Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Отчёты > Отчёт: Подобовець 2011 - Палки!
Наши Отчёты глобальные мыcли по поводу и без. обязательно с фотками


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.02.2011, 14:06   #1 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
Подобовець 2011 - Палки!

Купила довгі лижі, а в комплекті попалися ще й палки
Довго мучила себе тим, що з ними робити, навіть приставала до декого за роз"ясненнями
На блейдах без палок, багато хто і на лижах без палок, я почала думати - може і мені без палок. Всяко буває.

Але спершу треба було розібратися з лижами.

Їдемо ми значить на кріслі в Ізках з Черепашкою після першого спуску, і я жаліюся "На цій лижі нереально стати на кант, я не можу взагалі зайти в дугу..." і таке всяке подібне... Про палки взагалі мовчу і сама собі не зізнаюся.
В сумці в номері купа роздруківок про те, що робити з палками ... і так і не прочитала. А тепер на схилі що робити?

Що, що? Ловити Антона.

Зловили, приєдналися, стали в "строй".

Якщо коротко, Антон спочатку розказав про ніжки, потім корпус, потім ми поїхали без палок. Реально ніби поїхали.
А вкінці додали палки. І звісно щось ті палки не дуже помагали. І Антон відразу роз"яснив нам всі наші помилки.
Шкода, що каталка на тому закінчилася, і ми натхненні поїхали додому.
Антону мега респект! Як можна за 6-8 вправ, щоправда з аналізом і підказками, виправити завчене неправильне і так перебудувати "механіку" - просто диво! Дякую!!!

Останній витяг на гору разом з Черепашкою. Мої слова "Та ці лижі просто створені для карвінгу! Вони такі слухняні, такі ... такі " (Черепашка по-доброму сміється)

На другий день пробувала підключити палки - все там ясно. Коли з руками і з плечима/корпусом розібратися, то палки підключаються дуже логічно, прямо таки як в комплекті з вами :wink:

... їду я, заходжу в дугу, вирішила отак нею і перетнути півсхилу, їду .. їду .. ну нема як і куди заводити руку і колоти палкою, ну бо в дузі я їду ... поки що )). В голові уже начитане "довга дуга без палки". І раптом розумію, що я вперше в житті не гребу палкою по схилу, руки не опущені, кулаки не зажаті, і палки тут зі мною, я їх контролюю, і готова ними оперувати, вони - прожовження мене. І я збагнула, що щоби палки не "заважали", спершу треба, щоб плечі не заважали, руки не заважали, жопа не заважала, і всякі мухи в голові теж замовкли, а тоді і с палками можна :wink: ось.

Між іншим - кисть уже не болить. Тобто це перша каталка з палками, після якої моє зап"ястя не болить )

У мене чудовий комплект К2 лижок і палок, дякуючи Слоуну. Дякуючи Антону, тепер в комплект входжу я.

Я так хочу на схил, я так хочу практики! Попри всі свої колишні упередження, хочу карвити на парковій лижі, хочу з палками!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Как выбираются палки для горных лыж Funcarver Остальная снаряга 286 25.01.2018 18:05
Треккинговые телескопические палки Jolie Снаряжение и трёп 21 30.06.2015 09:36
Events: Gorgany Race 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 0 19.05.2011 16:24
Events: Pringles Xtreme Freeride Cup 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 118 28.04.2011 10:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)