Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Пилипец-Подобовец > Пилипец сезон 2012
Пилипец-Подобовец отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.02.2012, 19:49   #411 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Pylypets 6 Day Snow Forecast & Skiing Weather for 1000 m

Здається я вкотре провтикую павдер-дейз пішим походом...
  Share with Facebook
:) Sera
Старий 02.03.2012, 16:07   #412 (посилання)
Новичок
 
Аватар для G_R_E_Y
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Salomon Malamute 07/08
Кто что может сказать о состоянии в Пилипце на сегодня?
  Share with Facebook
Старий 04.03.2012, 20:49   #413 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Казали мені Мамо, казав мені Тато, Ігрус наказував: Альбертович, не лізь до лісу.
І ту зустрівся "змій"-спокусітєль Гріг.
"Та там так класно, та там бетончик, та там чужих слідів нема, та там...", пів години увєщевал.
Сила - Є!
Воля - так само присутня,
а от СилиВолі ... не встояв я перед увєщеваніями друга.
Не зважаючи на зубочистки - бетончик жеж, ПРИРОДНИЙ, який я остатній раз катав у 84 році на Красії, чудова компашка провідникив - Банда Збишка, я вирішив нарешті скоштувати то щастя, яке всі хвалять.
Перша спроба виїхати в ліс завершилась невдачею, Збишко загубив на кріслі палку і мусів їхати під опори. Але граціозна Наталонька (ну так її називали), майнула десь нижче і в сторону від накатаної траси. Вперед - сказав я Сянці (Оксаночка - Сестра Рижика), до речі про Сяньку. Кожного разу, як ми завершуємо каталку, я питаю: "Сянка ти би ще з'їхала?", на що чую завжди одну стандартну відповідь, "Ну хіба ще разочок".
Так от, "вперед за зеленим комбезом", сказав я Сянці, і тих 53,42кг в повній амуніції, в ботах і з лижами Елан А06, які Рижик успішно віддала сестрі коли заграбастала мої улюблені МФ10, (виявляєтся вониїї більше люблять), рванула вниз.
Йо!. Третій сезон на лижах а вже її, в ліс тягне.
"Ні долга музика іграла, ні долга фраєр таневал.", як виявилось ми валили вниз, але просто троха лівіще бугеля. Някого лісу не було.
Зустрілись знизу, зелена фея, активно гвалтувала телефонний апарат, Збишка шукала.
Я собі тихенько подумав, "Та най їдуть, я Сянку врозвідку пущю". Їдьте, кажу, я Збишку скажу що ви повалили по лісам. Впав на каріматку під другою опорою і приготувався слухати звіти Сянки по раціїї. А фігі-дулі. Тіко вони впали в крісло, примчався главарь.
Діалог:
- Де?
- Там.
- А ти?
- Тут.
- А в ліс?
- Вони.
- Давно?
- Тіко шо.
- Вставай.
- Чого?
- В ліс!
Йо!!! Сила - Є! Воля - так само присутня, а от СилиВолі ... ну я про це вже повідав.
По рації повідомив Сянці що Збишко знайшовся, і ми разом піднімаємось наверх. А мислішка, така подла так і проскакує в голові, "Мо вони втечуть і Збишко піде їх доганяти, а я сославшись на міжхребцеву грижу, хорі колінка, загальну змученість, як ніяк 3 години чайників на магурі в кофейників перетворював, зі всіма витікаючими ...", Не Допомогло!.
Гад той Збишко, каже, "та ми зачекаємо, та там дуже легко, ми тебе не кинемо".
Він був прав. Банда, Сянька в тому числі, чемно мене чекала, поки я успішно кувиркався. Але про це троха далі.
Виїзджаємо наверх, всі чемно, на пронизливому південно-західному 15-20 м/сек вітрі чекають. Туда, сказав главарь і показав в сторону протилежну від траси, прямо на кулуар, який завжди манив мене своєю незайманностю. "А шо дєлат", подумав я, і чемно поїхав в напрямку, який вказав Збишко.
Перший, друга, третій, Сянька легенько повалила вниз по незайманній поляньці. Збишко навть підскочив на бугорочку, і поїхав далі. Сила казала - постараюсь, Воля казала - мусиш, СилаВолі.... - спала, не змогла сказати своє рішуче НІ!

Історія БУДЄТ умалчівать о том, як я там кувиркався падав і вставав, як зломавши деревце зарився головою в сніг по плечі (добре шо шлемак був), відкриваю очі а за маскою ... і не зрозуміти зразу ЩО. Зі сторони певно було видно як страус ...

Сянька до машини приїхала перша. Рижика почала жаба дусити, як побачила щасливу мордаху Сяньки, вже хоче в ліс.

Хачу Армаду ДжиДжі, відмовте мене будь ласка, лишилось зовсім мало часу поки Ден з забугорря приїде.
  Share with Facebook
Старий 04.03.2012, 21:42   #414 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
...
Хачу Армаду ДжиДжі, ... ...
Хорошее желание. Че отговаривать? Ненада никого отговаривать
Я так понимаю, что лес тебе понравился?
  Share with Facebook
Старий 05.03.2012, 08:47   #415 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Привет всем любителям зимнего отдыха!
Прошлый сезон на Рождество останавливались в Гукливом. На Подобовец нас каждый день возили хозяева. Не сказать, что было удобно, но в целом отдых удался.
На мартовские праздники собираемся в Пилипец.
Набралось достаточно вопросов, на которые форум подсказки не дал.
Подскажите, плз:
1. Предварительно договорились о размещении (поздно дернулись искать жилье) в Газдиевской Хиже. Отзывы несколько противоречивые, может кто-то добавит свое мнение об этом отельчике. Пишут, что расстояние до подъемников 2,5 км. Насколько это отвечает действительности?
2. Нас набралось 2 семьи. Катаюсь я один, поэтому добровольно буду совмещать работу инструктора. Где имеется оптимальный достаточно пологий участок с выкатом и минимальной бугристостью для новичков, чтобы дать им начала. Важно, чтобы "ломов" было поменьше. Есть ли в районе верхней станции креселки подобный участок? Быть может бугеля Магуры для этого оптимальны? Сложно ли к ним подниматься?
3. По поводу проката. Немного переживаю, что в связи с наплывом туристов на эти выходные, в прокате останутся одни дровишки. Куда лучше обращаться за лыжами? Есть ли в самом Пилипце более-менее нормальный прокат? Интересует обычная добротная классика с "живыми" кантами. Вполне подойдут и старые модели, можно компакты...
Обещают температуру близкую к 0. Для смазки лыж подойдет ли парафин?

Заранее всем спасибо за подсказки!
Пушистого снежка, ласкового солнышка и хорошей душевной компаниии!!!
  Share with Facebook
Старий 05.03.2012, 08:59   #416 (посилання)
ZbishkoBand. Главарь
 
Аватар для Zbishko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: город хорьков

Снаряга: SETH 2007, FISСHER RC4 RACE SC 2007, ARMADA JJ КОГТЕДРАЛ 2013
Нахожусь в Пилипце. Катаю лес. Боюсь ехать домой-а вдруг по дороге возмущенный Альбертович ) . Если серьезно-Банда Альбертовича -образец сплоченности ,взаимопонимания и уважительности наряду с неоспоримым харизматичным лидером. С вами было здорово и не скучно ) А лес...Это дело наживное !
  Share with Facebook
Старий 05.03.2012, 09:37   #417 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Что там в лесах? Железный бетон?
  Share with Facebook
Старий 05.03.2012, 09:41   #418 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rainyday
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: Capita Midnight T-9 bindings Salomon boots
ну мы на ПДБ были в субботу... погода ок, а вот покрытие оч жетское.. то что раньше было пухляком получило жетскую корку, которая особо не держит, а только кантуЕш сильнее, ПРОБИВАЕШЬСЯ ВНУТРЬ И ЗАРЫВАЕШЬСЯ (
ну мы пару спусков сделали и уехали домой..
  Share with Facebook
:( Gera
Старий 05.03.2012, 10:23   #419 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Что там в лесах? Железный бетон?
Якби був залізний, я би ще витримав. А так там зверху 1-2см насту, який легенько продавлюєтся і далі вязкий, липучий і тяжкий метрової глибини. Але Збишкова банда на широких лижах там успішно катала, навіть зелена фея катала на зубочистках.
  Share with Facebook
:) griig
Старий 05.03.2012, 13:09   #420 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
Народ, може хтось виручить. Залишилися три картки з Пилипця. За кожну внесено заставу по 30 грн. Виглядає так, що на Пилипець мені зараз шансів попасти мало. Може хтось з львів'ян виручить - викупить картки, щоб скинути на касі в Пилипці. Бонусом додаю два спуска які є на одній з карток. Для зацікавлених тел. О67 сім-один-вісім 6315.
Сорі якшо офтоп, але мені здається це не зовсім продаж, щоб класти в біржу.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Подобовец сезон 2012 Rio Пилипец-Подобовец 233 23.11.2012 13:23
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Пилипец сезон 2010 zhuk Пилипец-Подобовец 176 24.03.2010 12:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)