Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Достойная музыка: наш выбор
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.02.2010, 18:14   #141 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для zhuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhhorod

Снаряга: @tomic
Цитата:
Коментар від SMR Переглянути коментар
це мій перший весільний танець
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 19:45   #142 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Просто нравится.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 21:13   #143 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
Цитата:
Коментар від srg Переглянути коментар
після Стіва так гітарний блюз вже напевне ніхто не зіграє
Абсолютно згоден! В 90-ті він був першим після Хендрікса (трохи менше обкуреним, тому нема стільки психоделії). Слухав також його брата, сина і ще одного родича, Jiemmie, вроді. Не дотягують . Але це й не дивно. Хоча сам Ерік Клептон видав респект сину Стіва і зараз його продюсує. [LEFT]Раджу послухати молодого (порівняно) гітариста Joe Bonamassa// [/LEFT Досить цікавий музикант-виконавець і дуже пристойно грає .

Добавлено через 28 минут

[QUOTE=LASO;60333]так)
до теми ска: наша Франківська група Перкалаба
Літом 2007 року був на одному з муз.фестивалів і вимушено слухав їх виступ . Більшої бездарності і неповаги до музики я собі уявити не можу . Суцільна какофонія .
Про повагу до слухачів взагалі мовчу. Вони прото насміхаються над глядачами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rio, srg
Старий 27.02.2010, 21:40   #144 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Один из моих любимых исполнителей Баста



Добавлено через 3 минуты

Эта композизицию Баста просто вытянул



Добавлено через 4 минуты

Просто нравится



Добавлено через 3 минуты

З десь совмещается несовместимое, реп и симфоничечкий оркестр.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2010, 23:42   #145 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від badi.stryj Переглянути коментар
Раджу послухати молодого (порівняно) гітариста Joe Bonamassa.
Честно говоря теряется на фоне остальных лидеров данного стиля. Но да...есть пару приличных песен. Можно даже набрать на один очень приличный "Зе Бест Оф".

Добавлено через 1 час 25 минут

А вот это групка - мое последнее открытие. Она как бы достаточно известная, но среди остальных гигантов всеравно как то теряется.

Группа одна из тех, которые можно переслушивать по очень много раз и открывать много нового. Явные хиты с первого прослушивания: Still in Love with you, Jailbreak и особенно Dont believe a word. Последнее мое открытие в группе - песня Massacre. Это, то, чего не хватает современной музыке, тут все идеально, но это понятно не с первого прослушивания. И очень серьезный текст. К сожалению выступление, которое было записано в альбом Live & Dangerous(многие версии песен намного лучше именно в этом концертном альбоме) на Ютубе сложно найти, потому приходится кидать немного другой, но тоже неплохой вариант.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 01:13   #146 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
[QUOTE=Rio;62741]Честно говоря теряется на фоне остальных лидеров данного стиля. Но да...есть пару приличных песен. Можно даже набрать на один очень приличный "Зе Бест Оф".

Яких лідерів? Назви, будь ласка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 03:20   #147 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
Послухай, Rio на твою думку, чомусь всі "теряются" на фоні чогось (когось) невизначеного. Мабуть, ти "потерявся". Тобі ще слухати і слухати...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 09:29   #148 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від badi.stryj Переглянути коментар
Послухай, Rio на твою думку, чомусь всі "теряются" на фоні чогось (когось) невизначеного. Мабуть, ти "потерявся". Тобі ще слухати і слухати...
Я послушал больше чем ты думаешь . Но да, мне еще слушать и слушать .
"Теряются" многие исполители для нынешней молодежи. Людей моего возраста слушающих блюз найти очень сложно. Но сейчас так же забывается и Классический рок и все ответвления.
Про группы "на виду", так можно например сравнить Rainbow, Whitesnake, Queen.
Концерт Квинов, в Харькове, без Меркьюри собрал очень много народа, возможно дала результат обширная реклама и безплатность.
Концерт Вайтснейк в Киеве набрал наверно даже меньше половины Киевского Дворца Спорта.
Концерт Рейнбоу, без Ричи Блэкмора(играл его сыл Юрген) собрал уже немного больше половины Дворца Спорта.

У Вайтснейков аудитория была 30-60 лет в основном.

Под теряются, я имел ввиду что то типа, увидел/услышал раз в пару лет о группе, а сейчас слушаешь что-то другое и как то забываешь, а такие группы как Квин постоянно где то проскакивают.

К сожалению именно поэтому я лишь год назад познакомился с творчеством группы Lynyrd Skynyrd.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2010, 13:38   #149 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
2Rio Lynyrd Skynyrd були і є одними з найкращих в ритм- н-блюзі . Їхній подвійний концертний "One More From the Roud" - взагалі бомба (в мене є на вінілі). Шкода, що такі метри цього стилю не були в нас відомі. Але це закономірно, бо така музика то не є "популяр". Був приємно здивований виходом їхнього нового альбому "God & Guns" (2009) . Звичайно, не 70-ті, але зроблений в кращих традиціях тих років. Я слухач, а не критик. Тому писати щось негативне про таких ветеранів перо не підніметься .
Ти абсолютно правий в тому, що сучасна молодь таку музику не слухає . Деградація, мля .
В свому попередньому пості, згадуючи Joe Bonamassa я це і мав наувазі. Молодих гітаристів такого рівня в цьому стилі одниці, на жаль . І губитись йому просто нема серед кого .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rio
Старий 28.02.2010, 13:52   #150 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від badi.stryj Переглянути коментар
2Rio Lynyrd Skynyrd були і є одними з найкращих в ритм- н-блюзі . Їхній подвійний концертний "One More From the Roud" - взагалі бомба (в мене є на вінілі). Шкода, що такі метри цього стилю не були в нас відомі. Але це закономірно, бо така музика то не є "популяр". Був приємно здивований виходом їхнього нового альбому "God & Guns" (2009) . Звичайно, не 70-ті, але зроблений в кращих традиціях тих років. Я слухач, а не критик. Тому писати щось негативне про таких ветеранів перо не підніметься .
Ти абсолютно правий в тому, що сучасна молодь таку музику не слухає . Деградація, мля .
В свому попередньому пості, згадуючи Joe Bonamassa я це і мав наувазі. Молодих гітаристів такого рівня в цьому стилі одниці, на жаль . І губитись йому просто нема серед кого .
А мне у Lynyrd Skynyrd только первые 2 на ура пошли, дальше лишь Thet Smell и Saturday Night Special.
После того как полсостава разбилось уже как то, не то, было.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Достойные фильмы: наш выбор Sheridan Наша жизнь вне Форума 1213 19.05.2023 10:25
MTB: Выбор детского велосипеда Ромашишка МТБ территория 54 24.11.2020 13:25
Выбор спец-снаряжения(железо, веревки..) Rio Снаряжение и трёп 66 16.10.2020 11:18
Достойные книги: наш выбор Dolce Наша жизнь вне Форума 221 12.01.2019 19:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday043812044 (76%)14 (24%)4 (2%)
Month32635957239123082 (51%)2663 (44%)283 (5%)