Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Alma Mater
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 31.03.2009, 17:18   #11 (посилання)
Лыжница
 
Аватар для Lyudalyu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Völkl Attiva S5 Titanium 06/07 Specialized Myka HT 2010
Я вот пытаюсь закончить КПИ, Институт Телекоммуникационных Систем(бывшая кафедра ФАКСа). Один диплом остался, но что-то он туго идет
По специальности пока не работала, только рядышком и не очень
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 17:22   #12 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Belaja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: борд
ого.........

а я так... профессия ни о чем - филолог (чит. как филалох)
закончила Киевский Славистический Унив. польская филология. немного поучилась в Польше в Ченстохове в Академии Яна Длугоша.
и фсе...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 18:06   #13 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Львівський національний університет імені Івана Франка, географічний факультет, кафедра туризму, 2000-2005 р.н.; спеціальність "менеджмент організацій" (магістр).

З 2005 р. - аспірантура економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедра менеджменту, спеціальність 08.02.03 - Організація управління, планування і регулювання економікою.

Сподіваюсь, що таки її закінчу . Назву дісера писати не буду, бо сама її не пам"ятаю .

А якщо розбавити ці сухі рядки, то зазначу, що протягом навчання в університеті довелося попрацювати та набути досвіду у галузі журналістики; як не дивно, я на неї поступала і таки поступила, правда, потрапивши на платне навчання, зробила свій вибір на користь невивченої на той час галузі менеджменту туристичного бізнесу. Філологічна родзинка виробилась у мене ще зі школи - з 5 по 11 клас вчилася у класі з поглибленим вивченням української мови та літератури.

Працювала і у самому туризмі (менеджером у двох турфірмах). Наразі працюю на кафедрі туризму свого рідного факультету.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 18:19   #14 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Джолл, возьми под контроль Альбертовича и Неона. Читать их очень сложно. Особенно я рыдаю, когда они отвечают Москвичам или Канадцам.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 18:44   #15 (посилання)
Я не Боря, я Жека!
 
Аватар для borisimus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada AK JJ 11/12; ELAN MAGFIRE 10 Fusion 07/08; CA M15A2 TACTICAL CARABINE )))
Киевский национальный Университет Культуры и Искусств, факультет менеджмент организации, специальность менеджер международного туризма, красный диплом. Как с 3-го курса начал работать по специальности, так по сей день и работаю, отправляя людей на отдых
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 18:55   #16 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Джолл, возьми под контроль Альбертовича и Неона. Читать их очень сложно. Особенно я рыдаю, когда они отвечают Москвичам или Канадцам.
Неону взагалі повезло, що він не у нас вчиться, а на хімічному, а то я йому за граматику у контрольних роботах та у модульних завданнях віднімала б бали . Зараз діти ужасно пишуть, що почерки, що граматика, я вже мовчу про змістове навантаження рефератів і курсових робіт . Отак прочитаєш кілька "шедевральних" робіт і хочеться з дикими криками "Караул" вибігати у двір географічного і гризти дерева від безвиходу .

Ну а що з дядею Вітею робити - ума не приложу, як кажуть росіяни . Може він не стикається текстами у повсякденному житті, тому-то й пише так ябияк ...

Треба щось придумати, щоб не втрачати грамотність у наших рядах.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 19:31   #17 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
.....
Ну а що з дядею Вітею робити - ума не приложу, як кажуть росіяни . Може він не стикається текстами у повсякденному житті, тому-то й пише так ябияк ...

Треба щось придумати, щоб не втрачати грамотність у наших рядах.
То все тому, що я взагаліто ..... навіть не знаю з чого почати Освіти нема, спеціальності нема, диплому нема. ЗАТО вмію майже все, чого не вміють пересічні громадяни, (крім писати без помилок), електрик, зварник, фрезерувальник, шліфувальник, слюсар ремонтник, зварював маленьки кинескопи 16", робив шкляні колоски, працював бухгалтером в кооперативі (на самих початках), головним менеджером у фірмі "Крез" (від посади директора відмовився), програміст баз данних, був запрошений у якості сіввласника на розкрутку одної зараз дуже відомої у Львові компутерної фірми, продав долю, заснував виробництво шлакоблоків і пінобетону, продав, зараз кузня.
Як бачите текстів ніде довгих не писав крім як тут. А взагалі в мене думки випереджають натискання клавіш, але я виправляюсь потихенько. Соромно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 19:36   #18 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
хм... я кОжись нормально пишу... ну іноді заносить реально влом перечитувати все шо написав.. тупо клацаєш по "отправіть бистрий ответ" і усьо...

Цитата:
Особенно я рыдаю, когда они отвечают Москвичам или Канадцам.
?!?!?! з чого ридаєш ?!?! здається нормальною українською відписуєм... а.. точно вониж нашою соловїною не шпрехають... сорі мож я занадто прямолінийний але... хай вчать українську... нухочу заглиблюватись в цю тему... але мені напряжно писати по російськи... розмовляю вільно а писати туго... через таке я забив на скіер... бо ніхто не хотів Москвичам відповісти.. відповів я ... але написав все по нашому... а мене почали грузити зі всіх сторін....

Цитата:
Неону взагалі повезло, що він не у нас вчиться, а на хімічному, а то я йому за граматику у контрольних роботах та у модульних завданнях віднімала б бали
та наздоровя... віднімайте за модулі хоть всі бали.. головне на екзі не заганяйте... ато 1 бал недоставив... і радується... а в тебе стипендії німа.. і ходиш цілий семестр "лапу сосеш"...
але то всьо офтоп...

а тепер по темі... покишо (поки не вигнали) навчаюсь на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка... спеціалізація неорганічна хімія,сплави Індію (In)... кожись усьо....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ A888
Старий 31.03.2009, 20:02   #19 (посилання)
Cумчатая белка летяга
 
Аватар для belka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Icelantic Nomad RKR
предложеньице: может статистику организовать простенькую? Интересно, кого у нас больше: технарей али как...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2009, 20:39   #20 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Неон, братишка мой двоюродный, с которым ты заочно знаком, хоть и львовянин, но на 4 языках свободно общается. И москвичу ответит по-русски, потому что понимает, что по украински москвич ни бум бум. Учись. В Украине тебе с твоим образованием делать нечего. Через несколько лет будешь нам или из России, или из Штатов писать.

А вообще к Вашей грамматике претензий нет, вы просто невнимательны. Быстрый ответ? Тебя читают люди, не забывай.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104564485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)