Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Разное > Куди поїхати, якщо...?
Разное отзывы, жильё, цены, шенгенские визы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.11.2017, 19:30   #31 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
Раннє бронювання
От, думаю, у чому запорука "бюджетності" поїздки! Тут я пролетів... Але надія є завжди!

Добавлено через 25 минут

Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
Лівіньо - це комуна, всі зацікавлені у завантаженні готелій та "загалхарчу", все іде у спільний гаманець. Тому всі у "+"
Почитав я за цю Лівінью... Не через безкоштовний скіпас туди нарід їде...
"... расслабляющий горный дьюти-фри шопинг, а для любителей гастрономических путешествий - 92 ресторана итальянской и альпийской кухни."
Проти гарно попоїсти я нічого не маю. А от перші чотири слова... Це... бліна... у мене реальний ступор... Халепа.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2017, 20:37   #32 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
расслабляющий горный дьюти-фри шопинг
Не знаю, насколько он расслабляющий. Наши в группе покупали какие-то ботинки, чоботы. Я, проходя, сфотал какие-то. Но духи, которые я купил жене за 93, или 99 Евро, здесь в интернет-магазине даже подешевле оказались.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Чоботи.jpg
Переглядів: 109
Розмір:  630,0 КБ
ID:	24098  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Лавацца.jpg
Переглядів: 106
Розмір:  562,3 КБ
ID:	24099  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 11:14   #33 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Siris
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 12 2013 г., Atomic Hawx Ultra 120 2017 г.
Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
Не знаю, насколько он расслабляющий. Наши в группе покупали какие-то ботинки, чоботы. Я, проходя, сфотал какие-то. Но духи, которые я купил жене за 93, или 99 Евро, здесь в интернет-магазине даже подешевле оказались.
Тут есть маленький нюанс: цены в наших интернет-магазинах действительно чуть ниже, но надо сюда добавить 99,9 % шанс получить вместо духов левак Одесского разлива. Пробовали с женой покупать не только духи, но и Угги и Тимберленды - ужас, обувь удавалось вернуть, духи - нет . Теперь парфюмерию берём только за границей. Всё вы правильно сделали.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 11:25   #34 (посилання)
SoberSkier
 
Аватар для Drunk3nSa1lor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернополь

Снаряга: Armada JJ 185 10/11; Dalbello Blender 2011; Tyrolia Peak 12 (11/12);
@sanyana, тільки в Європу/Альпи хочеться? Як на рахунок Кавказу, дальніх Карпат, Балкан і тд?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 16:19   #35 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Drunk3nSa1lor, щиро сподіваюсь, що таким чином Ви не натякаєте на те, що... скажімо так... готуватись до поїздки в Альпи треба було раніше і серйозніше? Правда, тепер я це вже і сам розумію...
Щодо "хочеться". Кавказ я трохи бачив. І звісно хочеться побувати скрізь, де не був. Чому саме Альпи перші? -Важко відповісти... Може тому, що мрія така і на інші місця може часу не стати чи обставини можуть змінитись...
А може тому, що на погляд людини, яка "не була", Альпи - це саме те місце, де папуаси не гарцюють на моїх лижах в черзі, і видряпавшись на гору, подивившись, куди збираєшся їхати, думаєш: "Ух-х-х... йоханибабай..."
Якось так.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 16:23   #36 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
@sanyana, лыжи везде страдают. где-то больше, где-то меньше. но вообще - это ж лыжи, что все так за них переживают?)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 16:34   #37 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від sasha Переглянути коментар
лыжи везде страдают. где-то больше, где-то меньше. но вообще - это ж лыжи, что все так за них переживают?)
Машини теж страждають! То чому цим дятлам, стоячи в заторі, не прийде в голову підштовхнути передніх??? Шоб скорше їхали!
А з лижами... Це повага. Повага до людини і до чужого майна. Я свої лижі якось сам ухайдохаю...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 16:48   #38 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Машини теж страждають! То чому цим дятлам, стоячи в заторі, не прийде в голову підштовхнути передніх??? Шоб скорше їхали!
от подталкивания машины она и поехать хуже может, в случае с лыжами влияние только на внешний вид, ходовые характеристики не страдают
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 16:50   #39 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@sasha, навіщо це?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Che
Старий 07.11.2017, 17:39   #40 (посилання)
SoberSkier
 
Аватар для Drunk3nSa1lor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернополь

Снаряга: Armada JJ 185 10/11; Dalbello Blender 2011; Tyrolia Peak 12 (11/12);
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
@Drunk3nSa1lor, щиро сподіваюсь, що таким чином Ви не натякаєте на те, що... скажімо так... готуватись до поїздки в Альпи треба було раніше і серйозніше? Правда, тепер я це вже і сам розумію...
Щодо "хочеться". Кавказ я трохи бачив. І звісно хочеться побувати скрізь, де не був. Чому саме Альпи перші? -Важко відповісти... Може тому, що мрія така і на інші місця може часу не стати чи обставини можуть змінитись...
А може тому, що на погляд людини, яка "не була", Альпи - це саме те місце, де папуаси не гарцюють на моїх лижах в черзі, і видряпавшись на гору, подивившись, куди збираєшся їхати, думаєш: "Ух-х-х... йоханибабай..."
Якось так.
Я не особо багато де був в Європі, проте зі свого досвіду впевнено можу заявити, що бюджетно - можна. Раннє бронювання для цього вбільшості обов'язкове.
А взагалі тому запитав, що крім крім Альп є ще дуже багато гір, набагато менш розпіарених тут і не тільки, при тому ж не менш цікавих.
І повірте, в Європі дуже навіть вистачає таких, що топчуться по лижах/бордах
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02393910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95144309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)