Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Отчёты > Отчёт: Кавказ-мавказ
Наши Отчёты глобальные мыcли по поводу и без. обязательно с фотками


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.08.2013, 21:22   #1 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для bene
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Яремче

Снаряга: Salomon Czar, Giant Glory 8.0
Кавказ-мавказ

....Лізеш із наплечником вагою у 37 кілограм, спідлоба дивишся на гори, бо вага інакше не дозволяє, їш сухарики і сало і мимоволі деколи здається, що сил більше не має ходити льодовиками, кам'яними розсиапми та високотрав'ям. Однак, холєра ясна, ти все одно на другий день у захваті від оточуючих краєвидів, скдадних рельєфів, безмежних долин на величі гірських вершин...

...Дивишся угору - над скалами літає Беркут і вичікує свою закуску на обід, униз -провалля, де звивається льодовиковий струмок, підногами поскрипує фірн, у руках мотузка - рухаєшся вверх по перилах....

...Іду до старого притулку розптиати дорогу та відкрити замкнутий міст через річку, надворі сонячна погода, довкола висока трава- обідня сієста. Коли раптом біля дверей у траві помічаю здоровенну голову кавказької собачки, вона спить, я оцінивши розміри потихеньку іду назад та було вже пізно, у собачки добрий слух. Вівчарка зривається з лап біжить до мене і гавкає, боковим зором помічаю, що збоку така сама тварюка скаче на спину, а перша на груди. Сказати що я злякався важко, не встиг. На велике щастя тільки подерли фудболку, але не з'їли - це вже добре. Із дверей вибігає господар із словами: " Броаток йоп....тв.. ти очень рискуешь". Коли все втихомирилося я оцінюю розміри собачок і розумію, що мені дуже пощастило, одна важить 95 кг а друга трохи менше...

...Від висоти у голові торхи паморочиться, а може не так від вистти як від учорашнього джину випитиго під гітару і пісні про гори....

...Тамтешні гуцули мають більші бороди не їдять сало, п'ють чистий спірт, їздять на металоломі у крутий підйом і злегкістю переїжджають грську річку де захочуть. Одним словом, нашим карпатським, є ще чого повичтися (гори все таки трохи нижчі)....

... Унизу літо, спека, вогрі - випав свіжий сніжок, зранку морозець, єдине, що треба надувні лижі- місць для катання море, тільки підходити дуже далеко..

Ці спогади маленька частина вражень, які пригадую піся 20-ти денного гірського походу Кавказом. Все розповідати неможливо, бо поламаю клавіатуру тай просто неохота багато писати, проте знаю точно? що потрібно їхати ще .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.08.2013, 16:46   #2 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
У нас к фото из 90-х, подобному вашему первому, был следующий комментарий: "А ото так змінилися наші рідні Карпати після отримання нами незалежності"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2013, 18:02   #3 (посилання)
Новичок
 
Аватар для FilinTroll
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Яремче

Снаряга: Rossignol S6
Коли ти повернувся після зустрічі із собаками "на тобі лицє не було" !
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Сванетия mishanya Горнолыжные курорты Грузии 208 18.02.2020 17:20
Наші зустрічі: На Кавказ с Anton Ski School Anton_Yakovina Наши Встречи 59 05.04.2013 10:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)