався десь о 13:30 вони "черханули" мене бордом не зупиняючись оглянулись і погнали далі, добре що все добре... а як би....
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 12:59   #317 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Цитата:
Коментар від IgorUA Переглянути коментар
Коли я піднімався десь о 13:30 вони "черханули" мене бордом не зупиняючись оглянулись і погнали далі, добре що все добре... а як би....
жесть. У нас була схожа ситуація. Йшли з Неткою, я почув звук двигуна, озирнувся і крикнув Нетці відійти, через секунду вони пронеслися повз - відстань від Нетки до сноуборда була не більше 10 см.
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 13:00   #318 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
п.с. на позапрошлых выходных тоже был чувак со снежиком - так он ехал конкретно сбоку трассы, никому не мешая.
То мабуть був жовтий снігоход, він дійсно акуратніше їздить
  Share with Facebook
+ Rain
Старий 13.02.2012, 13:23   #319 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для maxride
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Armada ARV 2011 (175 см) + Tecnica Agent 2010 Giant revel1
Netka, дякую, стараюсь! Також буду мати пару про фоток, поділюсь!

На рахунок снігохода - чуваки досить нормальні і адекватні але от з їздою в них дійсно не склалось! Просто не розумію чому не пробити собі одну дорогу (так як в пухляк він не може з'їхати бо зразу заривається).

В суботу він нас чуть не переїхав! Зупинився за пів метра від знайомої і екіпи яка чемно лежала на трасі, при тому шо він нас бачив з самого низу! а в неділю сам з ним піднімався і він вперто валить на людей! Думаю ше одні вихідні в такому дусі і вони таки від когось наберуть по писку! І заслужено!

А на кінець про позитивне: мене вже задовбало всім розказувати шо кожні наступні вихідні були найкращі! ПЛП +100500!

Не їм не п'ю тиждень - збираю бабло, бо прогнози тішать - з середи снігопади!
  Share with Facebook
Старий 13.02.2012, 16:08   #320 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
А я горжусь Неткой, полезла за нами на такое вот стрёмное поваленное дерево, когда на него влетаешь, то приземы не видно!
Дропнула и приземлила!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Подобовец сезон 2012 Rio Пилипец-Подобовец 233 23.11.2012 13:23
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Пилипец сезон 2010 zhuk Пилипец-Подобовец 176 24.03.2010 12:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)