Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Отчёты > Отчёт: одним «весняним» вечором......
Наши Отчёты глобальные мыcли по поводу и без. обязательно с фотками


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.02.2009, 23:49   #1 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
одним «весняним» вечором......

Все почалось одним сумним «весняним» вечором… з фрази «айда в суботу на Петрос?»… глянувши на прогноз переконавшись що погода має бути гуд… написав SERi чи буде місце в машині.. на що отримав позитивну відповідь… домовившись про годину виїзду я пішов готувати екіп… (парафін МА+ рулить !!!) слкав речі зробив чаю і вирішив пару год поспати…
5,00 – будильник кричить «ПІДЙОМ»… став поснідав і на вихід щоб не запізнитись…
За 20 хв до домовленої години(домовлялись на 6,00) вже був на місці… сиджу чекаю і дивлюсь оперативні дані про погоду в регіоні…
6,30 – дзвінок SERA« в нас трабл… пробили колесо трохи запізнемось…»
6,40 – нарешті машина на місці… швиденько спакувались і в дорогу…
…. бібка….бурштин…. франик…. зустріч з провідником (велике сп татові КАТЕРИНКИ… за те що погодився нас повести !!!)… надвірна…. яремче… ворохта… КПП… дуже слизька і мальовнича дорога до заросляка… заросляк…





Оперативно переодягнулись… поснідали… поговорили з словаками… і в дорогу…



доганяти половину групи скітурівців… здавалось що може бути погано… поки SERA не зкомандував «назад, поворот провтикали» вернувшись назад виявилось шо не провтикали… і знову в гору…
Тропа на говелу ужас… постійно відходили в сторону і били свою…
На половині малої Говерли доганяєм скітурівців доходимо до малої… привал… підкріпившись 700 метровий ривок до вершини… на половині великої доганяє нас один з словаків і обганяє як стоячих… щей по приколу пробігається трохи… (мене це просто вбило.. я кажись не повільно іду… а тут такий локомотив здоку проноситься)

УРАААА!!! Нарешті вершина… здавалось що піднімалось тільки на восьмеро і один словак… але в межах 20 хв як ми вийшли на вершину… зі всіх сторін почали підбиратись скітурівці і фрірайдери…


словаки - фрірайдери



Перекусили.. перезулись… поговорили… пофоткались….



І в низ…
Це була моя мрія, від першого дня як я став на лижі, спуститись з Говерли… і нарешті вона здійснилась… відрізок від вершини до малої просто супер… пару довгих дуг… шалена швикість… хоча на схилі було багато народу складалось таке враження що схил твій і тільки твій… мала Г. підготувала трохи сюрпризів.. в вигляді камені замаскованих під кущі : ))) обїхали збоку… і тут почалось саме «веселе» за день сніг підтопився… а так як ми спускались вже підвечір морозець підхопив і зробив каток… як добре що я пропарафінив лижі і підвів канти перед виїздом.. це спасло мої лижі і мене )) пару невеличких трамплінчиків… пару падінь… от і доїхали до лісу… зібрались всі.. вирішуєм чи знімати лижі чи ні… SERA поїхав на розвідку… передає по радіостанції «в лісі не підхопило… сніг норм…» … думали що неприйдется знімати лижі… але заїхавши в ліс… облом… купа коренів і каміння…

Цитата:
фото з спуску німа... всі в сери і катеринки...як тільки буду мати зразу ж виложу
Поки добрались до машин було вже темно… по чашці теплого чаю і в дорогу…
ворохта… яремне…. надвірна… франик… вечеря… перегляд фоток… і знов в дорогу…
2,03 – Львів… нарешті і поспати норм можна….

Висновки…..

Такого снігу я ще небачив… прикольно відпочили…. Погодка просто СУПЕР… сп всім за компанію… і сп сері і катеринці що взяли мене з собою… поїздочка вийшла мега крутою…

Фрірайд/бек кантрі рулить…. наф нам ті вкатані ткаси… на пухляка побільше.. побільше…
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today1108314089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755466217803096 (56%)2259 (41%)202 (4%)